požeški kvazi enduraši

mate said:
Ovaj dugokosi srbin uvijek krati, na utrci u Mlaki su suci vikali da ga se diskvalificira dok je uzimao pehar. Mene bi bilo sram da mi takav vozi za klub.

misliš na Drigu sa Kawcem ??? kako samo zna put :misli: ... ja jelen sam mislio da krate samo oni koji poznaju teren  :mrgreen:... mora da je Dečo bio u pravu kad im je rekao da smo mi na istim bojištima bili ... samo u različitim rovovima...

uostalom ja ništ ne znam o tome, on je iz japanerske sekcije...
:mrgreen:
 
Blago se vama endurašima, brda ima kuda god se okrenete..... (y)

I dajte stavite neke karte, rute gdje se vozite....makar u mjerilu 1:eek:doka  :mrgreen:
a ne....tam kad kod birtije skreneš, pa lijevo pa desno, pa uzbrdo.... :wink:
 
kubik said:
Blago se vama endurašima, brda ima kuda god se okrenete..... (y)

I dajte stavite neke karte, rute gdje se vozite....makar u mjerilu 1:eek:doka  :mrgreen:
a ne....tam kad kod birtije skreneš, pa lijevo pa desno, pa uzbrdo.... :wink:
pa da nas patrole sačekuju  :mrgreen:
 
mms said:
pa da nas patrole sačekuju  :mrgreen:

I to je problem....uz takve motore  :LOL:

Ma zanima me gdje se to vozite po šumi i tako...Da i ja jednom probam proći kad nema nikoga da mi se nitko ne smije  :mrgreen:
 
kubik said:
I to je problem....uz takve motore  :LOL:

Ma zanima me gdje se to vozite po šumi i tako...Da i ja jednom probam proći kad nema nikoga da mi se nitko ne smije  :mrgreen:
ma kao da mi znamo  :mrgreen: , nije pohvalno ali jednom smo se sa Jankovca vraćali u Veliku kroz šumu prateći neke stazice  i izašli u Slatinskom Drenocvu ...  To nas je Mogoš vodio, inače svojevremeno prvak RH u orjentacijskom trčanju  :LOL: :LOL: :LOL:

ovako to počesto izgleda  :mrgreen:
 
nekako su mi poznate ove zelene ručke za 1 euro,mislim da su nekad bile u komšiluku ali je on sad kupio pravi muški motor  (y)

 
jesu ali na exc 450 2009 ,na lexusa nebi išle-mms kaže da je husaberg u ktm kao lexus u tojoti :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :cbanana: :cbanana:
 
Krivic said:
jesu ali na exc 450 2009 ,na lexusa nebi išle-mms kaže da je husaberg u ktm kao lexus u tojoti :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :cbanana: :cbanana:
šta je je...pa to nije tajna nikada ni bila :wink: , govoreći o modelima 2008 pa nadalje, pa sad kad to znate treba da to i platite i tako se ponašate ... :mrgreen:  :LOL: :jesus: :jesus: :jesus:

ŽE said:
nekako su mi poznate ove zelene ručke za 1 euro,mislim da su nekad bile u komšiluku ali je on sad kupio pravi muški motor  (y)
zato se tako često i vozi... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: više je sati na njemu natukao Krivic nego Broća...
 
sutra bi moglo biti malo veće brojevno stanje ktm-ova,žuto plavi naravno u većini,već i kineza ima kao i mandarina :shock:
 
SVJETLI said:
..ja jesam jednom, hihi     :mrgreen:
ali nisam bio na RSV-u nego na ZX 10 2004 ili možda griješim, hebe me već broj šasije  :mrgreen: i često pričam tu priču kako si tada strugao onu ogradu na suprotnoj strani  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:  velika je to bila sreća.. :D (y)
I IMAŠ LI SE ČIME POHVALITI, MISLIM NOVIM STARIM, nečim o čemu i je ova tema  :wink:
ŽE said:
jel pali na tač ili na žešći dodir  :misli:
na tač i ima sasvim pristojno kubika  :wink:
:
Krivic said:
sutra bi moglo biti malo veće brojevno stanje ktm-ova,žuto plavi naravno u većini,već i kineza ima kao i mandarina :shock:

Joj mene, Pušljo nije napravio ni minute danas, sutra ga moramo malo na soft mapi pričuvati, tako da ne računate na neke bravure po Klašnici  :mrgreen:

 
kubik javi se na privatni broj za kartu a može i osobno da ti pokažemo :misli: :misli: :misli:
 
mate said:
Ovaj dugokosi srbin uvijek krati, na utrci u Mlaki su suci vikali da ga se diskvalificira dok je uzimao pehar. Mene bi bilo sram da mi takav vozi za klub.
ko o čemu, vojnik o skraćenju a kurva o poštenju  :mrgreen: :mrgreen: on sigurno u mlaki zna gdje treba skratiti tu se često vozi,  :B: