Power Commander...

Plava na plavoj R6 said:
evo genijalci,malo off topica

- ako je tko zainteresiran za rad kod gosp.Akrapovica u Slo, a mozda i Californiji i zna sta radi nek mi se javi na pm ...... potaznja je za konstruktorima i to poprilicna, koji znaju izracunati dimenzije auspuha i to odmah provjeriti na valjcima, dok ne stigne kocnica iz AVL-a....

pozdrav !

ja sam plava i zvali su me u AVL pa se ne hvalim  :mrgreen:
 
Igormeister said:
Zadovoljstvo je obostrano.

Paaa, polovično si u pravu.
Bujni muf u punom smislu te riječi zbilja nisam vidio već poduže vrijeme.
Volim obrijane pice.
Onak, il na trokutić, ili na Mavrovića... može i skroz glat, bitno da nisu fur-burgeri...

I nešto si mi previše upućen u guzice i gay terminologiju?
Da te možda tvoja plava mama ne uveseljava doma strap-on dildom i kolekcijom butt-plugova?
Freud bi te okarakterizirao ka "analnu ličnost".
Ono, kao zapeo si u analnoj fazi razvoja ličnosti... konstantno sereš, ne?

Pa nemaš se baš čime ni ponosit.
Budimo realni.

Ofkorz.
Neugodno je kad te vršnjak šiša u karijeri.
Ispada da si profućkao godine života.

Sasvim si u pravu.
Nemam blage dume o termodinamici, strujanju fluida, čvrstoći tijela i mehaničkim gubicima.
Al onda imam jebene sreće svaki put kad nešto rastavim i ponovno sastavim.
Još mi ostane i nekih sitnih dijelova kojima ne mogu odgonetnut svrhu, a stvar i dalje ide?
Još će me Honda primit u svoj racing team poradi te moje radikalne tehnike olakšavanja konstrukcije motocikla?!

Zapraf, nemam kristalnu kuglu, već dva 22" LCD monitora, al to je tu negdje, tekući kristali & stuff...
Ova pjesnička figura o mapiranju i dešifriranju ti otvara vrata Lidrana!
Je da je taj literalni natječaj predviđen za klince, ali eto, pruža ti priliku da briljiraš!

Ooo, jake riječi: tekući račun, radna knjižica... nekak slutim da je oboje na nuli, i po pitanju kuna i po pitanju radnog staža.
Jel ti to još uvijek cuclaš državu i porezne obveznike na račun studentskih prava?

Tvoje zajebavanje je od samog početka samo to, zajebavanje.
Ništa više.

Who cares?

Jesi li ti glumio u Blade Runneru?
Jel ti Rudger Hauer kaj u rodu?
Duhovni vođa?
Ovaj tvoj monolog frapantno podsjeća na:
"I've seen things you people wouldn't believe.
Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain.
Time to die."


Ak želim zavrtit tu i tamo valjčiće na dinamometru, jednostavno nazovem firmu Janbo u Lučkom,
dogovorim termin, kešnem 500 kunića i zapeljam bajk na Dynojet.
To je neka mudrost?

Ček, ak si TAK dobar, zašto onda VEĆ NE RADIŠ kod njega?
I vidim da opet spominješ injektore, tlakove i kratka špricanja... premature ejaculation, a?
Mislim da si prenapet.
Relax.

Ma, doći će i vrijeme kad će naši bikeri airbrushem oslikavati tankove za vodik i kisik... ali, kaj TI imaš s tim?
Vidiš se kao oca renesanse u hrvatskom tuningu?
Daj si barem kupi motor za početak?
Sam si gore napisao da je ovo "forum o motociklima", riiight?

Ovaj thread ću isprintati i odnijeti na jetkanje na bakrene ploče.
Želim da mi i unuci vide s kakvim bedakima sam imao posla.

Trebam li naglasiti da je ovo četvrti po redu?

Kugla kaže da je to tvoj neuspješni pokušaj izvlačenja iz govana koja si sam nasrao.
Btw. pazi ovo:
moj zadni post upućen tebi - Jučer u 11:30:45
tvoj jadni pokušaj replyja - Danas u 04:59:47

Imao si 16 sati, 29 minuta i 2 sekunde na raspolaganju za složit pošten odgovor,
a servirao si mi tih par nesuvislih redaka natrpanih
izrazima random pokupljenih iz priručnika mlađeg kolege?
Pa kak da te shvatimo ozbiljno?

pa da ne kvarimo obostrana zadovoljstva, mozemo dalje gay-genijalac....na cisto zadovoljstvo cijelog foruma.....



imao sam 16+h da, ali ne buljim u kristalnu kuglu ko ti cijeli dan ( btw, i kugle su ti premale, i ove u koje buljis a one u gacama ne postoje ) i pricam da skacem po mufovima, a stvarno ih ima na netu pa to je za poluditi...



opet ti ponavaljam, mene tvoja virtualna karijera, identitet i fizionomija ne zanima, ali ne vidim nigdje rezultate Igormeistera......



hoces reci da svatko tko zna rastaviti i sastaviti motor zna termu, fluide, cvrstocu tijela.......genijalno......

sta si onda sam ne izradis koji dio agregata koji ima preko 50kg izmjenicnog titrajnog naprezanja bolje od originalnog na istom.....faktor sigurnosti ti je na OEM dijelu preko 1,3......pa do 2-3 na pojedinim presjecima....



kad tako dobro razumijes mehanicke gubitke daj mi onda objasni kako ih Janbin Dynojet , nesto , pa dobijes snagu na radilici ?

evo ti konkretno pitanje da ne moze konkretnije ??!?!?!?  hoces broj Grge da ti on objasni ? evo ti i pomoc, ovo nesto moze biti racuna i/ili mjeri pa ti odgonetni ?

jos mi reci, sta kaze kugla, jel taj njegov model dynojeta dinamicki ili inercijski i u cemu je razlika, tj. sta to tebi znaci kod tuniranja ?



ne radim kod Akrapovica jer je prosperitetnija igra u tijeku i trenutno nemam vremena, ( vidis i sam da ti odgovaram svaki dan u 2-3 ujutro )....

ali cim malo odahnem, javim ti se sa Akrapovicevom zadacom koja je ipak jednostavnija od ovog ib-ovog testa ......pa ako je TI rijesis ja ti dam 2x Akrapoviceve cijene svih potrosenih inzinjer sati koje ti potrosis, samo nemoj 2-3 godine



a ja ne znam sta znaci primiti dugo google spicanje, 35st.Celzijevske tekucine po krajnicima.....to i dalje tebi permanentno prepustam...

ali je meni i 5,435msec benzina na xy tlaku, koji ces nam ti reci koliki je ako je injector 150cc/min ?!?! , dovoljno da izvucem 83,4 ks iz 600ccm zapremine kroz slamku od 20mm promjera ...



gle, kad se za cijev M84, modernizirane napominjem jos jednom, odlucis samo samo javi, al ne da je primis, nego te ispucam, nisma siguran da si dobro shvatio prijasnji post !!!....

moci ces je i primiti, nema frke, ali kad odgovoris na bilo koji od upitnika  u ovom  postu  !!!! nije tesko, potrudi se....

.

a sve ove postove ti glumac iz Blad Runnera izreze od 5mm polirane AISI 321-ce , nemoras se truditi s Cu-om......., na laseru, puno brze, sofisticiranije i ljepse..

2 karmela - lijepo, onda pomozi prijatelju Igoru i objasni mu AVLboost pa mozda nesto i zaradi + M84 mu moras priustiti .....

2 strasilo, a sta tebe muci moja konekcija s motorima....budes to jednom shvatio....odi kod Janba nek ti objasni o cemu pricam......i nek ti objasni kako ispitati wide band i njegovu tocnost, pa da usporedimo dynojet i lm1 !

Pozdrav !

 
Plava na plavoj R6 said:
pa da ne kvarimo obostrana zadovoljstva, mozemo dalje gay-genijalac....na cisto zadovoljstvo cijelog foruma.....
imao sam 16+h da, ali ne buljim u kristalnu kuglu ko ti cijeli dan ( btw, i kugle su ti premale, i ove u koje buljis a one u gacama ne postoje ) i pricam da skacem po mufovima, a stvarno ih ima na netu pa to je za poluditi...

Okej, vidim da ti sex-based humor nikak ne ide, pa neću forsirat.
Već si ispal dovoljno velik čoban ovak i onak.

Plava na plavoj R6 said:
opet ti ponavaljam, mene tvoja virtualna karijera, identitet i fizionomija ne zanima, ali ne vidim nigdje rezultate Igormeistera......

Gledaš ih i čuješ svaki dan na telki i radiju, češće nego li si svjestan.
Ja sam sveprisutan.

