Požega, Glavica, supermoto prevnstvo hrvatske. 03.09.2006.

Joj  :mrgreen: GAJS vozi i klasu skuter 70 i SM  (y) najebali skuteraši  :LOL: :jesus:
 
paky said:
Joj  :mrgreen: GAJS vozi i klasu skuter 70 i SM  (y) najebali skuteraši  :LOL: :jesus:

hehe njegov zip je bolesnoca  (y) (y) (y) (y)

a od sm-a mi vec mjesec dana vibrira guzica...neam pojma kak oni to voze :D :D
 
Gdje je straško? :mrgreen:
Danas ja kraj vatrogasnih kola i doleti neko sa minibikeom :mrgreen: I tek onda se ja sjetim da je straško stavljao slike svoga minibikea na forum :mrgreen:
A je nikako skužit ko je to na stazi :misli: :mrgreen:

Strašilo ak si to bio ti ispričavam se što se nisam pozdravio (y) :wink:
 
Dirt Rider said:
Gdje je straško? :mrgreen:
Danas ja kraj vatrogasnih kola i doleti neko sa minibikeom :mrgreen: I tek onda se ja sjetim da je straško stavljao slike svoga minibikea na forum :mrgreen:
A je nikako skužit ko je to na stazi :misli: :mrgreen:

Strašilo ak si to bio ti ispričavam se što se nisam pozdravio (y) :wink:
naravno da sam bio ja... još te pitam "jes ti mog Dirko" a ti se praviš lud ...  :mrgreen:
 
paky said:
Joj  :mrgreen: GAJS vozi i klasu skuter 70 i SM  (y) najebali skuteraši  :LOL: :jesus:

Ima ko kakve rezultate i slike ???
Kakav skuter vozi Gajs ??
 
Ceki said:
Ima ko kakve rezultate i slike ???
Kakav skuter vozi Gajs ??


zip mhr team 2 afaik....bio sam bolestan pa nisam vidio sta se slagalo ovih dana osim intervencije kod kolica malo
 
Ja sam mislil da bude vozil Gileru Runner, neznam jel je se sjecate...
Poggialli replica, crvena, broj 54.
 
Dirt Rider said:
Strašilo ak si to bio ti ispričavam se što se nisam pozdravio (y) :wink:

stigneš se pozdravit danas, a i sutra kad se probudiš, a i preksutra.....samo staneš pred ogledalo i mašeš...
 
.....e bilo je fenomenalno, za svaku pohvalu, a najbolji je bio freestyle, decki su luuddddddiiiiiii........
 
Jeeeebote kako oni skutovi idu :shock:  :LOL: :LOL:
neki su sa ovim nabrijanim  skutovima vozili brže od ovih dečki iz SM turist klase :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
još te pitam "jes ti mog Dirko" a ti se praviš lud ....

:misli: :shock: :misli: :LOL: :LOL: :mrgreen:
nisam to čuo od motora valjda  :misli: :mrgreen: a niš eto mogu ti reći da si bio najzanimljiviji danas na utrci ni oni ti freestyleri nisu bili ravni (y)


Straško na pili  :mrgreen:
Stari rocker  :mrgreen: