požeški kvazi enduraši

deco said:
danas smo vidjeli šta znači žešći tač od Dide  :tomato: :tomato: :tomato:
sva sreća pa nije im'o puškurinu sa sobom  :uzi: :uff: :boks: :boks: :fajt: :skocko: :uzi:
 
lone-wolf said:
sva sreća pa nije im'o puškurinu sa sobom  :uzi: :uff: :boks: :boks: :fajt: :skocko: :uzi:

dokazi?nema snimaka?nitko?
 
to se snimkom nemože dočarati  :boks: :boks: :boks: :boks:
 
ti KTM su pravi motori  :misli: djelove možeš nači u šumi ko za golfa 1 .ili se putem raspadaju pa jedni kupe od drugih  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :B:
 
deco said:
ti KTM su pravi motori  :misli: djelove možeš nači u šumi ko za golfa 1 .ili se putem raspadaju pa jedni kupe od drugih  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :B:
Ma jeli to moguče  :misli: Pa to se ni kinezima ne dešava oni se barem vrate kući u jednom komadu  :skuter:
 
ŽE said:
Ma jeli to moguče  :misli: Pa to se ni kinezima ne dešava oni se barem vrate kući u jednom komadu  :skuter:

šlepajući......
 
opet na mene red da pišem izvještaj  :palacdolje:  :jesus: :LOL:  ja ko jedini pismen... :mrgreen:
Evo da odmah kažem od cijele današnje vožnje najbolje je bilo kad sam stigao kući..., a zašto :misli:
1. preskačem tuširanje itd.... dolazim u dnevni boravak ,  :shock: na stolu duboki i plitki tanjuRR ( NARANDŽASTI  naravno ) Čaša za apritiv, čaša za mineralnu ( prestoao sam piti pivo prije koji mjesec ) i čaša za bijelo vino... Znači barunček jedan malo jači i VRUĆA krem juha od gljiva, pa potom zdjelica vrućeg svježe pečenog pomfrita, zelena salata i 10 pohanih krilaca... Sad ima još dva, no dosta o tome.. (y) (y) (y) :kiss2: :kiss2: :kiss2: :kiss2: :kiss2: :kiss2: ženici i kiflice na kraju  :jesus:
2. vožnja danas je više ličila na PING PONG koliko nam je pimplanja Dečo priredio, a nigdje kineza. Mislim, to kao juniorski prvak Slavonije u pomenutoj disciplini mogu slobodno ocjeniti  :mrgreen: Najprije smo morali doradioti Darin KVAZI servis u njegovoj kućnoj radinosti ( cijelo jutro je zivkako , kako ovo kako ono ) na njegovom EXC 450, a sve u Dečinom neovlaštenom i nadasve FUŠ servisu  :yikes: pa smo čekali dvije minute da se njegov supermegahiperdobri Drekec odluči upaliti  :mrgreen: ( e da i ja sam šarafio prije vožnje, umro ležaj u prednjem kotaču, oće to kad imaš tuđi motor )
i kad smo konačno krenuli onda je ON ZALUTAO i guzio nas prtenjakom 10 km do koliko toliko pristiojne šumice, kreni stani, najduža tura bez stajanja i čekanja 286,4 metra...  sreća pa možeš bika predvodnilka po mirisu pratiti, ne, nije prdio kao obično, nego neko spaljeno ulje, a kaže on nije iz auspuha , ja mu vjerujem, ali svi ostali popuadaše od smija  8)
3. e tu tek počinju problemi, za MOGOŠA naravno , prvi puta je u šumi sa SXFićem , i milsim da više ni neće.... ne zna on ta nova čuda tehnike voziti , on bi u trećoj pimplao kao i mi na onim PRRAVIM motorinima.... Pokušavam naći smajlija koji bi ga opisao, ali ga nema pa ćemo ga nazvati za ubuduće JLZP ( Jaroš lud za pipizdit ) i uglavnom bi to bio danas najkorišeniji smajli JLZP, svako malo mu krpa pa ne može upaliti jer je prestar i premal, ( probao i ja pa nisam mogao kad ga je nasavgo ko konj ) JLZP... Broća je ipak najmlađi pa je kresnuo....
4. ovi moji JLZP KTMovi su me danas izdali, glumio sam Tehničko Začelje pa nisam vidio sve bravure ovih Drekeca,  čak sam tako indisponiran Mogoševim JLZP dopustio da i LoneWolfu smetam uz jedan breg  :(
5. a kad god bih dao malo života motoru, opet ti Drekeci smetaju, te se Broća ne može popeti popreko, pa ga LoneWolf i ja preskačemo, te bik predvodnik ( čitaj Dečo...   :mrgreen: viš kak ja koristim velika slova  :mrgreen: ) skače lijevo desno po vlaci samo kako ga ne bih prošao,  pa ja probam između drveća, što Pušljo odmah koristi na nedavno uskrslom Drekecu, pa me obiđe, te Krivić krati uobičajenu rute pa se skoro sudaramo pri brzini većoj od 80 po špuri  :misli:
5. ma nema peto...
ja sam jedini vozio tri dana za redom , ne znam jel to zato što sam željan vožnje, jel zato što to može KTM ili što Drekeci ili njihovi vozači ne mogu... nema veze...  :mrgreen: odo pojest otatak  kiflica uz lagani gemištec  :mrgreen: :jesus: :LOL:
slike neke imam, ali ako ih stavim neće bit kako ja kažem... :mrgreen:
šala, sutra ne da mi se sad, no svako drugo stajanje ( 2 x 286 metara) Dečo gleda nivo ulja na svom Drekecu koji ne troši ulje, i da IMAM to dokumentirano tako da ne bude rekla - kazala :mrgreen:

I PAZI ČUDA
deco said:
ti KTM su pravi motori  :misli: djelove možeš nači u šumi ko za golfa 1 .ili se putem raspadaju pa jedni kupe od drugih  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :B:
pronašo Dečo moj štitnik kilera, orange naravno, koji sam izgubio prije više od godinu dana, šta će kome dio od KTM kad se to ne kvari, pa niko nije ni pokupio  :mrgreen: od Drekeca nema dijelova po šumi kad ovo malo što ih ima ni ne ide po šumi... :mrgreen:  

ne morem više  :wink:
i da ne zaboravim ZORRO nas je došao ispratiti vidno potresen sinoćnjim zbivanjima uzrokovanih VOTKOM I COLOM  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
ŽE said:
Ma jeli to moguče  :misli: Pa to se ni kinezima ne dešava oni se barem vrate kući u jednom komadu  :skuter:
vi trošite paket vezica po vožnji  :eek:hne:
 
deco said:
danas smo vidjeli šta znači žešći tač od Dide  :tomato: :tomato: :tomato:
JOJ DA, nisam stigao snimiti, ali toliko je žestok da smo svi poupadali od smije kad je to Dečo spomenuo....
 
deco said:
vi trošite paket vezica po vožnji  :eek:hne:
Ma nisam kupio vezice ima godina dana,od kad su se ona dva povremena (manekena) enduraša prestali voziti s nama a sve zato što su servise radili u šumi a ne kod kuće ko i sav normalan narod.
 
ŽE said:
Ma nisam kupio vezice ima godina dana,od kad su se ona dva povremena (manekena) enduraša prestali voziti s nama a sve zato što su servise radili u šumi a ne kod kuće ko i sav normalan narod.
a mi smo izgleda povezali šta smo trebali... :biker: :biker:
 
mms vidim da si ti najbolji ,mora češ se izgleda sam voziti jer si  i najbrži. Nemoj zaboraviti da moraš stisnuti Ctrl i ALT zajedno kad nad obilaziš na računalu jer jedin tu možeš  :blahblah: :blahblah: :blahblah:
 
deco said:
mms vidim da si ti najbolji  ,mora češ se izgleda sam voziti jer si  i najbrži. Nemoj zaboraviti da moraš stisnuti Ctrl i ALT zajedno kad nad obilaziš na računalu jer jedin tu možeš  :blahblah: :blahblah: :blahblah:
kad to ti kažeš ima svoju težinu :jesus: :jesus: :jesus: :hug: :hug: :hug:
pa nije to ovo plejstešn  :mrgreen:
uostalom nekidan si mi rekao da te ne obilazim nizbrdo jer te strah, pa te ja slušam  :mrgreen:
 
dećo rijetko kad si u pravu ali ovaj put svakako jesi,nego prešutio je mms onu paru iz čuksinog motora ,baš me zanima službeno objašnjenje ktm šumskog servisera-dali je bilo malo vode ili puno ili je bila već prokuhana ili je prevlažna ili tko zna što još :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Krivic said:
dećo rijetko kad si u pravu ali ovaj put svakako jesi,nego prešutio je mms onu paru iz čuksinog motora ,baš me zanima službeno objašnjenje ktm šumskog servisera-dali je bilo malo vode ili puno ili je bila već prokuhana ili je prevlažna ili tko zna što još :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
Službeno objašnjenje: rebra štitnika kilera bila su puna lišća ( doslovno ) pa je eto malo pustio duha  :LOL:  :B:
 
Pa zar se KTM-ovi tako ne pozdravljaju u šumi  :misli: .Mislim na ono kad baca dimne signale ko indijanci  :LOL: