prijevoz z 750

josipz750

New member
kupio sam z 750 kod sibenika.... pa me zanima zna neko ili da li se bavi
prijevozom motora jer zivim u vz pa bi mi trebao prijevoz.......
hvala unaprijed!!!
 
Zajases ga i doma!!
Pa toliko ih svaki dan voze bez rege.
 
josipz750 said:
kupio sam z 750 kod sibenika.... pa me zanima zna neko ili da li se bavi
prijevozom motora jer zivim u vz pa bi mi trebao prijevoz.......
hvala unaprijed!!!

jebiga,ja imam i prikolicu (za motor) i auto i namjeravam tako nešto raditi,prije mjesec dana sam dovezao  motor iz banjaluke u bihać ali normalno za ćevape jer mi je to dobar prijatelj, a koliko bi ti to platio recimo da ti ja to dovezem,jer nemam pojma koliko to inače košta
 
za intereuropu znam, al ne mogu ici u sibenik ga pakirat i to,a i ne znam to bas....
a ne znam kolko bi platio, reci koliko trazis pa se mozemo dogovorit nesto i ako
se to tebi isplati.....
 
ako je intereuropa 300 kuna ,to ti uzimaj odmah,ali nevjerujem da je tako jeftino prije će biti eura :misli:

meni 300 kuna nebi bilo ni za gorivo u jednom smjeru,

ali da ovdje neraspravljamo jer moram na posao,pošalji poruku ako nikog nenađeš
 
Firma se zove Cat logistika o47/637551, znam da imaju neke kaveze za prijevoze motora,a druga firma Dinela transporti svaki dan su na relaciji Dalmacija-Zagreb 099/4959699.
Ako sam uspio pomoći.
Nazovi pa pitaj!
 
chs said:
ako je intereuropa 300 kuna ,to ti uzimaj odmah,ali nevjerujem da je tako jeftino prije će biti eura :misli:

meni 300 kuna nebi bilo ni za gorivo u jednom smjeru,

ali da ovdje neraspravljamo jer moram na posao,pošalji poruku ako nikog nenađeš

malo je više od 300 kuna al nije to problem.
 
chs said:
ako je intereuropa 300 kuna ,to ti uzimaj odmah,ali nevjerujem da je tako jeftino prije će biti eura :misli:

meni 300 kuna nebi bilo ni za gorivo u jednom smjeru,

ali da ovdje neraspravljamo jer moram na posao,pošalji poruku ako nikog nenađeš
misliš da će ići samo po zeca :mrgreen:
Pa nazovi intereuropu i pitaj. Jel to toliki problem.
300 eura...daj me nemoj zajebavat. Čak mislim da je nekih 260, ali ne bih stavio ruku u vatru. Ista je cijena na području RH.
Da rak raka j..e prek 500 nije.
Koliko se sječam, od osjeka do nekud u istru je bilo ispod 500 kn.
 
nema tu dal će ići samo po zeca il ne.cijena se obračunava po kilama i udaljenosti.Njemu je problem opet sad ići u Ši,500 km i spakirat motor za Intereuropu,dupli trošak.
 
neka ih nazove i pita. Tko zna da li ga je potrebno pakirati i ako je, kako. Valjda bi i onaj koji ga je prodao mogao napraviti kakvu uslugu. Uostalom, poprilično sam siguran da masa i udaljenost nemaju utjecaja na cijenu već dimenzije...no da ne fantaziramo
http://www.intereuropa.hr/Default.asp?ru=158&sid=&akcija=&jezik=1
Treba samo okrenuti broj telefona. Ja to bogami neću napraviti.
 
live-for-ride said:
neka ih nazove i pita. Tko zna da li ga je potrebno pakirati i ako je, kako. Valjda bi i onaj koji ga je prodao mogao napraviti kakvu uslugu. Uostalom, poprilično sam siguran da masa i udaljenost nemaju utjecaja na cijenu već dimenzije...no da ne fantaziramo
http://www.intereuropa.hr/Default.asp?ru=158&sid=&akcija=&jezik=1
Treba samo okrenuti broj telefona. Ja to bogami neću napraviti.

