Prerade plastike za motore u carbon !!!!

Mogu preporučiti Bobu iz subotice , čovjek radi vrhunsku kvalitetu za pristojne novce .
 
Najgore je to da osoba koja ide raditi s karbonom od tri slike stavi dvije s carbon look naljepnicama a trecu djelove radjene s carbon matrijalom
 
SM Blade said:
ja gaće od betona.... :mrgreen: :lolcry: :lolcry:

E jbg, da si rekel čizme još bi se i nekak dogovorili  :mrgreen:
 
A tko bi mi u okolici Zg napravio produzetak od stakloplastike na Touratechovom blatobranu koji je od nekog pvca?
 
Ja mislim da ste sada malo pretjerali momci sada.... Ako ste tu na forumu da drkate i zajebavate druge članove de lagano odjebite sa teme... Kao što rekoh al izgleda da neki kreteni ne čitaju zaista forum pa onda samo dođu ne temu pa brbljaju bezveze "VELIKI BAJKERI HRVATSKE"  :LOL: :LOL: :LOL: Kroz par dana će peč biti postavljena pa će bit i slika itd... Drugo zasad nemam kalupe za izradu hauba .... Znam samo da je čovjek koji je odustao od toga ima preko nekoliko dvadesetak kalupa koji su bili namijenjeni za izradu kalupa koji bi se ajmo reč koristili za pisti... Jer je ima namjenu izrađivati za motore za piste...


pajo99 said:
Najgore je to da osoba koja ide raditi s karbonom od tri slike stavi dvije s carbon look naljepnicama a trecu djelove radjene s carbon matrijalom

Ti pajo ili jajo kako god.....  :LOL: :LOL: :LOL: Se zoveš ako nisi zaista vidio što sam napisao ispod slike onda de brate vozi ....


mate said:
Mene zanimaju fotke kako će to ispasti. Prošla su vremena kad su neki "proizvođači" prodavali muda pod bubrege, današnji karbon mora biti kirurški precizno izrađen. :mrgreen:
Ti dalmoš molim te ako neznaš i nemaš pojma o carbonu onda rađe ćuti i samo ćitaj temu!! PS: Uskoro češ dobiti slike ;)

jole.Ri said:
cro..koliko bi dosla cca prednja hauba za citroen ax?
Jole trenutno nemam kalup za izradu hauba...


 
Prednji blatobran za CBR bi rado prije kupnje vidio.
 
dovla said:
Ja bi pored felgi htio i KARBONSKE PLASTIKE.. Ne pitam za cijenu uzimam odmah!
:lipotan: :mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
crobikerpu said:
Ja mislim da ste sada malo pretjerali momci sada.... Ako ste tu na forumu da drkate i zajebavate druge članove de lagano odjebite sa teme... Kao što rekoh al izgleda da neki kreteni ne čitaju zaista forum pa onda samo dođu ne temu pa brbljaju bezveze "VELIKI BAJKERI HRVATSKE"  :LOL: :LOL: :LOL: Kroz par dana će peč biti postavljena pa će bit i slika itd... Drugo zasad nemam kalupe za izradu hauba .... Znam samo da je čovjek koji je odustao od toga ima preko nekoliko dvadesetak kalupa koji su bili namijenjeni za izradu kalupa koji bi se ajmo reč koristili za pisti... Jer je ima namjenu izrađivati za motore za piste...


Ti pajo ili jajo kako god.....  :LOL: :LOL: :LOL: Se zoveš ako nisi zaista vidio što sam napisao ispod slike onda de brate vozi ....

Ti dalmoš molim te ako neznaš i nemaš pojma o carbonu onda rađe ćuti i samo ćitaj temu!! PS: Uskoro češ dobiti slike ;)
Jole trenutno nemam kalup za izradu hauba...

Napisao si da je slika primjer nećega kaj budeš radio , a ono kaj bi radio je karbonski dio , a ti daješ za primjer naljepljenu foliju na plastike. Samo nastavi i jedva čekamo vidjet koji napravljeni dio da nam prezentiraš i uvjeriš nas da smo forumski idioti  :D 
 
ja sam shvatio da ce on da lijepi naljepnice na postojece dijelove, odnosno "Carbon look"


iako neam pojma cemu to sluzi....

budes bRRzi?
 
[quote author=crobikerpu]


Ti pajo ili jajo kako god.....  :LOL: :LOL: :LOL: Se zoveš ako nisi zaista vidio što sam napisao ispod slike onda de brate vozi ....

[/quote]
Zaista sam vidio sta si napisao i tekst ti je kontradiktoran sa slikama.
 
Jelto imaš Exklusivni ugovor sa MotoGP za isporuku  karbonskih dijelova.....