Prijedlog skuterašima u Zagrebu !!!

Status
Not open for further replies.

vbambic

New member
Dali postoji volja da se u Zagrebu pronađe neko mjesto (okupljalište ), gdje bi se skuteraši s foruma mogli u svako doba družiti. Npr. neki kafić s večim parkigom ( prijedlog ,Maxi pub na Borongaju ) i da u svako doba dana možeš tamo nać nekog s foruma ,popiti kavicu, dogovoriti neku vožnju ili upoznati bolje polovice ili sl. Evo toliko samo kao ideja za razmislit ,ako niste za nema veze. :misliP:
p.s. nisam vlasnik , niti imam ikakve veze s Max pubom - to je samo prijedlog (y)
Naravno i svi skuteraši-forumaši koji nisu iz Zagreba znali bi gdje se mi nalazimo ,pa nek nam se pridruže kad svrate do metropole (y)
 
dobra ideja...
 
yep kada skoknem do zg-a tamo svratim ako se tocno definira di je to :D

treba otvorit kavić sa imenom Scooter Pub
 
da,  :misli: možda bi trebalo vlasnike SanAntonia nagovorit da promijene ime lokala ..  8)
 
ja sam uvijek za!
uvijek mi je drago vidjeti puno skutera na okupu

a nebrojeno puta mi se desilo da netko gleda u moj skuter na parkingu a ne u neki bjesni RR pored nje (valjda jer ga zasjeni veličinom :))
 
Vidim da ideja ima pobornika pa kako nebi sve ostalo samo na odobravanju iste ,počnite davati prijedloge o konkretnom mjestu. Max- pub na borongaju sam naveo slučajno, neki dan sam bio s cuckom u Maximiru i na povratku doma sjeo u Max -pub (prvi put ) na mrzlu pivicu. Dok sam uživao u prvim gutljajima fine gorke tekućine i otpuhujući nikotinske dimove ,pogled mi je privukao par motorista ,koji se sparkao nedaleko puba. LJudi sjeli popili piće i otišli (frajer i ženska su došli svaki sa suprotne strane, što znači da su se tu dogovorili). Upravo to mi je dalo ideju da pronađemo neko mijesto gdje bi se mogli susretati na kavici i čašici razgovora.
Eto pa pošto sam ja dao ideju ,dajem i prvi prijedlog takvog mijesta.

    Maxi pub na Borongaju

- pub se nalazi u neposrednoj blizini tranvajskog okretišta Borongaj i Dinamovog stadiona
- ima mjesta za parkiranje velikog broja skutera
- ima dosta prostora (stolova ) na otvorenom prostoru
- ima veliki natkriveni prostor (unutar pub-a)

p.s. molio bih da oni koji imaju neko mijesto kao prijedlog za takva okupljanja ,malo ih i opišu !!!
 
ekipa s autima (tu sam i ja donekle :)) se okuplja na billi kod rotora (remetinec).
tamo ima veliki parking, solidan kafic (u sklopu fitness vite) i mcdonalds koji radi dugo u noc.
budem ja bio tamo danas navece (vjerojatno) ako ce netko prolaziti ili nes pa nek se javi.. gp1 250, tablice zg 9999 fm.. 095 9000 482

e da i znaci da napomenem posto je veliki parking, nije parking odma kod bille nego onaj mrvicu dalje, prekoputa ulaza u fitness vitu....
 
podrzavam prijedlog.. (y) (y)
bilo bi  8) imati takvo mjesto.. :mrgreen:
a mogli bi se i u drugim gradovima diljem Hrvatske dogovoriti za takva mjesta,(ako vec nisu) i staviti popis tih mjesta tu..tako da putnici znaju gdje treba navratiti.. (y)
 
Ostali igraju Age of Conan, a ja se vozim...  :jesus: :jesus: :jesus:
 
Hehe.
Enivej da ne budem OT, ja cu biti danas poslije 2. poluvrijemena tamo na billi s skuterom, moj broj je 095 9000 482 pa se javite ako hocete....
zg 9999 fm
 
sta ces radit tamo?il ono okupljaliste klasika ford,honda i to...
 
ma bit ce ekipe, frend uzeo novi auto pa da njega malo vidim (clio 197) i malo tak :D
ajde damir dodi, uzet cu ja fotic s sobom pa da puknemo par slika dva najljepsa skutera na trzistu.
 
Status
Not open for further replies.