Požega, Glavica, supermoto prevnstvo hrvatske. 03.09.2006.

Wrbex said:
Pa ako nije bash jako gadno mislim da ne bi trebao biti problem, mada ipak treba prvo pitati covjeka...

znaš koje su ti ozljede najgore? bar meni........
kad zadereš,ne ništa slomiš nego kad zadereš kožu i ako je još duboko onda je sranje :palacdolje:
ja sam bio puko sa bicikla a i bila je tema na forumu e to ti je živ sranje :palacdolje: još sam ja na koljenu imao ranu i tako kad kod zapneš nečim ili nešto udari u ranu počme curit gnoj sa krvlju :povraca: i tako skroz kad hodaš :povraca:

a mislim da se to jajetu upravo dogodilo :( sav se zgulio  :(
 
strasilo said:
baš tako...  :palacdolje:

ja sam prije 2 i kusur tjedna flisno sa bicikla i podero bradu ( 3 šava  :mrgreen: ) i nogu na 3 mjesta  i još nije zaraslo :(
 
strasilo said:
evo nekoliko autentičnih moto slika...  :mrgreen:

pa gdje si ti stajao, ja nijednu tetu nisam uslikao :misli: :LOL: :LOL:
e a ova zadnja je vozila skut jel tak? :misli:
 
Ko će ubacit slika još? :mrgreen: :LOL:

Ja bi stavio al su mutne :LOL:
Samo je ova u avataru dobro ispala :jesus:
 
Dirt Rider said:
znaš koje su ti ozljede najgore? bar meni........
kad zadereš,ne ništa slomiš nego kad zadereš kožu i ako je još duboko onda je sranje :palacdolje:
ja sam bio puko sa bicikla a i bila je tema na forumu e to ti je živ sranje :palacdolje: još sam ja na koljenu imao ranu i tako kad kod zapneš nečim ili nešto udari u ranu počme curit gnoj sa krvlju :povraca: i tako skroz kad hodaš :povraca:

a mislim da se to jajetu upravo dogodilo :( sav se zgulio  :(

Ma znam....jebiga nema koze (kože) vec samo meso... Imao sam priliku prvi doci na mjesto udesa u kojem je moj frend "isao samo do susjeda" i pao s motora u japankama, kratkim hlacicam i kosulji. Klizao je na rukama i petama nekih 10-15m...ja sam ga vozio u dom zdravlja...strasno je izgledalo...
 
jbt, strašilo, ti opet samo guze i cice..jedino ti onaj pederčina s kapom kvari prosjek.... :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
SMT rezultati

1 Šime Štrkalj 155
2 Ivica Bišćan 111
3 Marko Šutalo 164
4 Boris Čmelar162
5 Nenad Lerga153
6 Zoran Dugac 181
7 Igor Drešar 198
8 Krešimir Pavičić 163
9 Zdenko Jurčec 157
 
a jebote, toliko ljudi bilo, a skoro nikoga nisam upoznao...  :(
 
miro said:
dodatak.

možda nije lijepo i primjereno reći, ali kakvu strašilo ima seku!!!!!!!!!!! A ja nisam ništa o tome znao.....

Upucavamo se malo,ha?    :LOL:
 
CyberPunk_DOHC said:
Meni se učinilo da sam te vidio ali nisam bio siguran da si ti pa nisam htio glup ispast pred "nekim"...

crvena majica sa natpisom MOTO KLUB VUKOVAR