prijevoz z 750

bez obzira na sve gore,za voziti po ovakvom vremenu nije realno očekivati da je baš bezazleno otići najmanje 400 km dole pa se vratiti vozeći motor koji nisi nikad sjeo na njega 400 km.a također ako uzmem u obzir samo troškove goriva za auto-bez jedne dobre dnevnice to nebi niko uradio jer se tako nešto nemože izvesti da cijeli dan ne potrošiš. 
 
elias ti se ne brini kolko ja love imam ili nemam, i daj malo kulture dok razgovaras.
a ako si cital kaj pise, ja nisam nigdje naveo da je meni problem platit, zato ubudeuće
ČITAJ AKO ZNAŠ!! hvala onima koji su htjeli pomoć, nest sam vec rjesio!!
 
Ako budes vozio intereuropom ili nekom slicnom dostavom neka ti ga dobro zapakuju jer se pretovara par puta i postoji velika sansa da se osteti
 
josipz750 said:
elias ti se ne brini kolko ja love imam ili nemam, i daj malo kulture dok razgovaras.
a ako si cital kaj pise, ja nisam nigdje naveo da je meni problem platit, zato ubudeuće
ČITAJ AKO ZNAŠ!! hvala onima koji su htjeli pomoć, nest sam vec rjesio!!
ajd fala bogu i svim svecima, sad možemo mirno spavat :LOL: :LOL: :LOL:
 
vickodu said:
Ako budes vozio intereuropom ili nekom slicnom dostavom neka ti ga dobro zapakuju jer se pretovara par puta i postoji velika sansa da se osteti

Intereuropa ne upakirava motore,moraš ga sam.
 
marekvz2 said:
Intereuropa ne upakirava motore,moraš ga sam.

Preveo sam s njima par stotina komada u zadnjih nekoliko godina tako da se ne trebas trudit  :wink:
 
tomee s foruma ti se bavi prijevozom i živi u ČK (y)

ili probaj dogovorit s tetrijebom :LOL:
 
vickodu said:
Preveo sam s njima par stotina komada u zadnjih nekoliko godina tako da se ne trebas trudit  :wink:

Ne kužim  :misli:
 
Prijevoz kombijem ti je od 2.5 do 3.0 Kn. po Km. (računa se ukupna kilometraža tj. oba smjera) e sad, Intereuropa, overseas itd... su vjerojatno nešto jeftiniji, ali zato i bude problema ,uglavnom tak velike pakete ni neće voziti, il neće ak nije upakiran pa moraš sam, em ga boli kiki hoće li se oštetit u transportu/utovaru/istovaru ...
Tak da ono..skontaj pa odluči sam  (y)
 
marekvz2 said:
Ne kužim  :misli:

Voze oni i neupakirane motore a znam njihov sistem rada
 
vickodu said:
Voze oni i neupakirane motore a znam njihov sistem rada

voze al onda ne odgovaraju za oštećenja,al ti ga sigurno neče uzet dok je na kotačima.
 
marekvz2 said:
voze al onda ne odgovaraju za oštećenja,al ti ga sigurno neče uzet dok je na kotačima.

Uzet ce ga i na kotacima a i odgovaraju za ostecenja Jbg previse vole lovu pa preuzimaju rizik  :mrgreen:
 
vickodu said:
Uzet ce ga i na kotacima a i odgovaraju za ostecenja Jbg previse vole lovu pa preuzimaju rizik  :mrgreen:

Ne znam di to tak uzimaju,ali kod mene ne.Ili pakiran ili nikak.
 
marekvz2 said:
Ne znam di to tak uzimaju,ali kod mene ne.Ili pakiran ili nikak.

Kod mene uzimali bez problema  :wink:
 
Zorro said:
Prijevoz kombijem ti je od 2.5 do 3.0 Kn. po Km. (računa se ukupna kilometraža tj. oba smjera) e sad, Intereuropa, overseas itd... su vjerojatno nešto jeftiniji, ali zato i bude problema ,uglavnom tak velike pakete ni neće voziti, il neće ak nije upakiran pa moraš sam, em ga boli kiki hoće li se oštetit u transportu/utovaru/istovaru ...
Tak da ono..skontaj pa odluči sam  (y)

E,ovo je već realno,nešto sam računao i otprilike bi i ja tako nekako prevozio 2,5 kuna,tako se moze pokriti gorivo plus pristojna dnevnica (y)
 
chs said:
E,ovo je već realno,nešto sam računao i otprilike bi i ja tako nekako prevozio 2,5 kuna,tako se moze pokriti gorivo plus pristojna dnevnica (y)
Evo 13 god. kak se bavim kombi prijevozom(u fušu)  8)  tak da ono, 2.5 kn. samo prijateljima i starim mušterijama, bez 3 kn večina kombista  neće ni da priča.  (y)
 
nisam bas pratio temu ali ako nisi jos rijesio prijevoz onda to riješi preko Inter europe,mene je iz Cavtata do Duge Rese kostalo 480 kn,motor nije bio zapakiran niti nista,samo su ga dobro povezali i to je to,ali onda je svako oštečenje koje se dogodi (ako se dogodi) na tvoj račun jel...
Tako da bi te ovo kostalo nekih 350 kn  i motor ti je kroz 3 dana doma (y)
 
marekvz2 said:
Ne znam di to tak uzimaju,ali kod mene ne.Ili pakiran ili nikak.
Daj statije, iz USA u Hamburg GoldWing bez pakiranja dopelan.