Power Commander...

Igormeister said:
Mladi gospon Mahnić, ispada da ste vi samo dio studentskog teama koji je sklepao jurilicu kojom se kurčite?
Čak ju nit ne voziš?

http://www.racing.fsb.hr/clanovi.htm

A i vidim da dvojca rade na  području Engine management - Elektronika motora
Da se ti to ne kitiš perjem starijeg i iskusnijeg kolege?
A vidim i lijep popis sponzora.
Život je lijep kad si studoš i ždereš na Xicu, a još kad ti netko i da lovu za igračke - kud ćeš bolje?

Daj nam sad i link na svoju fotku u galerijici vašeg malog partyja - baš me zanima koja si ti faca od uslikanih?

ka prvo, ovo mladi bi se dalo diskutirati, ja sam svoje studiranje opasno produzio spletom okolnosti...i nema starijeg kolege u teamu...ja sam najstariji...

i da, ne vozim je, u cemu je problem, jel gosp.Ross Brown vozi bolid.....

team je team, i nikada nisam rekao da sam ja sve napravio...opet mi guras rijeci usta......bez teamskog rada u strojogradnji nema nis...to ti je valjda jasno.....

a kad bi ti pazljivije gledao, i malo napregnuo te mozdane vijuge, onda bi na slikama partya uocio i plavu na plavoj i moju malenkost pored......

ne da mi se pisati litanije oko sponzora i prikupljanja financija....uglavnom ima ih od mama i tata preko renomiranih firmi kojima takav projekt nesto znaci....pa tako i gosp.Akrapovicu skojim mi nismo suradjivali direktno, ali znamo tko je i imamo kontakte i pojma o njegovim planovima, ciljevima i potrebama .....

i da kurcimo se s igrackom.....jer smo nesto napravili i bili nagradjeni za taj rad od strane puno kompetentnijih ljudi nego sto je tvoje vrijedjanje i podcjenjivanje svega.........

ja sam ovdje da pomognem kom god mogu, ako znam i u mogucnosti sam, a ti svoje kraljevanje znanjem drzi i dalje za sebe i ismijavaj sve okolo........daleko ces dogurati....

ako nam upali slijedeci projekt dogovaran u eng. juriti cemo i 400km/h pa si ti misli sta god hoces.........naravno ovo nema veze s formulom student....

pozdrav !




 
Plava na plavoj R6 said:
ka prvo, ovo mladi bi se dalo diskutirati, ja sam svoje studiranje opasno produzio spletom okolnosti...i nema starijeg kolege u teamu...ja sam najstariji...

i da, ne vozim je, u cemu je problem, jel gosp.Ross Brown vozi bolid.....

team je team, i nikada nisam rekao da sam ja sve napravio...opet mi guras rijeci usta......bez teamskog rada u strojogradnji nema nis...to ti je valjda jasno.....

Opa, koja promjena!
Naglo si okrenuo ploču - pa do sad si samo spuštao kajle i kurčio se kak variš aluminij i visokokvalitetne čelike,
ta zakeljio sliku šareniog barbiemobila.
Nisi ničim dao naslutiti da je riječ o plodu timskog rada?

Plava na plavoj R6 said:
a kad bi ti pazljivije gledao, i malo napregnuo te mozdane vijuge, onda bi na slikama partya uocio i plavu na plavoj i moju malenkost pored......

Nije bilo potrebe za naprezanje vijuga, i mala upotreba očnog živca je bila dovoljna:
ti si dakle ovaj debeloguzi lijevo, a?

IMG_0237.jpg


Plava na plavoj R6 said:
ne da mi se pisati litanije oko sponzora i prikupljanja financija....uglavnom ima ih od mama i tata preko renomiranih firmi kojima takav projekt nesto znaci....pa tako i gosp.Akrapovicu skojim mi nismo suradjivali direktno, ali znamo tko je i imamo kontakte i pojma o njegovim planovima, ciljevima i potrebama .....

Znači imaš kontakt s Igorom Akrapovičem isto koliko i svatko tko pritisne link Jobs na njegovom siteu.
To je dobar razlog za ulogirat se na ovaj forum ponovno, te nudit u njegovo ime zaposlenje nama genijalcima?

Plava na plavoj R6 said:
i da kurcimo se s igrackom.....

...jer nemaš s čim drugim.

Plava na plavoj R6 said:
jer smo nesto napravili i bili nagradjeni za taj rad od strane puno kompetentnijih ljudi nego sto je tvoje vrijedjanje i podcjenjivanje svega.........

Opet sad najednom ta MI spika...
Koliki je TVOJ doprinos u svemu tome?
I mehaničar koji ju je ušarafio u okvir bi ju znao upaliti.
Neš ti velike mudrosti, prištekat 4 konektora i 2 kleme na akumulator...

Plava na plavoj R6 said:
ja sam ovdje da pomognem kom god mogu, ako znam i u mogucnosti sam, a ti svoje kraljevanje znanjem drzi i dalje za sebe i ismijavaj sve okolo........daleko ces dogurati....

Jok, dečko.
Čime ćeš pomoć, kad nemaš nikakvog praktičnog znanja?
Čak ni biker nisi.
Ti si ovdje došao SRAT i KURČIT SE.
Ja se ne kreveljim, samo sam osjetljiv na balavce koji sve ostale podcjenjuju u startu, takve poput tebe.

Plava na plavoj R6 said:
ako nam upali slijedeci projekt dogovaran u eng. juriti cemo i 400km/h pa si ti misli sta god hoces.........naravno ovo nema veze s formulom student....

Oh.
Jurit ćete 400km/h.
To će znatno utjecati na moj život, te ga iz korijena promijeniti.

Plava na plavoj R6 said:
pozdrav !

Heeeej...
Nećeš valjda sad otić, kad se pokazalo da si maltene propali student koji se šlepa na projekt uspješnijih mlađih kolega?
Taman je postalo zabavno...
 
Igormeister said:
Opa, koja promjena!
Naglo si okrenuo ploču - pa do sad si samo spuštao kajle i kurčio se kak variš aluminij i visokokvalitetne čelike,
ta zakeljio sliku šareniog barbiemobila.
Nisi ničim dao naslutiti da je riječ o plodu timskog rada?

Nije bilo potrebe za naprezanje vijuga, i mala upotreba očnog živca je bila dovoljna:
ti si dakle ovaj debeloguzi lijevo, a?

IMG_0237.jpg


Znači imaš kontakt s Igorom Akrapovičem isto koliko i svatko tko pritisne link Jobs na njegovom siteu.
To je dobar razlog za ulogirat se na ovaj forum ponovno, te nudit u njegovo ime zaposlenje nama genijalcima?

...jer nemaš s čim drugim.

Opet sad najednom ta MI spika...
Koliki je TVOJ doprinos u svemu tome?
I mehaničar koji ju je ušarafio u okvir bi ju znao upaliti.
Neš ti velike mudrosti, prištekat 4 konektora i 2 kleme na akumulator...

Jok, dečko.
Čime ćeš pomoć, kad nemaš nikakvog praktičnog znanja?
Čak ni biker nisi.
Ti si ovdje došao SRAT i KURČIT SE.
Ja se ne kreveljim, samo sam osjetljiv na balavce koji sve ostale podcjenjuju u startu, takve poput tebe.

Oh.
Jurit ćete 400km/h.
To će znatno utjecati na moj život, te ga iz korijena promijeniti.

Heeeej...
Nećeš valjda sad otić, kad se pokazalo da si maltene propali student koji se šlepa na projekt uspješnijih mlađih kolega?
Taman je postalo zabavno...

tebi ni DNA analiza ne bi pomogao da razlikujes 2 plave zene......

al zato vjerujem da s muskarcima imas dovoljno iskustva.....

ti mora da gledas u neku kuglu ili slicno kad tako citas tudje zivote i znas o svakome sve, pa lijepo pomogni kolegama i daj im reci te rezultate 50 parova na kladi da si svi kupite motece i postelate te pile kako treba......

stvarno ste smijesni......pa vas lijepo ostavljam da uzivate u svom zatvorenom krugu drustva i znanja u kojem vam ovakvi moroni poput tebe kraljuju.......samo zato jer se boje onoga o cemu nemaju pojma........

pozdrav !


 
Nisam ovaj topic gledao zadnjih dana...pa tu je bilo zanimljivoooo :mrgreen:
 
Bandit said:
Nisam ovaj topic gledao zadnjih dana...pa tu je bilo zanimljivoooo :mrgreen:

Ja ga nisam otvarao uopće dok maloprije nisam vidio tvoj potpis na zadnjem postu. :mrgreen: I fakat je zanimljivo. Evo, ako se i ja mogu uključiti u raspravu rekao bih samo: prodajem PC za GSXR 1000 K1/2. :jesus: :mrgreen:

Šile, originalne vilice od istog modela sa Ohlinsovim kitom, ravne, šteleri malo posrtugani ali normalno rade. Ako te zanima javi, to je još jedino što mi je ostalo. 8)
 
Baš smo se lijepo igrali u pješčaniku svako sa svojim Pauerkomaderom (jedino onaj popišanac Dadek nema svoj pa non stop oče nekom uzet), kad je doletel neki striček počel nas jebat da se neznamo igrat, da bu nam on pokazal kak se to radi, pa je počel Gašu nekaj grlit, Dader je skočil na njega i piknul ga u oko da pusti Gašu, ja sam zbrisal prvi i gledal sa ljuljačke, i onda je Igor zval mamu koja je neke slike donijela iz novina i da, da, to je taj kaj djecu pipka po parku i onda smo pobjegli u zgradu, dok je Dadekov stari tipa za vrat natezal i zval muriju.

onda sam moral na ručak, naznam kaj je dalje bilo al je navodno jedan velki iz prvog ulaza nekaj mahal po parku i vikal "sve bu vam Bandit pokazal kaj bute po parku norili".

da, još mi je stara ćušku zvekla

za ubuduće





srki
 
Srki said:
Baš smo se lijepo igrali u pješčaniku svako sa svojim Pauerkomaderom (jedino onaj popišanac Dadek nema svoj pa non stop oče nekom uzet), kad je doletel neki striček počel nas jebat da se neznamo igrat, da bu nam on pokazal kak se to radi, pa je počel Gašu nekaj grlit, Dader je skočil na njega i piknul ga u oko da pusti Gašu, ja sam zbrisal prvi i gledal sa ljuljačke, i onda je Igor zval mamu koja je neke slike donijela iz novina i da, da, to je taj kaj djecu pipka po parku i onda smo pobjegli u zgradu, dok je Dadekov stari tipa za vrat natezal i zval muriju.

onda sam moral na ručak, naznam kaj je dalje bilo al je navodno jedan velki iz prvog ulaza nekaj mahal po parku i vikal "sve bu vam Bandit pokazal kaj bute po parku norili".

da, još mi je stara ćušku zvekla

za ubuduće





srki

:LOL:

i onda je dadek montirao PC koji je drmnuo srkiju dok ga je mama ćuškala i odjurio 400 u nepoznato.
i živjeli su sretno do kraja svoje smrti.
amen.
 
Cijelo jutro čitam ovaj topic i grizem si jaja kaj sam ga tek sad skužil!  :misli:

Ovo j :misli: novi monstrum aka Fankenstein,m :misli:ix Ženadra i Sledgea u jednom!Koji tuning??? :LOL:
 
Plava na plavoj R6 said:
tebi ni DNA analiza ne bi pomogao da razlikujes 2 plave zene......

Nema potrebe za tako skupim i dugotrajnim laboratorijskim postupkom.
Meni je i jedan pogled na muf dovoljan.

Želiš li reći da sam fulao plavojku?
Pa u onoj galeriji su samo dvije plave, a ti si rekao plava mala, a ne plava mama?

Plava na plavoj R6 said:
al zato vjerujem da s muskarcima imas dovoljno iskustva.....

Naprči se pa ću ti reći...

Plava na plavoj R6 said:
ti mora da gledas u neku kuglu ili slicno kad tako citas tudje zivote i znas o svakome sve

Jok.
Google is my friend.
A ti si glup kad ideš podjebavat ekipu tuđim dostignućima, a toliko dokaza o tvojim lažima slobodno pluta webom.
Samo bih iz prijašnjih postova izdvojio ovo:

Plava na plavoj R6 said:
btw- AISI 304 (iliti C4580 ) je najlosiji inox sto kod nas mozes kupiti, ali zadovoljava potrebe......za usporedbu, balavac ti je na rapid solydification AL od 850n/mm2......... 1Mr. Green 1Mr. Green

Išo si podjebavat Šileta, i to na foru da si zagnjavio kolegu iz tima: "Halo, Grga, koji smo ono čelik i aluminij koristili?",
pa postao podatke koje ni sam ne razumiješ.
Valjda zato od početka svog seruckanja po ovom forumu zvučiš tak nepovezano i konfuzno?
Kaj, malo si htel podjebavat neuke bikere?
Jedini kontakt s Inoxom si imao u životu, kad si se naslonio na ogradu terase kafića.
Ajd sjaši.

Plava na plavoj R6 said:
...pa lijepo pomogni kolegama i daj im reci te rezultate 50 parova na kladi da si svi kupite motece i postelate te pile kako treba......

Ali gle, svi naši bajkovi idu i bez zmijskog ulja.
Znaš koliko moj ide?
Koliko ga odvrnem.
A znaš koliko troši?
Koliko natočim.

Plava na plavoj R6 said:
stvarno ste smijesni......pa vas lijepo ostavljam da uzivate u svom zatvorenom krugu drustva i znanja u kojem vam ovakvi moroni poput tebe kraljuju.......samo zato jer se boje onoga o cemu nemaju pojma........

Ako sam ja moron, a čini mi se da smo laganini vršnjaci, što si onda ti?
Ja iza sebe imam 10 godina vrlo uspješnog profi rada, a ti se još uvijek bakćeš s klincima ( Na kojoj ono godini, trećoj? Vidim da si 2002-e
položio treći kolokvij nekih predmeta? ) i liječiš komplekse po forumima.
Sad bih te mogao još izvrijeđati na temu tvoje fizičke konstitucije i mentalnog sklopa,
al vidim da nema potrebe, budući da nisi u stanju sastaviti ni jednu kompletnu suvislu i gramatički korektnu rečenicu u odgovoru.

Plava na plavoj R6 said:
pozdrav !

Već si tri put odlazio, i još si tu?