A kak ćeš ga poslat ako ga ne upakiraš,naslonjenog na bočnoj? :shock:Ima veze masa,udaljenost i dimenzije.
 
live-for-ride said:
neka ih nazove i pita. Tko zna da li ga je potrebno pakirati i ako je, kako. Valjda bi i onaj koji ga je prodao mogao napraviti kakvu uslugu. Uostalom, poprilično sam siguran da masa i udaljenost nemaju utjecaja na cijenu već dimenzije...no da ne fantaziramo
http://www.intereuropa.hr/Default.asp?ru=158&sid=&akcija=&jezik=1
Treba samo okrenuti broj telefona. Ja to bogami neću napraviti.
Ej stvarno, ne razumim, jos samo da netko nazove umjesto njega i raspita se za saki detalj, mos mislit.
josipz750 said:
za intereuropu znam, al ne mogu ici u sibenik ga pakirat i to,a i ne znam to bas....
a ne znam kolko bi platio, reci koliko trazis pa se mozemo dogovorit nesto i ako
se to tebi isplati.....
Pa pitaj tamo disi ga kupio neka ti ga on-oni zapakiraju, nije to bas neka fora.
 
live-for-ride said:
neka ih nazove i pita. Tko zna da li ga je potrebno pakirati i ako je, kako. Valjda bi i onaj koji ga je prodao mogao napraviti kakvu uslugu. Uostalom, poprilično sam siguran da masa i udaljenost nemaju utjecaja na cijenu već dimenzije...no da ne fantaziramo
http://www.intereuropa.hr/Default.asp?ru=158&sid=&akcija=&jezik=1
Treba samo okrenuti broj telefona. Ja to bogami neću napraviti.

Grjesis cijena ima veze sa tezinom ili velicinom paketa i udaljenosti
 
Nije motor više kod prodavača tak da ga ne može zapakirat.a dotični koji pita je u Vz tak da ga nema ko zapakirat,a bez toga ne može.

Cijena je cca 350 kn+pdv
 
Evo da navedem 2 primjera(konkretna)
1.U četvrtom mjesecu sam preko Intereurope poslao Tomos automatic (Osijek-Rovinj) 540 km.Pitali su me samo koliko je težak i rekao sam oko 50,60 kg.Čovjek je uzeo kalkulator i izračunao 380 kn.
Još su mi kazali da samo kupim 2 gurtne da ga učvrste.To je to,automatic je sutradan stgao u Rovinj.
2.U peto mj.sam išao opet do Intereurope da pitam SAMO INFORMATIVNO koliko bi me koštao prevoz Honde 600 RR (Osijek-Rovinj).Opet me pitao kolika je težina i kažem im 170 kg(otprilike).Tip uzme kalkulator i kaže 700 kn+ palete 200 kn.
Eto možda nekom i pomogne moj primjer,barem orijentalno.
Poz.
 
Odi dolje s vlakom, ponesi si opremu, napravi tehnički, izvadi probne tablice i dopeljaj si motor sam po autoputu. Stani par puta, zgrij se i piči dalje :wink:
 
marekvz2 said:
Nije motor više kod prodavača tak da ga ne može zapakirat.a dotični koji pita je u Vz tak da ga nema ko zapakirat,a bez toga ne može.

Cijena je cca 350 kn+pdv
A dije onda u kurcu taj motor, negdi mora bit, nije se valjda transformira.
Ako nema jos tisucu kuna za transport nije mora niti kupovat motor, koji ce mu to kurac onda, nije to bas jeftini hobi.
Neka skuplja postanke markice.
 
Motor je još u Ši.Da,ne znam čemu toliko straha oko tog prijevoza.