Plava na plavoj R6 said:
hoces reci da svatko tko zna rastaviti i sastaviti motor zna termu, fluide, cvrstocu tijela.......genijalno......
sta si onda sam ne izradis koji dio agregata koji ima preko 50kg izmjenicnog titrajnog naprezanja bolje od originalnog na istom.....faktor sigurnosti ti je na OEM dijelu preko 1,3......pa do 2-3 na pojedinim presjecima....
kad tako dobro razumijes mehanicke gubitke daj mi onda objasni kako ih Janbin Dynojet , nesto , pa dobijes snagu na radilici ?
evo ti konkretno pitanje da ne moze konkretnije ??!?!?!?  hoces broj Grge da ti on objasni ? evo ti i pomoc, ovo nesto moze biti racuna i/ili mjeri pa ti odgonetni ?
jos mi reci, sta kaze kugla, jel taj njegov model dynojeta dinamicki ili inercijski i u cemu je razlika, tj. sta to tebi znaci kod tuniranja ?
ne radim kod Akrapovica jer je prosperitetnija igra u tijeku i trenutno nemam vremena, ( vidis i sam da ti odgovaram svaki dan u 2-3 ujutro )....
ali cim malo odahnem, javim ti se sa Akrapovicevom zadacom koja je ipak jednostavnija od ovog ib-ovog testa ......pa ako je TI rijesis ja ti dam 2x Akrapoviceve cijene svih potrosenih inzinjer sati koje ti potrosis, samo nemoj 2-3 godine
a ja ne znam sta znaci primiti dugo google spicanje, 35st.Celzijevske tekucine po krajnicima.....to i dalje tebi permanentno prepustam...
ali je meni i 5,435msec benzina na xy tlaku, koji ces nam ti reci koliki je ako je injector 150cc/min ?!?! , dovoljno da izvucem 83,4 ks iz 600ccm zapremine kroz slamku od 20mm promjera ...

Nisam li ti za ove pizdarije već rekao da ne prepisuješ?
Citirat ću svoje riječi:
Imao si 16 sati, 29 minuta i 2 sekunde na raspolaganju za složit pošten odgovor,
a servirao si mi tih par nesuvislih redaka natrpanih
izrazima random pokupljenih iz priručnika mlađeg kolege?
Pa kak da te shvatimo ozbiljno?

Kad ostaneš bez teksta, počneš kukat o injektorima, tlakovima, snazi i restriktoru od 20mm?
Da li to između redaka čitam da ti je tanki, mlohav, neće stajat i baš ne šprica?

Plava na plavoj R6 said:
gle, kad se za cijev M84, modernizirane napominjem jos jednom, odlucis samo samo javi, al ne da je primis, nego te ispucam, nisma siguran da si dobro shvatio prijasnji post !!!....

Ovo ispucam mi je sumnjivo.
Zvuči mi ko fizička prijetnja.
Da ti pojasnim; kao prvo, zakonski je kažnjivo - to će ti potvrdit kolege s foruma koji imaju malo više veze za
krivičnim zakonom i kaznenim pravom.
Kao drugo; moglo bi biti opasno za tebe.
Trebaju ti i prstići, pa da čačkaš po injektorčićima i tipkaš po tastaturi, a trebaju ti i zubi, jerbo
ne možeš na poslovni razgovor s gosponom Akrapovičem krezub, ne?
Kad se već hvališ tu nekim cjevčicama, evo ti fotka moje štange za uteg.
Vrlo sam ponosan na nju.
30mm promjera, puni čelik, 5kg.

za-razbit-picku-pederu.jpg



Plava na plavoj R6 said:
a sve ove postove ti glumac iz Blad Runnera izreze od 5mm polirane AISI 321-ce , nemoras se truditi s Cu-om......., na laseru, puno brze, sofisticiranije i ljepse..
2 karmela - lijepo, onda pomozi prijatelju Igoru i objasni mu AVLboost pa mozda nesto i zaradi + M84 mu moras priustiti .....
2 strasilo, a sta tebe muci moja konekcija s motorima....budes to jednom shvatio....odi kod Janba nek ti objasni o cemu pricam......i nek ti objasni kako ispitati wide band i njegovu tocnost, pa da usporedimo dynojet i lm1 !

Pozdrav !

I opet.
Al ovaj put si zbilja pokazao i dokazao da si seljačina.
Sad ti je zbilja pametno izgubiti se sa ovog foruma.
Sve do sada je bila zajebancija i flame, ali prešao si tanku crtu koja dijeli pizdarije od ozbiljnih stvari.
Nemoj si priuštiti paranoju svaki puta kad vidiš velikog crnog bikera kak skreće s Vukovarske prema zgradi OTV-a.



 
Igormeister said:
Okej, vidim da ti sex-based humor nikak ne ide, pa neću forsirat.
Već si ispal dovoljno velik čoban ovak i onak.

Gledaš ih i čuješ svaki dan na telki i radiju, češće nego li si svjestan.
Ja sam sveprisutan.

Nisam li ti za ove pizdarije već rekao da ne prepisuješ?
Citirat ću svoje riječi:
Kad ostaneš bez teksta, počneš kukat o injektorima, tlakovima, snazi i restriktoru od 20mm?
Da li to između redaka čitam da ti je tanki, mlohav, neće stajat i baš ne šprica?

Ovo ispucam mi je sumnjivo.
Zvuči mi ko fizička prijetnja.
Da ti pojasnim; kao prvo, zakonski je kažnjivo - to će ti potvrdit kolege s foruma koji imaju malo više veze za
krivičnim zakonom i kaznenim pravom.
Kao drugo; moglo bi biti opasno za tebe.
Trebaju ti i prstići, pa da čačkaš po injektorčićima i tipkaš po tastaturi, a trebaju ti i zubi, jerbo
ne možeš na poslovni razgovor s gosponom Akrapovičem krezub, ne?
Kad se već hvališ tu nekim cjevčicama, evo ti fotka moje štange za uteg.
Vrlo sam ponosan na nju.
30mm promjera, puni čelik, 5kg.

za-razbit-picku-pederu.jpg



I opet.
Al ovaj put si zbilja pokazao i dokazao da si seljačina.
Sad ti je zbilja pametno izgubiti se sa ovog foruma.
Sve do sada je bila zajebancija i flame, ali prešao si tanku crtu koja dijeli pizdarije od ozbiljnih stvari.
Nemoj si priuštiti paranoju svaki puta kad vidiš velikog crnog bikera kak skreće s Vukovarske prema zgradi OTV-a.

ok sveprisutni virtualni genijalce

ispucavanje je samo ispunjavanje tvog neostvarenog sna ......

stvarno ne znam tko je seljacina i tko se prijeti...........

sad smo odjednom veliki i crni....sav se tresem, ne mogu spavati.....

a jos kad vidim ovu stangu - pune cijevi strojari nazivaju sipke i ne treba ima 46 pridjeva, puna, suplja......

btw. Gym80 ima daleko bolje bucice, jer ovaj shit u tvojoj ruci ne vrijedi prebijene pare....+ effedrin, clenbuterol , diuretici i na kraju inzulin cuda cine ako je ovo tvoja masna ruka a utezi i fizionomija su ti opsesija, da na nesto licis........ispricavam se unaprijed ako ti je interes izgledati kao da si tabure progutao.....

gle 300m si mi od faxa i 350 od ureda.... tako da odustajem od faxa i dajem otkaz...momentalno......

hocemo s Pipetom dogovoriti okrsaj kod OTV korala ! - tehnicko verbalni....., jel me ove tvoje fizicke pretnje ne zanimaju !

pa tko si ti da netkom govoris kad da se gubi, a pogotovo s foruma.....

na niti jedan upitnik nisam vidio odgovora.....pitam se zasto.....a to je tema ovog posta,power commander i njegove postavke, tuniranje na valjcima....., pa ne znam tko vise sere od tebe.......

Pozdrav !

 
Plava na plavoj R6 said:
2 strasilo, a sta tebe muci moja konekcija s motorima....budes to jednom shvatio....odi kod Janba nek ti objasni o cemu pricam......i nek ti objasni kako ispitati wide band i njegovu tocnost, pa da usporedimo dynojet i lm1 !

Pozdrav !
ne muči samo mene tvoja konekcija sa motorima, ustvari, uopće me ne muči... ali ako se zagledaš u gornji dio ekrana ove stranice, može se na jednom dijelu primjetiti da piše "motori" "moto forum" ... pa sam ja onako, laičli i po seljački zaključio da bi se ovdje trebalo pisati o motorima ....
drugo, opet to moram ponavljati, iako mi je qurčenje na ovom forumu skroz neprimjereno zbog drugih članova, ali moj stari i ja smo sastavljali motore koji su više puta pobjeđivali na Grobniku, ali i na europskim stazama, a sve to, nemožeš vjerovati, bez završenog faxa. Što samo govori da ću ja sa svojim malim i beznačajnim mozgom i znanjem sastaviti motor, ( ali i mašinu uopće ) koji će se voziti i to vrlo dobro, ali je vrlo upitno da li ćeš ti to uspjeti sa svojim fakultetom.
Veliku većinu stvari koje ti pišeš, možeš naći na čika googlu, a uz skromno znanje stranog jezika, svako može biti pametan...
Zanima me da li si ti kad svojom rukom poštelao vakuume na karburatorima, stavio mašinu u "fazu" , ili čak ispustio ulje ... Jesi kad pomogao vozaču, koji je pao, pridržati glavu i održati ga budnim dok ne dođe hitna, imaš li obraza doći u PIT i sa dečkima "zavrnuti" turu pića i popričati o stvarima o kojima ovdje "pišeš" .......

... da li ti je sad jasno šta muči i mene i neke druge... iako me ustavri i ne muči..
 
niksa said:
iskreno mi je zao sta nisam u ze ge, pa da gledam tehnicko-verbalni okrsaj iz zakutka Pita s pivicom u ruci i osmjehom na licu...  :mrgreen:

Zakon je frajer. Jaci je od Drazena, majke mi. Kad zagusti, odma dinodzet, indzektori, Nm, mm ;) Nema sale s njim  :LOL:
 
Evo ja odgađam polazak već par dana samo zbog tog eventa...  :LOL:
 
to plava na plavoj: jok, nis od busta kad nemam licencu za njega  :palacdolje:
a uostalom ima i puuuuno boljih softvera od pomalo nejuzerfrendli 1D busta
 
Ne želim ulaziti u to koliko je tko potkovan znanjem...jel' možda štreber ili uči sa razumijevanjem...

Vjerojatno gospodin sa maštovitim nickom (Plava na plavoj R6 op.a) ima nekog znanja...naučio čovjek na faksu. To kaj studira godinama...pa kaj? Kaj se ne veli da je ponavljanje majka mudrosti?
No, suprostavivši se ostaloj gospodi na ovom forumu(konkretno Igormeisteru) došlo je do sukoba teorije i prakse...tj. Igormeister se je nakon završenog fakulteta(odnosno dva) prihvatio posla, i iza njega stoje neki rezultati...praksa, opipljivo.
Gospo'n maštovitog nicka očigledno još nije došao dalje od faksa...a muči ga da mu netko objasni nešto zato jer je lijen...ili nema pojma o čemu priča...ali da se voli razbacivati frazama - voli. I da mu koji puta fali malo pristojnosti-fali.

Od sada pa nadalje u ovom(a i drugim) topicima molim dotičnog gospodina maštovitog nicka da se kultivira, tj. da počne pisati suvisle stvari i pokazivati nekakve rezultate rada. Svojeg ili tuđeg, meni svejedno. Samo ne volim kad se netko kiti tuđim perjem. Jer onda zaslužuje da ga se i nakiti tuđim perjem, ali tek nakon što ga se "nakiti" smolom.
Dakle, malo mira i korisnih informacija nam ne bi škodilo, ali molim gospodina maštovitog nicka da bude svjestan jedne stvari...ovaj forum je forum za sve motoriste. Neki od njih su obični radnici, neki su advokati, neki doktori, neki...ne razumiju svi te vaše fensi izraze...jebemu.
 
lako je sad napisati veliki post, kad si vidio od mene..  :jesus:
 
Imam ideju;Kada Gasho uzme Power Commander ,neka mu Plava na R6 sredi mapu s kojom će dobiti maximum i neka to sve dokumentiraju,izmjere na stolu-ja ću mu prvi skinuti kapu...
 
Kneeslider said:
Imam ideju;Kada Gasho uzme Power Commander ,neka mu Plava na R6 sredi mapu s kojom će dobiti maximum i neka to sve dokumentiraju,izmjere na stolu-ja ću mu prvi skinuti kapu...
ne spominji Gašino ime uzalud...  :LOL:
 
strasilo said:
ne spominji Gašino ime uzalud...  :LOL:
Pošto je cjelokupna rasprava povedena oko Gashinog P.C-a,onda bi bilo ok da gospodin plava na R6 dokaže svoje znanje u praksi i tako i pomogne Gashi (y)