Priča bajkera Flomića

vihor said:
bravo! slažem se, kome se nesviđa nek ne čita.

... a tko kaže da nam se ne sviđa?  :misli:

samo nas je Flomić razočarao na jezeru, kako ga mala izaziva, a on odskakutao :no:

          :mrgreen:
 
DADO+ said:
... a tko kaže da nam se ne sviđa?  :misli:

samo nas je Flomić razočarao na jezeru, kako ga mala izaziva, a on odskakutao :no:

          :mrgreen:

      ...budeš i ti došel na to da odskakutaš  :wink:
 
Ja pratim i nestrpljivo čekam dalje - OLD i tebe čekamo sa nastavcima nemoj se sad opustiti  :mrgreen:
 
Sync VŽ said:
Čitam ove pričice i jedva čekam da počne sezona vožnje  :afro:
a kad je uopce i prestala....  :wink:  :mrgreen:  (y)
 
Ne budite nesmotreni, obratite paznju da je cura *U DRUGOM STANJU*.Prema tome Danijelov postupak je na mjestu.Bravo Flomicu samo nastavi.
(y)


 
duxx said:
Ne budite nesmotreni, obratite paznju da je cura *U DRUGOM STANJU*.Prema tome Danijelov postupak je na mjestu.Bravo Flomicu samo nastavi.
(y)

      ...NHF, duxx, al me strah da se ti u to ne kužiš previše. Ništa to ne bi djetetu škodilo  :wink:
 
Ja sam tako razumio njegov postupak.Da se zakljuciti kako je subjekt veoma inteligentan i pronicljiv. :)  .Covjek drzi do svoga stava,a sta znas mozda mu je nehumano.Naravno da nebi plodu nista bilo nego je psiha u pitanju.Moje misljenje.
 
OldBoy said:
      ...NHF, duxx, al me strah da se ti u to ne kužiš previše. Ništa to ne bi djetetu škodilo  :wink:
- e,  (y) 8)

... nego,  :mrgreen: u vezi ovoga;
OldBoy said:
      ...budeš i ti došel na to da odskakutaš  :wink:
nikada  8)

  - nisam ja svojedobno otvarao temu u šarafanju tv-a na strop ;)

pa se sjetio ovih naočala; možda bi bilo bolje to nabaviti  :LOL:
The Bucket List - 6 Month Scene
 
Baš mi je drago da ste se tako zagrijali za temu. Flomić vam poručuje da je i on zadovoljan odazivom.  :grin:

Dobih pitanje na privat da malo ispišem pozadinu priče. Ali već sam isto rekla. U jednoj tamnoj noći nedostatka inspiracije, kad je moja vlastita priča patila zbog toga što se nisam mogla odlučiti kako će izgledati taj famozni motorista kojeg oblikujem, počela sam pričati sa bajkerom Flomićem. Osim što je razgovor bio ugodan, saznala sam puno o motorima.

Ovih dana objavljujem njegov tekst, jer me zamolio. (Vidim da vam se njegova priča sviđa više nego moja.  :azn: )

Koliko čujem od svog prijatelja, pravi nastavak tek slijedi, s neočekivanim zgodama...

Pusa svima!
 
a radi čega se on ne registrira na forum i piše nastavke priče osobno?
 
potrosnja-goriva.net said:
a radi čega se on ne registrira na forum i piše nastavke priče osobno?

    ...ovo si preskočio:

[1:33:12 AM] Flomic Maersk: pogledaj malo po forumu kakva je ekipa, na primjer vidi što pišu makazica i picoda, a i drugih se ne bih više nikad riješio, obožavaju podbadati