prijevoz z 750

Munjoz said:
Ima i za manje na ebayu,ima neki ludjak power seller na ebayu koji posluje od 2001 godine , iza sebe ime preko 35 000 transakcija,tako da nista nije zajeb ili neka kopija falsa ,  tu fs15 carbon prodaje za 219$ , nema sta nema sve top marke i modeli cijenom 3-4 puta i vise manjom nego kod nas,bas sam sad sve prekopa sta ima jer i sebi biram novu kacigu , od prilike tu za 1500-2000kn se nadje koliko je kod nas 4000-6000 :)

Imaš link od tog sellera?
 
http://stores.ebay.com/Helmet-Depot_Street-Full-Face-Helmets_W0QQ_fsubZ6334610QQ_sidZ30607330QQ_trksidZp4634Q2ec0Q2em322
 
Ima jedna zanimljiva kaciga , bar sta se tice ovih zvjezdica , a to je ova lazer LZ6

http://sharp.direct.gov.uk/search/results/?sort=manufacturer&dir=asc&manufacturer=0&model=0&type=0&rating=5&size=0&price=0&x=28&y=9

tu ima 5 zvjezdica i medju dosta skupim kacigama je , a ima ih na bacanje po netu za kupit i  ebayu po 90tak dolara?
 
zanima me samo kak onda je ti dobijes ako je kupis preko ebaya
jer ima puno jeftinijih nego kod nas. nisam jos nista kupovao tak
pa me zanima ako neko zna.....kak ide s carinom ili ne znam i kako
ti je dostave, odnosno di pise koliko to kosta i ostalo?
 
josipz750 said:
zanima me samo kak onda je ti dobijes ako je kupis preko ebaya
jer ima puno jeftinijih nego kod nas. nisam jos nista kupovao tak
pa me zanima ako neko zna.....kak ide s carinom ili ne znam i kako
ti je dostave, odnosno di pise koliko to kosta i ostalo?

Konju jedan  :LOL: :LOL:

Šalim se,javiii se.
 
josipz750 said:
zanima me samo kak onda je ti dobijes ako je kupis preko ebaya
jer ima puno jeftinijih nego kod nas. nisam jos nista kupovao tak
pa me zanima ako neko zna.....kak ide s carinom ili ne znam i kako
ti je dostave, odnosno di pise koliko to kosta i ostalo?


Odes na paypal stranicu i tu se registriras , te napravis paypal accaunt,takodjer i na ebayu.Tako je najlakse i najsigurnije placat nekome na ebayu,prilikom procesa kupovine prema zemlji odakle si automatski ti se ispise cijena postarine ,ili je sam zatrazis od prodavaca ,ima opcije za kliknut , uglavnom jednostavno sve , od ove godine koliko san cua ne carini se nista do 1000kn , prosle godine je bilo do 300kn.Sad carina i pdv ovisi ti sve o sreci , jer oni takodjer prate i biljeze koliko nekome stize paketa i da li je to cesto , tako ako stalno nesto kupujes i stizu ti paketi tu onda ne gledaju kroz prste , vako uglavnom ne carine nista nego ti direktno dodje postom na kucna vrata , a ako ti doma stigne papiric umjesto paketa - to znaci da nisi ima srece jer su te odlucili carinit , meni konkretno zadnja kupovina sa ebaya je bia karbonski auspuh iz kine , kosta je oko 900kn s postarinom a odlucilo me carinit i izaslo me sve zajedno 1200kn , a postarina iz kine je bila 19 $ :) , dok par prijatlja nakupovali su se naocala od 1500kn , parfema , sranje pa nikad nista im nije islo na carino.