Prijedlog skuterašima u Zagrebu !!!

Status
Not open for further replies.
ja sam bio radio i dosao na billu na 20-tak minuta i onda picio dalje,da samimao vise vremena dosao bi u taj pub,dapace..i jesam za voznjice ali samo nedjeljama mogu tak da nelaprdam u prazno nego pokusavam to i realizirati kolko mogu..
 
Sry nisam čitao topik, ali meni nije niš predaleko sam da je društvo veselo.
 
ocemo u cetvrtak u taj pub oko 21:00?
 
BobaCH said:
Bamby i Full88 dogovore sastanak tu-i-tu i onda se netko od vas sjeti napisati post da je to ok ali da budete vi išli na Billu... :LOL:

Glavno da je ekipa složna  8)
A i komentar tipa - daleko mi je ovo ili ono..Kaj vam treba meeting point biti iza kuće?..Nemate šaru pa se bojite murje, nema love za 5 km vožnje ili kaj? Ne kužim to, ali kužim da od dogovora "skuteraša" najvjerojatnije nikad nebu bilo niš'!
Dosta vas samo laprda o nekakvim vožnjama, putovanjima, a kad se treba otfurati 5 km kroz grad na meeting onda je to veliki problem.

Ali stvari se kristaliziraju polako. Već se nazire tko je za akciju a tko klepeće jezikom u prazno.

Meni nije problem doci do maxi puba i kad bude sljedeci miting cu doci bez problema tamo da vas sve upoznam i popricam i provozam gp800 :p (salim se)
samo ja sam osobno rijetko kada (gotovo nikad) slobododan u 20h, npr danas sam tek prije 10min dosao doma da mogu negdje dalje ici i tako svaki dan.....
 
rednyaW said:
dobro kaj si ti sa marsa opal... pa bar ti znas da postoji tak nekaj vec...

samo za skuterase?! Cuj SS kremic birtija mi nije nimalo privlacna, na koji meet odem da malo vidim neke ljude... U sesvetama San Antonio je vise za bikere... A i bilo bi fora da ima vise takvih mjesta gdje bi se ljudi mogli locirati...

Sa Marsovog mjeseca :) (jebate kako je vruce)
 
Fran Mirtl said:
gp1 250, tablice zg 9999 fm..

vidio sam te u pol 2,tocno :mrgreen: kod HNK na semaforu, skrenuo si tam desno prema hemingway baru,a onda sam te izgubil :mrgreen: ..bijela kosuljica,kratke hlace i plavi grex...sve popamtio :LOL: :jesus:
ima dobar zvuk, nisam vidio kakvih spuh si mu stavljao....
rekao si da prodajes?
ae bubni cijenu na PP...
 
brijem da ga prodo vec..
 
Fran Mirtl said:
insam ga prodao :D
kad u pol 2?
danas pop?
danas..
tocno u sekundu,znam jer sam ja morao bit tam u pol 2, :LOL:
bio si na krizanju frankopanske i klaiceve
i gaskas ga na semaforu, koda znas da ga gleda potencijalni kupac :LOL: :LOL:
svidio mi se zvuk, a dobro bi mi dosao 250 sad
 
a sjetio sam se, isao sam u preradovicevu.....
a ovo malo na semaforu sam ga stiskao jel im je na zivce isao frajer iza u nekom passatu s diplomatskim tablama kaj je mislio da je brzi od mene :D
 
pK said:
sređeno...
uostalom,ste vi kaj sredili, di su skupovi?

Ja nazalost sad nemogu ovih dana, moram radit, pa u nedjelju poslovno do Zadra tak da nisam nist htio objavljivat da se nademo, al slobodno neko od vas preuzme inicijativu  (y)  pozzzzzzzz
 
Mene nema u Zagrebu (služb. odsutan) ovaj vikend. A slijedeči tjedan sam za akciju, nije bed. Samo javite na vrijeme. Ako nije problem pošaljite si brojeve mobača na PM. To je najbrži i najjednostavniji dogovor. Sve u 2 minute.
 
Fran Mirtl said:
ekipa s autima (tu sam i ja donekle :)) se okuplja na billi kod rotora (remetinec).
tamo ima veliki parking, solidan kafic (u sklopu fitness vite) i mcdonalds koji radi dugo u noc.
budem ja bio tamo danas navece (vjerojatno) ako ce netko prolaziti ili nes pa nek se javi.. gp1 250, tablice zg 9999 fm.. 095 9000 482

e da i znaci da napomenem posto je veliki parking, nije parking odma kod bille nego onaj mrvicu dalje, prekoputa ulaza u fitness vitu....
da nisi na cro fiat forumu  8)
 
vbambic said:
Dali postoji volja da se u Zagrebu pronađe neko mjesto (okupljalište ), gdje bi se skuteraši s foruma mogli u svako doba družiti. Npr. neki kafić s večim parkigom ( prijedlog ,Maxi pub na Borongaju ) i da u svako doba dana možeš tamo nać nekog s foruma ,popiti kavicu, dogovoriti neku vožnju ili upoznati bolje polovice ili sl. Evo toliko samo kao ideja za razmislit ,ako niste za nema veze. :misliP:
p.s. nisam vlasnik , niti imam ikakve veze s Max pubom - to je samo prijedlog (y)
Naravno i svi skuteraši-forumaši koji nisu iz Zagreba znali bi gdje se mi nalazimo ,pa nek nam se pridruže kad svrate do metropole (y)
ovo je ne loša ideja a i blizu mi je od doma  :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.