Pomoć: R1 curi voda- Zašto?

brainlessmaniac said:
digni rezervar,pomakni bobine,onu gumenu ili plastičnu zaštitu i prekontroliraj to ! negdje iznad poklopca glave ti pušta,a ako si mijenjao mašinu i opet pušta ,znači da je problem na nekom dijelu koji je ostao od prije , kontroliraj pumpu vode i sve druge spojeve!!! nemoj ić u servis ,to ti je sigurno neka glupost!  (y)


A odvzao ja u yamahu u Zadar da pogledaju. Hvala svejedno!
 
jasic said:
Loša iskustva s njim?
ma nemam loša iskustva s njim nego kao što sam rekao prije o tim serviserima koji u sred sezone odu na kolektivni godišnji...
jedno je očito, briga njega za nas i naše motore i eventualne kvarove. dajte lovu na redovnim servisima prije sezone a za kvarove čekajte zimu!
ako ti proda motor i uzme ti proviziju i servisiraš motor tamo onda bi mu i servis trebao bit dostupan uvjek i za kvarove.
 
NEKID said:
ma nemam loša iskustva s njim nego kao što sam rekao prije o tim serviserima koji u sred sezone odu na kolektivni godišnji...
jedno je očito, briga njega za nas i naše motore i eventualne kvarove. dajte lovu na redovnim servisima prije sezone a za kvarove čekajte zimu!
ako ti proda motor i uzme ti proviziju i servisiraš motor tamo onda bi mu i servis trebao bit dostupan uvjek i za kvarove.

sorry stari, ali mislim da lupaš ko otvoren prozor ... HNF

po tvom mišljenju znači nitko ne bi trebao ići na godišnji samo zato jer si se ti drznuo kupiti motor one marke koju taj netko servisira.... mislim ono .... jebote...

Neznam čime se ti baviš, ali šta misliš kad bi se ja bunio što ti ideš na godišnji jer bi mi se mogao u 8 mjesecu pokvariti mixer dok žena pravi kolače

a mogao bih dati lijevo jaje da bi i ti postupio vrlo slično kao i dotični serviser da si na njegovom mjestu ..
 
strasilo said:
sorry stari, ali mislim da lupaš ko otvoren prozor ... HNF

po tvom mišljenju znači nitko ne bi trebao ići na godišnji samo zato jer si se ti drznuo kupiti motor one marke koju taj netko servisira.... mislim ono .... jebote...

Neznam čime se ti baviš, ali šta misliš kad bi se ja bunio što ti ideš na godišnji jer bi mi se mogao u 8 mjesecu pokvariti mixer dok žena pravi kolače

a mogao bih dati lijevo jaje da bi i ti postupio vrlo slično kao i dotični serviser da si na njegovom mjestu ..
pisao sam kolektivni godišnji
 
pa bez obzira...

šta bi pomoglo da je ostala raditi neka teta u knjigovodstvu ili jedan od trgovaca ... opet ti motor ne bi mogli napraviti, a firma bi bila "otvorena" ..... pa nema ni Grigić 13 majstora, pa da se mogu rasporediti .. ;)

Svi mi gledamo da uzmemo godišnji odmor onda kad nama paše i kad smo si uspjeli riješiti nekakav smještaj na moru ili već negdje... Šta mi vrijedi godišnji u 1. mjesecu ako ne vlim skijanje ...  :misli:
 
pa, zavoli skijanje  :mrgreen:
 
ja gledam na to različito od tebe.
meni je ovaj slučaj isti kao kad majstor za skije ide na godišnji u 12 ili 1. mjesecu.
servisna mreža treba postojati i radnici se mogu rasporediti a ne sve zaključati i ko vas jebe!
konkretno grigić ili bilo koji drugi veći servisi nemaju jednog mehaničara. nisam čuo da je neki ozbiljan,ovlašteni, veći servis otišao na kolektivni  :misli:  glavna pekara u tvom gradu ne ide na kolektivni ili nemate kruha dok oni ljetuju?
ja tako razmišljam a ti se možeš složiti ili razmišljati drugačije, to je tvoje pravo
 
Dok sam ja imao servis ( tj. moj ćaća ) i mi smo ( u moto dijelu ) išli na kolektivni, i MMS ti je trenutno na kolektivnom ... a ima ih još ... ;)
 
strasilo said:
Dok sam ja imao servis ( tj. moj ćaća ) ..
zato to i braniš  :jesus:  :LOL:  :LOL:
 
NEKID said:
zato to i braniš  :jesus:  :LOL:  :LOL:

pa i ne baš.... servis ne radi već 5 - 6 godina... tako da mi to i ne igra neku ulogu ... samo kažem da i serviseri imaju pravo na godišnji onda kad to njima paše, a ne svima ostalima... isto kao i tebi, meni ili bilo kome drugom... ako idem na godišnji, onda mi je želja ići onda kad meni paše, a ne kad tebi paše, ako kužiš šta želim reći ..  (y)
 
cul sam da ima prijedloga da i murja ide na kolektivni godisnji  :mrgreen:
 
ma kužim ja šta ti hoćeš reć ali svaki veći servis po meni bi trebao raditi bar sa pola kapaciteta u sezoni a ne na kolektivni.
ja radim u firmi koja ima izmeđuostalog servisnu mrežu po hr i nikad nismo išli na kolektivni upravo zbog toga, servis mora postojati!
ali ja opet kažem svako ima pravo na svoje mišljenje i ja ga poštujem al nije nužno da ga i prihvaćam, eto
 
sid said:
cul sam da ima prijedloga da i murja ide na kolektivni godisnji  :mrgreen:
:LOL:  :LOL:  :LOL:
 
sid said:
cul sam da ima prijedloga da i murja ide na kolektivni godisnji  :mrgreen:

e taj podržavam maximalno ...  :LOL:

NEKID said:
ma kužim ja šta ti hoćeš reć ali svaki veći servis po meni bi trebao raditi bar sa pola kapaciteta u sezoni a ne na kolektivni.
ja radim u firmi koja ima izmeđuostalog servisnu mrežu po hr i nikad nismo išli na kolektivni upravo zbog toga, servis mora postojati!
ali ja opet kažem svako ima pravo na svoje mišljenje i ja ga poštujem al nije nužno da ga i prihvaćam, eto

eto ...  (y)
 
strasilo said:
samo kažem da i serviseri imaju pravo na godišnji onda kad to njima paše, a ne svima ostalima...

Apsolutno, samo je pitanje jel to dobar poslovni potez.
 
strasilo said:
e taj podržavam maximalno ...  :LOL:

eto ...  (y)

I ja, od 01.06. do 01.10.
i 01.12 do 01.04.  :mrgreen:

:hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura: :hura:

ostalo vrijeme na kolektivnom bolovanju

:vecerica: :vecerica: :vecerica: :vecerica: :vecerica: :vecerica:
 
svakak said:
Apsolutno, samo je pitanje jel to dobar poslovni potez.

u poslovne poteze drugih firmi se stvarno ne bih htio miješati ...  :mrgreen:
 
astese razoffali  :mrgreen: