Požega, Glavica, supermoto prevnstvo hrvatske. 03.09.2006.

Tinca said:
Upucavamo se malo,ha?    :LOL:
no, ja preozbiljan za takve stvari, ja samo volim malo kakiti. ja imati dvoje djece i ženu, ja ne gledati tuđe seke. A ni žene. božesačvaj.
 
miro said:
no, ja preozbiljan za takve stvari, ja samo volim malo kakiti. ja imati dvoje djece i ženu, je gledati tuđe seke. A ni žene. božesačvaj.

Budi dobar.    :mrgreen:
 
evo ja upoznao strašila i popričao s još par ljudi za koje neznam kako se zovu, bili sudci na zavojima... uglavnom za mene trka nije dobro prošla  :palacdolje:
 
GeN0 said:
evo ja upoznao strašila i popričao s još par ljudi za koje neznam kako se zovu, bili sudci na zavojima... uglavnom za mene trka nije dobro prošla  :palacdolje:

sad nisam siguran jesi li to bio ti, ali neki decko na crnom runneru u crnom odijelu je vise bio koljenom u nagibu nego gumom...jos puno pure ima jesti jbg...
 
miro said:
jbt, strašilo, ti opet samo guze i cice..jedino ti onaj pederčina s kapom kvari prosjek.... :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

:shock:

fuj, ko je taj???


:mrgreen:
 
Pos Class Name             Club Team Total points R1. R2.
1 SMT Šime Štrkalj AMD Formula R 47 22 25
2 SMT Ivica Bišćan MCK Nova Rača 43 25 18
3 SMT Marko Šutalo MK Požega Promet 38 16 22
4 SMT Boris Čmelar MK Požega Promet 36 20 16
5 SMT Nenad Lerga AMD Formula R 33 18 15
6 SMT Zoran Dugac MK Zabok 32 12 20
7 SMT Igor Drešar MK Samobor 28 15 13
8 SMT Krešimir Pavičić MK Požega Promet 27 13 14
9 SMT Zdenko Jurčec MCK Nova Rača 26 14 12

Pos Class Name               Club         Total points R1        R2.
1 R4 Milenko Jakovljević AMK Šibenik 50 25 25
2 R4 Matej Jaroš MK Požega Promet 40 20 20
3 R4 Filip Herceg MK BOX             32 16 16
4 R4 Zvonimir Pavlović MK BOX             24 11 13
5 R4 Mihaela Kragulj MK BOX             21 10 11
6 R4 Marko Migač AMK Šibenik 21 13 8
7 R4 Alen Kos Ljubičić MK BOX             19 9 10
8 R4 Toni Pernar MK BOX             17 8 9
 
demza said:
sad nisam siguran jesi li to bio ti, ali neki decko na crnom runneru u crnom odijelu je vise bio koljenom u nagibu nego gumom...jos puno pure ima jesti jbg...

ja san ti onaj veliki, crni runner sa jednom felgom narančastom i jednom plavom, crveno srebrno crni m tech.
nisan dobro starta jer mi je motor zatrokira na startu i svi otisli 30 metara isprid mene, onda me jebava odaziv na gas jer bi ima rupu pa naglo ispaljenje, nisan moga davat gas u sredini zavoja nego tek na kraju, pa onda propala prednja kočnica u prednjem zavoju i onda za nefalit mi crkne struja prije druge utrke....
 
GeN0 said:
ja san ti onaj veliki, crni runner sa jednom felgom narančastom i jednom plavom, crveno srebrno crni m tech.
nisan dobro starta jer mi je motor zatrokira na startu i svi otisli 30 metara isprid mene, onda me jebava odaziv na gas jer bi ima rupu pa naglo ispaljenje, nisan moga davat gas u sredini zavoja nego tek na kraju, pa onda propala prednja kočnica u prednjem zavoju i onda za nefalit mi crkne struja prije druge utrke....

a sad se sjecam.. cuj, nije ti ni lose krenulo.. no poceo si cudno opadat u poretku, pa sam se zapitao u cemu je problem...

na cemu vozis (gume)? odaziv na gas - hehe, runner :mrgreen: moras se navic :mrgreen:
 
demza said:
a sad se sjecam.. cuj, nije ti ni lose krenulo.. no poceo si cudno opadat u poretku, pa sam se zapitao u cemu je problem...

na cemu vozis (gume)? odaziv na gas - hehe, runner :mrgreen: moras se navic :mrgreen:
to sta si vidija je to da mi je propala brenza bila, a taman san treba pristići onog isprid sebe.
a vozim na prokletoj savi mc 16 racing soft jer battlax nema dimenzije za zadnju 13" od SPa....
uglavnom imao sam samo probleme
a i ovo mi je bija prvi put da san sija na dvotaktnog, inace vozin 4t runnera
 
zašto se otvaraju teme kad tema već postoji....  :misli:
 
demza said:
triperu, kad ides kod mms-a mjenjati dukca za sxv? :mrgreen:

pa mozda ga i ne bi mijenjao...mislis da je SXV prava stvar ili da treba nekog KTM-a ili Husaberga meznut?

:misli:
 
triple_9 said:
pa mozda ga i ne bi mijenjao...mislis da je SXV prava stvar ili da treba nekog KTM-a ili Husaberga meznut?

:misli:

ak se dvoumis, uzmi oba! al sxv je piiiiiilaaaaa... si vidio onog na mms-ovom standu?