Požega, Glavica, supermoto prevnstvo hrvatske. 03.09.2006.

Jel bio ko da je uhvatio koju dobru sliku? (y)
Mislim da sam vidio jednog emzu pa jel to možda bio svakak? :mrgreen:
Ajde ljudi ako je ko bio i slikao a da su slike veće rezolucije nek stavi jer moj fotić nije sposoban slikat motore koji se voze :LOL:
 
Bilo je odlično, posebno me se dojmio nastup djevojke na zipu u klasi serija,a i off track :bananalove:
 
triple_9 said:
Bilo je odlično, posebno me se dojmio nastup djevojke na zipu u klasi serija,a i off track :bananalove:

koja je to bila, ona čupava :mrgreen: što je vozila skut? :jesus:
 
Wrbex said:

e vidiš da nisam se sjetio ima onaj topic :misli: (y)
ev zovem moda da zaključa ovaj moj (y)

hvala za slike :hello:
 
Pozdrav svima.
Isprika Wrbexu jer se nismo vidjeli i Triple_9 jer smo se nekako na brzinu rastali bez pozdrava. Poseban pozdrav VLASTI i od mene i od moje supruge. VLASTA rules! Pozdrav i Demzi, kao i svim požeskim dečkima koji su vozili trke, kao i dečkima iz mms servisa i ostalom pratećem osoblju. Žalim zbog udesa MMS-a, naime, dok je vodio trku u klasi sm turist, drugi požeženin željan pobjede se nabio u njega i izbacio ih obojcu iz  igre. Šteta, jer nastup mu je bio dobar. Hvala i Sanji na keksima - zapravo sam već pomali bio gladan  :mrgreen:. Nažalost, kako sam vodio cijelu postavu, zaboravio sam fotić pa ćete slike gledati od Strašila i Zorroa koji su to solidno zabilježili.

Inače, član foruma JAJE, u rekreativnoj vožnji po drugom dijelu staze, naletio je na drugi motor, pao bez opreme i zadobio bar za oko, uistinu ružne povrede. Dečki su rekli da ništa nije slomljeno, ali sav je oderan -lice ruke, tijelo. Krvavi trag na asfaltu. Mille zadobio oštećenja također.  Šteta za čovjeka, ali i opomena mnogima da se nikad ne treba voziti bez opreme, jer ona čuva više nego što to mnogi ovdje misle.

p.s. čuvajte i  uvijek se obucite.
 
dodatak.

možda nije lijepo i primjereno reći, ali kakvu strašilo ima seku!!!!!!!!!!! A ja nisam ništa o tome znao.....
 
miro said:
Pozdrav svima.
Isprika Wrbexu jer se nismo vidjeli i Triple_9 jer smo se nekako na brzinu rastali bez pozdrava. Poseban pozdrav VLASTI i od mene i od moje supruge. VLASTA rules! Pozdrav i Demzi, kao i svim požeskim dečkima koji su vozili trke, kao i dečkima iz mms servisa i ostalom pratećem osoblju. Žalim zbog udesa MMS-a, naime, dok je vodio trku u klasi sm turist, drugi požeženin željan pobjede se nabio u njega i izbacio ih obojcu iz  igre. Šteta, jer nastup mu je bio dobar. Hvala i Sanji na keksima - zapravo sam već pomali bio gladan  :mrgreen:. Nažalost, kako sam vodio cijelu postavu, zaboravio sam fotić pa ćete slike gledati od Strašila i Zorroa koji su to solidno zabilježili.

Inače, član foruma JAJE, u rekreativnoj vožnji po drugom dijelu staze, naletio je na drugi motor, pao bez opreme i zadobio bar za oko, uistinu ružne povrede. Dečki su rekli da ništa nije slomljeno, ali sav je oderan -lice ruke, tijelo. Krvavi trag na asfaltu. Mille zadobio oštećenja također.  Šteta za čovjeka, ali i opomena mnogima da se nikad ne treba voziti bez opreme, jer ona čuva više nego što to mnogi ovdje misle.

p.s. čuvajte i  uvijek se obucite.

A taj drugi požežanin nije bio bash kriv kako svi kažu,jednostavno obojica su htjeli preko iste putanje proći zavoj i završilo je onako kako je završilo :wink:
Važno je da su obojica završili utrku i da nije bilo ništa ozbiljnije (y)
A jaje se dobrano zgulio  :mrgreen: BIo trpa tam kad je pao i kaže da je imao samo polo majicu i neke hlačice bez opreme
dobro pa je bila polo majica :mrgreen:

primjer kako se sranje desi kad se najmanje nadate :?



 
miro said:
dodatak.

možda nije lijepo i primjereno reći, ali kakvu strašilo ima seku!!!!!!!!!!! A ja nisam ništa o tome znao.....

jel moje godište? :D :LOL:
 
Dirt Rider said:
jel moje godište? :D :LOL:
ne znam ,za mene je ionako u svakom smislu premlada....to znam , al ponata je da u tome da kako netko tak ružan može imati take nešto lijepo...hohohohoh...možda je i tvoje godište, nemam pojma koliko si ti uopće. 
 
miro said:
Inače, član foruma JAJE, u rekreativnoj vožnji po drugom dijelu staze, naletio je na drugi motor, pao bez opreme i zadobio bar za oko, uistinu ružne povrede. Dečki su rekli da ništa nije slomljeno, ali sav je oderan -lice ruke, tijelo. Krvavi trag na asfaltu. Mille zadobio oštećenja također.  Šteta za čovjeka, ali i opomena mnogima da se nikad ne treba voziti bez opreme, jer ona čuva više nego što to mnogi ovdje misle.

p.s. čuvajte i  uvijek se obucite.
imam i njegove slike... ja sam mu zvao hitnu... i uspjeo sam prvi stići do njega, jer je pao manje - više ispred mene... pad je bio strašan... a ni ozljede nisu bezazlene... samo neznam je li primjereno da stavim njegove fotke na forum... od motora ću staviti ...
 
evo i link....al za Krndiju.
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,25697.new.html#new
 
strasilo said:
imam i njegove slike... ja sam mu zvao hitnu... i uspjeo sam prvi stići do njega, jer je pao manje - više ispred mene... pad je bio strašan... a ni ozljede nisu bezazlene... samo neznam je li primjereno da stavim njegove fotke na forum... od motora ću staviti ...
pa ne znam jel to u redu, ali svakako je dobra opomena drugima.
 
strasilo said:
imam i njegove slike... ja sam mu zvao hitnu... i uspjeo sam prvi stići do njega, jer je pao manje - više ispred mene... pad je bio strašan... a ni ozljede nisu bezazlene... samo neznam je li primjereno da stavim njegove fotke na forum... od motora ću staviti ...

Pa ako nije bash jako gadno mislim da ne bi trebao biti problem, mada ipak treba prvo pitati covjeka...