pomoc kod kupovine Suze

taris said:
ajd da malo prekinem ovu svađicu gore!! kaj tocno znaci kratica SRAD? jel to nest sa ubrizgavanjem ima veze?? dal su se ti motori radili i poslije 00g?
SRAD Suzuki Ram Air Direct. Jbga, vise od toga nebih znao.
 
taris said:
ajd da malo prekinem ovu svađicu gore!! kaj tocno znaci kratica SRAD? jel to nest sa ubrizgavanjem ima veze?? dal su se ti motori radili i poslije 00g?
Sad ni ja vise nisan siguran. Masu ih tvrdi da je sljedeci navod zapravo ispravan:
S: Suzuki
R: Riders
A: Always
D: Dominate
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
cosmic said:
Sad ni ja vise nisan siguran. Masu ih tvrdi da je sljedeci navod zapravo ispravan:
S: Suzuki
R: Riders
A: Always
D: Dominate
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
vidi se u moto GP  :wink: (y) :LOL: :LOL: :LOL:
 
Krivo si me svatio, ne radi se o rijecniku metropole,(jebes metropolu) jednostavno terminologija.
Osobno sam bio svjedok kad je covjek u Stahlgruberu narucio stozdemfer (telefonom) i kad je dosao docekao ga je AMORTIZER a ne odbojnik, rezime 500km uzaludnog puta i novih tjedan dana cekanja.
 
Tutankamon.. (y). Ma sta nije stosdempfer amortizer ???  Ko to narucuje amortizere u dojcland.....kada kod nas mozes dobiti sve....za dobru lovu....normalno. :misli:
 
bmw m 5 said:
Tutankamon.. (y). Ma sta nije stosdempfer amortizer ???  Ko to narucuje amortizere u dojcland.....kada kod nas mozes dobiti sve....za dobru lovu....normalno. :misli:

tako im i treba kada se furaju na neke germanizam spike  :misli: i na kraju nemaju pojma šta su rekli i narućili :LOL:
 
bmw m 5 said:
Bedasto jeli ???? Sta bi dao da sada imas u garazi jednu novu sp-02 !!!! Znaci svi koji voze honde su bedaci ? A svi koji voze suze su kraljevi ? To ti je kao da usporedujes bmw sa volkswagenom !!! Bokte !!!! Samo ti drzi svoga sukca.......nebi ti dao moju felgu od vtr-a za cijeloga tvoga gsx-a !!! :LOL: :LOL: :LOL:
Dali je tvoj VTR sive boje?
 
:no: .. jadno dijete..... pa zar na Hondu ...  :?

:jesus:
 
bmw m 5 said:
A kamo drugamo.....zna mali sta valja !!! :LOL: :LOL:

a pogle mu pogled kako seže daleko u daljinu di gleda neku kawu  :jesus:
 
Da...malkice je odsutan....upravo se vratio sa voznjice...pa se sa tugom prisjeca kako je ispeglao jednog tipa na ganc novoj ninji.... :LOL: :jesus:
 
bmw m 5 said:
Da...malkice je odsutan....upravo se vratio sa voznjice...pa se sa tugom prisjeca kako je ispeglao jednog tipa na ganc novoj ninji.... :LOL: :jesus:
Samo se nadaj!
Mali je ninja wannabe! :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
bmw m 5 said:
Ne....nije sive boje....Samo bez provokacija...molim !!! :mrgreen:
Moj prijatelj ima istu. Eno je u oglasniku, cak mi se cini da ju je jucer prodao. Nego daj mi reci ima li ona blokadu  u sestoj brzini i kolika ti je krajnja brzina na VTR-u?
 
strasilo said:
:no: .. jadno dijete..... pa zar na Hondu ...  :?

:jesus:

ajde ne laprdaj :misli: :misli:


ti si svoje djete stavio na Z 750 i fotkao :palacdolje: :povraca:


jadan mali :misli: još zamuckuje kad se sjeti šta si mu priredio :LOL:
 
Nema nikakvih blokada. Krajnja brzina je oko 280 km/h. Imam prednji lancanik za zubom vise....inace original je isla 270 km/h. Vidio sam sliku u oglasniku. Motor izgleda ok. jedino je previse načičkan sa naljepnicama,za moj gust. Oni akrapovici.....to je prava stvar !!!
 
tutankamon said:
ajde ne laprdaj :misli: :misli:


ti si svoje djete stavio na Z 750 i fotkao :palacdolje: :povraca:


jadan mali :misli: još zamuckuje kad se sjeti šta si mu priredio :LOL:
aaaa ne ne ... potpuno si u krivu.... mali je bio plaćen hvatskim monetama od strane radoznalog kupca, da bi se slikao na motoru ..  :wink:
 
strasilo said:
aaaa ne ne ... potpuno si u krivu.... mali je bio plaćen hvatskim monetama od strane radoznalog kupca, da bi se slikao na motoru ..   :wink:

još i zarađuješ na djetetu :no: :no:


ah ti i tebi slični roditelji :no:
 
opet nisi u pravu ...  :wink:

mali je primio novce na svoje ruke i svojevoljno ih potrošio na sebe i brata u trgovini ..  :jesus:
 
strasilo said:
opet nisi u pravu ...  :wink:

mali je primio novce na svoje ruke i svojevoljno ih potrošio na sebe i brata u trgovini ..  :jesus:

a zainteresirani kupac (čitaj pedofil)  :misli:  ima exkluziv fotke :misli: :mrgreen: