Power Commander...

Bandit said:
A Igor završio dva  :mrgreen: :mrgreen:
ma Igor je moj idol ( igor ) ... nije pretjerano aktivan, ali kad napiše, ima se šta za pročitati..  (y)
 
Streetfighter said:
i bandit se zove igor
a i ja sam igor :mrgreen:
al fax nisam završio :mrgreen:
banditosa ne volim više ( on zna zašto  :mrgreen: )
tebe nepoznam...  (y)
a uostalom ni Igora ne poznam...

ma svi ste vi moji idoli...  :jesus:
 
strasilo said:
banditosa ne volim više ( on zna zašto  :mrgreen: )
tebe nepoznam...  (y)
a uostalom ni Igora ne poznam...

ma svi ste vi moji idoli...  :jesus:

Bi se volio zvat Igor?
Ili bi volio da te drugi zovu Igor?  :mrgreen: :mrgreen:
 
Pa da ti neko svako malo kaže,


"kaj te briga kaj si v grabu zletel, moglo je bit IGORe" :mrgreen:




srki
 
Bandit said:
Bi se volio zvat Igor?
Ili bi volio da te drugi zovu Igor?  :mrgreen: :mrgreen:
ne bi hvala... rađe bi se udala...  :jesus:
e, ali oćeš se ti više početi držati teme ili pokušavaš mene pratiti u OFFtopičarenju..  :LOL:
 
Kad ja otvorim temu, ma pizdarija do pizdarije... :mrgreen:

Igori... (y)
 
Igormeister said:
Nema potrebe za tako skupim i dugotrajnim laboratorijskim postupkom.
Meni je i jedan pogled na muf dovoljan.

Želiš li reći da sam fulao plavojku?
Pa u onoj galeriji su samo dvije plave, a ti si rekao plava mala, a ne plava mama?

Naprči se pa ću ti reći...

Jok.
Google is my friend.
A ti si glup kad ideš podjebavat ekipu tuđim dostignućima, a toliko dokaza o tvojim lažima slobodno pluta webom.
Samo bih iz prijašnjih postova izdvojio ovo:

Išo si podjebavat Šileta, i to na foru da si zagnjavio kolegu iz tima: "Halo, Grga, koji smo ono čelik i aluminij koristili?",
pa postao podatke koje ni sam ne razumiješ.
Valjda zato od početka svog seruckanja po ovom forumu zvučiš tak nepovezano i konfuzno?
Kaj, malo si htel podjebavat neuke bikere?
Jedini kontakt s Inoxom si imao u životu, kad si se naslonio na ogradu terase kafića.
Ajd sjaši.

Ali gle, svi naši bajkovi idu i bez zmijskog ulja.
Znaš koliko moj ide?
Koliko ga odvrnem.
A znaš koliko troši?
Koliko natočim.

Ako sam ja moron, a čini mi se da smo laganini vršnjaci, što si onda ti?
Ja iza sebe imam 10 godina vrlo uspješnog profi rada, a ti se još uvijek bakćeš s klincima ( Na kojoj ono godini, trećoj? Vidim da si 2002-e
položio treći kolokvij nekih predmeta? ) i liječiš komplekse po forumima.
Sad bih te mogao još izvrijeđati na temu tvoje fizičke konstitucije i mentalnog sklopa,
al vidim da nema potrebe, budući da nisi u stanju sastaviti ni jednu kompletnu suvislu i gramatički korektnu rečenicu u odgovoru.

Već si tri put odlazio, i još si tu?

pa kad ovakove genijalce poput tebe obozavam, nikako se rastati.....

ti mufa nisi vidio godinama, samo dlakave i debele muske guzice cije te razlike i nijanse tolko okupiraju ........ vidim da te Tremac duboko dirnuo hetero nagonom......

fizicka konstitucija.....pa gay-genijalac, ja se sebe ne stidim, ni imena ni prezimena, ni izgleda ni znanja i nisam ko ti virtualni jebivjetar koji samo sere i non stop google-ira kad god mu ga partner stavi u usta.......

mene tvoje "uspjesne profi" godine i to s cim se bavis ne zanima..............

ovo je forum o motociklima , ciju ti konstrukciju, toplinsku izmjenu,mehanicki rad i izradu NE razumijes.....

a ima i cudaka koji to shvacaju a nisu bikeri - kako kaze Igorova Kristalna Kugla.......jesi ti siguran da si je dobro izmapirao prije desifriranja kodova citanja tudjih biografija i buducnosti.....?!?

sta kaze kugla cime se ja bavim u zivotu ?........hoces  izvadak s tekuceg racuna, radnu knjizicu ....da ti bude lakse desifriranje....

moje "zajebavanje" se svodi na realnu sustinu konstrukcija,tehnologije i materijala onakovim kakve jesu, sa svim svojim prednostima i manama o kojima ti nemas pojma i tu ti ni 10 google pusing frendova nece pomoci

.....a hoce to drugi prihvatiti ili ne, nek probaju pa cemo popricati nakon xy ulozenog rada i vremena, tko je bio u pravu.......

hoces doci vidjeti kako se metal upjenjava, al izdrzava vlak od 80kg,inconel usijava i vari i za kraj te ispalim u moderniziranom M84 u koju i ciju god crnu rupu, svog izabranog anti-muf drustva zelis, da napokon i sve tajne muske anatomije saznas iz prve ruke, te se okrunis se i 3. diplomom......

dynodinamics, maha i sl. dinamometri kostaju cca. milju kuna......kad si nabavis jedan, budem ti odmah dokazao da tvoj bike NE IDE......ma koliko ti pregradjivao karter, izradjivao svoj OKO-PALAC-UHO inzenjerski aupuh i upotrijebio sve vijuge genijalnog uma.............

kad ja pricam gluposti, dogovori nam zajednicki job interviu kod Akrapovica, da te isprdam u roku otvorenosti injektora od 237,465cc, na 3872,56 rpm, tlaku usisa od 713 mbara i TPS-u od 6,36%........



a i vi svi ostali, doci ce i vrijeme kad ce i kod nasi bikeri stimati power commandere wide band lambdama,slusati knock i raditi tuning i konstrukciju motora onako kako treba, bez ovih narodnih i starih gore pomenutih inzenjerskih metoda,

nije da su od njih neke lose, ali su vrijeme i troskovi ubitacni......... valjda cete shvatiti kroz par godina sta sam ja ovdje pisao, samo nek Igor spremi ovaj thread u neki dobar naftalin........

pozdrav !

PS - sta kaze KUGLA......pozdrav ! - sta je to, sta ? 
 
Plava na plavoj R6 said:
pa kad ovakove genijalce poput tebe obozavam, nikako se rastati.....

Zadovoljstvo je obostrano.

Plava na plavoj R6 said:
ti mufa nisi vidio godinama, samo dlakave i debele muske guzice cije te razlike i nijanse tolko okupiraju ........ vidim da te Tremac duboko dirnuo hetero nagonom......

Paaa, polovično si u pravu.
Bujni muf u punom smislu te riječi zbilja nisam vidio već poduže vrijeme.
Volim obrijane pice.
Onak, il na trokutić, ili na Mavrovića... može i skroz glat, bitno da nisu fur-burgeri...

I nešto si mi previše upućen u guzice i gay terminologiju?
Da te možda tvoja plava mama ne uveseljava doma strap-on dildom i kolekcijom butt-plugova?
Freud bi te okarakterizirao ka "analnu ličnost".
Ono, kao zapeo si u analnoj fazi razvoja ličnosti... konstantno sereš, ne?

Plava na plavoj R6 said:
fizicka konstitucija.....pa gay-genijalac, ja se sebe ne stidim, ni imena ni prezimena, ni izgleda ni znanja i nisam ko ti virtualni jebivjetar koji samo sere i non stop google-ira kad god mu ga partner stavi u usta.......

Pa nemaš se baš čime ni ponosit.
Budimo realni.

Plava na plavoj R6 said:
mene tvoje "uspjesne profi" godine i to s cim se bavis ne zanima..............

Ofkorz.
Neugodno je kad te vršnjak šiša u karijeri.
Ispada da si profućkao godine života.

Plava na plavoj R6 said:
ovo je forum o motociklima , ciju ti konstrukciju, toplinsku izmjenu,mehanicki rad i izradu NE razumijes.....

Sasvim si u pravu.
Nemam blage dume o termodinamici, strujanju fluida, čvrstoći tijela i mehaničkim gubicima.
Al onda imam jebene sreće svaki put kad nešto rastavim i ponovno sastavim.
Još mi ostane i nekih sitnih dijelova kojima ne mogu odgonetnut svrhu, a stvar i dalje ide?
Još će me Honda primit u svoj racing team poradi te moje radikalne tehnike olakšavanja konstrukcije motocikla?!

Plava na plavoj R6 said:
a ima i cudaka koji to shvacaju a nisu bikeri - kako kaze Igorova Kristalna Kugla.......jesi ti siguran da si je dobro izmapirao prije desifriranja kodova citanja tudjih biografija i buducnosti.....?!?

Zapraf, nemam kristalnu kuglu, već dva 22" LCD monitora, al to je tu negdje, tekući kristali & stuff...
Ova pjesnička figura o mapiranju i dešifriranju ti otvara vrata Lidrana!
Je da je taj literalni natječaj predviđen za klince, ali eto, pruža ti priliku da briljiraš!

Plava na plavoj R6 said:
sta kaze kugla cime se ja bavim u zivotu ?........hoces  izvadak s tekuceg racuna, radnu knjizicu ....da ti bude lakse desifriranje....

Ooo, jake riječi: tekući račun, radna knjižica... nekak slutim da je oboje na nuli, i po pitanju kuna i po pitanju radnog staža.
Jel ti to još uvijek cuclaš državu i porezne obveznike na račun studentskih prava?

Plava na plavoj R6 said:
moje "zajebavanje" se svodi na realnu sustinu konstrukcija,tehnologije i materijala onakovim kakve jesu, sa svim svojim prednostima i manama o kojima ti nemas pojma i tu ti ni 10 google pusing frendova nece pomoci

Tvoje zajebavanje je od samog početka samo to, zajebavanje.
Ništa više.

Plava na plavoj R6 said:
.....a hoce to drugi prihvatiti ili ne, nek probaju pa cemo popricati nakon xy ulozenog rada i vremena, tko je bio u pravu.......

Who cares?

Plava na plavoj R6 said:
hoces doci vidjeti kako se metal upjenjava, al izdrzava vlak od 80kg,inconel usijava i vari i za kraj te ispalim u moderniziranom M84 u koju i ciju god crnu rupu, svog izabranog anti-muf drustva zelis, da napokon i sve tajne muske anatomije saznas iz prve ruke, te se okrunis se i 3. diplomom......

Jesi li ti glumio u Blade Runneru?
Jel ti Rudger Hauer kaj u rodu?
Duhovni vođa?
Ovaj tvoj monolog frapantno podsjeća na:
"I've seen things you people wouldn't believe.
Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate.
All those moments will be lost in time, like tears in rain.
Time to die."


Plava na plavoj R6 said:
dynodinamics, maha i sl. dinamometri kostaju cca. milju kuna......kad si nabavis jedan, budem ti odmah dokazao da tvoj bike NE IDE......ma koliko ti pregradjivao karter, izradjivao svoj OKO-PALAC-UHO inzenjerski aupuh i upotrijebio sve vijuge genijalnog uma.............

Ak želim zavrtit tu i tamo valjčiće na dinamometru, jednostavno nazovem firmu Janbo u Lučkom,
dogovorim termin, kešnem 500 kunića i zapeljam bajk na Dynojet.
To je neka mudrost?

Plava na plavoj R6 said:
kad ja pricam gluposti, dogovori nam zajednicki job interviu kod Akrapovica, da te isprdam u roku otvorenosti injektora od 237,465cc, na 3872,56 rpm, tlaku usisa od 713 mbara i TPS-u od 6,36%........

Ček, ak si TAK dobar, zašto onda VEĆ NE RADIŠ kod njega?
I vidim da opet spominješ injektore, tlakove i kratka špricanja... premature ejaculation, a?
Mislim da si prenapet.
Relax.

Plava na plavoj R6 said:
a i vi svi ostali, doci ce i vrijeme kad ce i kod nasi bikeri stimati power commandere wide band lambdama,slusati knock i raditi tuning i konstrukciju motora onako kako treba, bez ovih narodnih i starih gore pomenutih inzenjerskih metoda,

Ma, doći će i vrijeme kad će naši bikeri airbrushem oslikavati tankove za vodik i kisik... ali, kaj TI imaš s tim?
Vidiš se kao oca renesanse u hrvatskom tuningu?
Daj si barem kupi motor za početak?
Sam si gore napisao da je ovo "forum o motociklima", riiight?

Plava na plavoj R6 said:
nije da su od njih neke lose, ali su vrijeme i troskovi ubitacni......... valjda cete shvatiti kroz par godina sta sam ja ovdje pisao, samo nek Igor spremi ovaj thread u neki dobar naftalin........

Ovaj thread ću isprintati i odnijeti na jetkanje na bakrene ploče.
Želim da mi i unuci vide s kakvim bedakima sam imao posla.

Plava na plavoj R6 said:
pozdrav !

Trebam li naglasiti da je ovo četvrti po redu?

Plava na plavoj R6 said:
PS - sta kaze KUGLA......pozdrav ! - sta je to, sta ? 

Kugla kaže da je to tvoj neuspješni pokušaj izvlačenja iz govana koja si sam nasrao.
Btw. pazi ovo:
moj zadni post upućen tebi - Jučer u 11:30:45
tvoj jadni pokušaj replyja - Danas u 04:59:47

Imao si 16 sati, 29 minuta i 2 sekunde na raspolaganju za složit pošten odgovor,
a servirao si mi tih par nesuvislih redaka natrpanih
izrazima random pokupljenih iz priručnika mlađeg kolege?
Pa kak da te shvatimo ozbiljno?
 
Igormeister said:
Sasvim si u pravu.
Nemam blage dume o termodinamici, strujanju fluida, čvrstoći tijela i mehaničkim gubicima.
Al onda imam jebene sreće svaki put kad nešto rastavim i ponovno sastavim.
Još mi ostane i nekih sitnih dijelova kojima ne mogu odgonetnut svrhu, a stvar i dalje ide?Još će me Honda primit u svoj racing team poradi te moje radikalne tehnike olakšavanja konstrukcije motocikla?!
stari, nemoj reći da se to i tebi dešava...  :misli:

uh dobro je... a ja sve do sad mislio da znam popraviti motor... kad ono ... isti sam ko i ti...  :shock: ... daj se malo uozbili i poslušaj savjet fakultetski obrazovane osobe.... i molim te kad ga shvatiš da mi prepričaš u kratkim crtama, jer ja nikako u njegovim postovima da uhvatim konekciju prema motorima  :misli:
 
Igormeister said:
Pa kak da te shvatimo ozbiljno?

Tesko. Tajnim kanalima dobil sam rezultat jednog testa. Zato tak dugo studira...

1F121C500255954797BF9E3824796544.jpg
 
Nedo vam Bog ovo zaključavat!  :naklon: :rofl: :rofl: :rofl: :ples: :zelje:
 
jeste vidili kako im je kull na partyu :ples:
:mrgreen:

:LOL: :spank: :spank:

http://www.racing.fsb.hr/galerije/FSB_racing_party/index.html
 
VEKI said:
jeste vidili kako im je kull na partyu :ples:
:mrgreen:

:LOL: :spank: :spank:

http://www.racing.fsb.hr/galerije/FSB_racing_party/index.html
ali ova nit je plava nit je na plavoj..  :LOL: