Pomoć: R1 curi voda- Zašto?

NEKID said:
...
servisna mreža treba postojati i radnici se mogu rasporediti a ne sve zaključati i ko vas jebe!
konkretno grigić ili bilo koji drugi veći servisi nemaju jednog mehaničara. nisam čuo da je neki ozbiljan,ovlašteni, veći servis otišao na kolektivni  :misli:  glavna pekara u tvom gradu ne ide na kolektivni ili nemate kruha dok oni ljetuju?
ja tako razmišljam a ti se možeš složiti ili razmišljati drugačije, to je tvoje pravo
A dok Grigić i njegova žena odu na godišnji malo odmoriti tko bude vodio knjige i svu papirologiju oko servisa? Mehaničar? On je svake godine na godišnjem i onaj tko tamo održava motor lijepo se raspita i tako i planira odlazak u servis. A u slučaju nekog iznenadnog kvara, pa nije on jedini serviser yamahe u okolici Zg-a.
 
Medo said:
A dok Grigić i njegova žena odu na godišnji malo odmoriti tko bude vodio knjige i svu papirologiju oko servisa? Mehaničar? On je svake godine na godišnjem i onaj tko tamo održava motor lijepo se raspita i tako i planira odlazak u servis. A u slučaju nekog iznenadnog kvara, pa nije on jedini serviser yamahe u okolici Zg-a.
ako imaš svog mehaničara za redovan servis trebao bi imat jednog extra i za iznenadni??
znači jedan će ti uzimat lovu za održavat ali ga neće popravljat???

ma ja sam svoje mišljenje iznio, neko će se složit neko neće, jednostavno je  :wink:
 
NEKID said:
ako imaš svog mehaničara za redovan servis trebao bi imat jednog extra i za iznenadni??
znači jedan će ti uzimat lovu za održavat ali ga neće popravljat???

ma ja sam svoje mišljenje iznio, neko će se složit neko neće, jednostavno je  :wink:



eto, ja opet samo mogu reci
  Vozite Suzuki a ne yamahu
  kao prvo nema kvarova po ljeti kad ti motor treba
  tak da ti netreba majstor uopce, nit jedan niti dva
   a ak se sta desi tak je genijalno napravljen da ga moze popravit svaki malo
   bolji majstor, pa ti netreba ovlasteni servis koji je stalno na kolektivnom godisnjem  :mrgreen:

        (y)
 
lemoo said:
eto, ja opet samo mogu reci
  Vozite Suzuki a ne yamahu
  kao prvo nema kvarova po ljeti kad ti motor treba
   a tak je genijalno napravljen da ga moze popravit svaki malo
   bolji majstor, pa ti netreba ovlasteni servis koji je stalno na kolektivnom godisnjem  :mrgreen:

:LOL:

[quote author=lemoo]
ja sam drazen,27g,puno previse, a vozim sve sto stignem,tj vise sarafam po motorima nego se vozim,ali bit ce bolje [/quote]
 
blago nama sto smo u hrvatskoj...Tragedija ako covjek ode na zasluzeni godisnji...10-tak dana ??? E..da ste u italiji...pa bi vas onda vidio...Tamo te nitko ne jebe....od 1.08.......pa do pocetka septembra.....jer svi idu masovno na ferije...."ferragosto"....Stvar je samo discipline....i navike..... :mrgreen:
 
bmw m 5 said:
blago nama sto smo u hrvatskoj...Tragedija ako covjek ode na zasluzeni godisnji...10-tak dana ??? E..da ste u italiji...pa bi vas onda vidio...Tamo te nitko ne jebe....od 1.08.......pa do pocetka septembra.....jer svi idu masovno na ferije...."ferragosto"....Stvar je samo discipline....i navike..... :mrgreen:
ma koja tragedija? ja sam rekao što ja mislim i to mi niko neće promijenit, nije bitan ni grigić ni niko. bitni su kolektivni godišnji.
a feragosto više i ne postoji
 
NEKID said:
ma koja tragedija? ja sam rekao što ja mislim i to mi niko neće promijenit, nije bitan ni grigić ni niko. bitni su kolektivni godišnji.
a feragosto više i ne postoji
kako ne postoji ??? Dodi u rovinj....pa vidi....Ili probaj nazvati ducan u vezi nekog rezervnog dijela...ili termina za servis.... "Chiuso per le ferie".......Pa naravno da su kolektivni g.o. bitni.....Ako nema posla...bolje sad na ferije...nego kasnije....Sad je sve mrtvo....Radim u slicnoj "bransi"....pa znam.....
 
bmw m 5 said:
kako ne postoji ??? Dodi u rovinj....pa vidi....Ili probaj nazvati ducan u vezi nekog rezervnog dijela...ili termina za servis.... "Chiuso per le ferie".......Pa naravno da su kolektivni g.o. bitni.....Ako nema posla...bolje sad na ferije...nego kasnije....Sad je sve mrtvo....Radim u slicnoj "bransi"....pa znam.....
nema posla,sad je sve mrtvo??
sezona motora nije, u punom jeku je.
neki dan u hondi u rijeci je bilo nekoliko talijana jer im se desilo sranje. sad ima najviše porebe za popravcima, lako za redovne servise.
 
neznam kako bi se osjećao da motorom dođem u pariz i da mi nešto krepa a svi su servisi na kolektivnom. nisu dućani posteljine
 
Evo našli zašo je corila, na jednom crijevu nije bila stegnuta šelna i čim bi pumpa  valjda počela tjerati vodu tu bi izbijala radi pritiska. Zategnuli šelnu i sve super.  Hvala svima što su se trudili pomoći mi!
 
nego... bas me zanima... jel ide R1? prestala curit voda  :misli:
 
a ja cuo da se u gs trazi masina za r1 2004g  :mrgreen: yamaha  :jesus: :jesus:
 
BlackEye said:
Procitaj opet post povise tvog  :mrgreen: :jesus:

sto ne znaci da je problem trajno rijesen  :wink:
samo me zanima zbog ovog  :mrgreen:

RC46 said:
a ja cuo da se u gs trazi masina za r1 2004g  :mrgreen: yamaha  :jesus: :jesus:
 
Je,  znam da se traži, ali ne za moj motor, niti ja tražim. Taj što traži njemu je radilica prolupala.

Moj je sad superička! (y) (y)
 
jel prodana ona slupana r1 u gs  :misli:
 
Koja slupana?  Bila je moja slupana 2006 godine plava i 2007 crno siva, ja svoju u dijelove prodao a crno siva je prodana kompletna stučena.