požeški kvazi enduraši

ma ne nego svi serviseri ktm će nositi ove marame na glavi umjesto šilterica pošto su ih kupili indijci  ,jedino naš serviser ima idodatni stajling -gargamel :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Krivic said:
ma ne nego svi serviseri ktm će nositi ove marame na glavi umjesto šilterica pošto su ih kupili indijci  ,jedino naš serviser ima idodatni stajling -gargamel :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
ja sam sebi kupio RAJF  :jesus:
ŽE said:
Jel to znači da sad puštate brkove  :LOL:
tko to vi u množini  :misli:  jedan je serviser sa murom, ovi fuš i neovlašteni majstori ne moraju strogo poštivati pravila :LOL:
 
Krivic said:
još samo onaj crni mačak (y)
Azrijel veliš  :wink: (y)
a evo tebe i kumića ti Deče ( vidio ih na barrakašima, slična se to kuha juha ) 
 
tko to vi u množini  Misli  jedan je serviser sa murom, ovi fuš i neovlašteni majstori ne moraju strogo poštivati pravila LOL
Pa ima valjda više servisera od jednog  :misli: ili ne  :misli: ma mora biti ipak vi popravljate i KTM-iće
 
Natovarite 13 stranica pizdarija, u međuvremenu odradite tri vožnje, i niti jedne slike ili filmića s TERENA?!? Blago onome kome to nije sumnjivo... :jesus: :mrgreen:
 
A šta če kad nema kineza sa njima da snimaju jer oni nemaju vremena kad cijelo vrijeme šarafaju i ne mogu da se popnu uz brda koja su ulizali kinezi :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Mate ne zajebavaj i ti  ,prodo si motor bez kamere. Odakle onda slikice. :cigle:
 
mate said:
Natovarite 13 stranica pizdarija, u međuvremenu odradite tri vožnje, i niti jedne slike ili filmića s TERENA?!? Blago onome kome to nije sumnjivo... :jesus: :mrgreen:
a šta si ti očekivao od nas, viđe li ti jarane naslov topica ???  :mrgreen:
 
mate said:
Natovarite 13 stranica pizdarija, u međuvremenu odradite tri vožnje, i niti jedne slike ili filmića s TERENA?!? Blago onome kome to nije sumnjivo... :jesus: :mrgreen:
uzeo si mi rječi iz usta  :wink: al ja ih znam od prije tak daaaa  (y) (y) (y)  ...
 
mate said:
Natovarite 13 stranica pizdarija, u međuvremenu odradite tri vožnje, i niti jedne slike ili filmića s TERENA?!? Blago onome kome to nije sumnjivo... :jesus: :mrgreen:
Mi selaki ( redneki ) ti to neznamo koristiti  :lolcry: mi smo iz provincije, tek smo struju dobili  :auuu: :auuu: :auuu:
 
lone-wolf said:
Mi selaki ( redneki ) ti to neznamo koristiti  :lolcry: mi smo iz provincije, tek smo struju dobili  :auuu: :auuu: :auuu:

struju...  :misli: :misli:
 
strasilo said:
struju...  :misli: :misli:
Da struju, još po blatu ( glibu ) gacamo. U čizmama naravno. Šta se čudiš ko pura svom ..... ko' da ne živiš ovdje  :jesus: :jesus: :LOL: :LOL:
 
znate vi slavonci kad vas je najviše izginulo  :misli: :misli: :misli: kad su došli ličani i razvukli žice a vi veš povješali  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
mms moli lijepo koji je kataloški broj za husturban da si fuš majstor može narućiti jedan broj 62 :LOL: :LOL: :LOL:
 
deco said:
mms moliM lijepo koji je kataloški broj za husturban da si fuš majstor može narućiti jedan broj 62 :LOL: :LOL: :LOL:
kaže mi SPC da nema te veličine  :LOL: :jesus: :jesus:
 
deco said:
znate vi slavonci kad vas je najviše izginulo  :misli: :misli: :misli: kad su došli ličani i razvukli žice a vi veš povješali  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
Znate li zašto su Ličani najveći jebači ? Pola godine se jebu s drvima, a pola sa snijegom  :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :LOL: