požeški kvazi enduraši

ŽE said:
Ako misliš na mene evo me u nedjelju na bojištu :budo:
Dobre želje vrijede i za tebe  :party: :party: :party: :party:
 
( e da i ja sam šarafio prije vožnje, umro ležaj u prednjem kotaču, oće to kad imaš tuđi motor )
generalka se ne računa  :jesus:  :jesus:
 
Krivic said:
dećo rijetko kad si u pravu ali ovaj put svakako jesi,nego prešutio je mms onu paru iz čuksinog motora ,baš me zanima službeno objašnjenje ktm šumskog servisera-dali je bilo malo vode ili puno ili je bila već prokuhana ili je prevlažna ili tko zna što još :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
isprika moja, zaista nije namjerno... LoneWolf se ispričavao i meni i motorinu što je zaboravio upaliti ventilator.... :LOL: :LOL: :LOL:
no nadam se da nije mi za zamjeriti koliko sam izvješće napisao i sam sam sebe u njemu popišao  :mrgreen: ... nisam li ti rekao jog dok smo bili gore da ste danas vi Drekeci bili bolji ili niste to shvatili obzirom da je čak i 29 veljača češća od toga  :mrgreen:..
 
Uvijek su najbolji oni koji su najbrojniji .... ne zato jer to zaista jesu, već zato jer su im "gazde" najglasniji ...  :LOL: :LOL:
 
ŽE said:
Pa zar se KTM-ovi tako ne pozdravljaju u šumi  :misli: .Mislim na ono kad baca dimne signale ko indijanci  :LOL:
neeee, tako se Dara i LW pronalaze kad se pogube i javljaju Drekecima di su  :mrgreen:
a vozači KTMova se inače ne pozdravljaju tijekom dana, a i zašto bi kad se svako jutro vide kod servisera :mrgreen:
 
ŽE said:
Zar baš svako jutro  :misli:
pa da, :wink:  ali nema tu kupi prodaj, ne troše ništa, još i moju kavu piju, dobro neki su već naučili da bez zelene strong ne dolaze, ali zato i jesam u banani  :wink:
 
Ako je usfalio koji post na temi, ja sam brisao ... nepitajte zašto, tako jednostavno mora biti ...  :mrgreen: :mrgreen:

Ali krug ću ipak dobiti ...  :LOL: :LOL:
 
Ruka slomita, lanac podmazan prije 1 minutu. Bio u gostima i za dva mjeseca opet jovo nanovo.
Tvrd mermer na grobulju, al kažem nebrini te se vi enduraši ponovno sam sa vama za dva mjeseca ako ne i prije.

Kako je bilo na vožnji danas.
 
Husaberzi oprostite za sliku. jbg. zaboravio promjeniti još od prije dva mjeseca.
Profesionalna deformacija.

najebo sam sutra kada me se dočepaju ktm-ovci.
 
e *ebiga sad .... ko je tu lud ... a ... a ? ....  :LOL: :LOL:

e biseru ... da se odmah pribeležim na krug ...  8) 8)

da ne bude poslije nisam znao ...  :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
e *ebiga sad .... ko je tu lud ... a ... a ? ....  :LOL: :LOL:

e biseru ... da se odmah pribeležim na krug ...  8) 8)

da ne bude poslije nisam znao ...  :LOL: :LOL:
na krivoj si adresi sa pitanjem  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL: :jesus: :jesus: :jesus:
 
mgalic36 said:
Husaberzi oprostite za sliku. jbg. zaboravio promjeniti još od prije dva mjeseca.
Profesionalna deformacija.

najebo sam sutra kada me se dočepaju ktm-ovci.
jadnom KTM uvijek KTM , pa makar se i zvao drugačije  :mrgreen:

slijede ti slike da znaš kako je bilo  :wink:
 
u skladu sa novim servisima u kooperaciji Badžadža i KTMa, time i Drekeca, evo nekih fotografija, naravno na licu KTM mehaničara se očituju desetljeća iskustva, dok je drekecmechanik još golobrad iako suče brčine, kad nauči onda će i on imati orange turban...