prijevoz z 750

Ovih 350kn ako toliko trazi intereuropa to je zbiljam bagatela.
Ako netko treba prijevz kombijem moj frend iznajmulje isti, 500kn je dan... Tak da 500kn+gorivo i to je to.....
 
Fran Zgb said:
Ovih 350kn ako toliko trazi intereuropa to je zbiljam bagatela.
Ako netko treba prijevz kombijem moj frend iznajmulje isti, 500kn je dan... Tak da 500kn+gorivo i to je to.....

je stvarno je odlicno,i još je najbolje šta ide od vrati do vrati sa kamionom!
Kada je meni dopeljao motor malo sam bacio oko na ostale stvari koje prevozi i bilo je tu nekih stakala velikih,2 skutera ,vrata od autiju,nekoliko traktorskih guma i jos brdo toga  :mrgreen:
 
Znate vi kak se lako motor ošteti ak nije dobro upakiran?neki znaju ziher.tak da novo motor bi ja upakiral,a ak nekog boli klajba za motor ili je stari kramp može ga i poležečki slat.

Al opet velim,mi ne uzimamo nezapakirane motore.
 
Firma Agit prevozi po cijeloj RH, niti ga moraš pakirat, niti išta drugo, dovezeš im motor, dobiješ potvrdu, kad stigne na odredište odeš po njega, platiš ovisi koliko je daleko ( recimo iz SB - ZG cca 200 km 300 kn, SB - PU cca 500 km bilo je 600 kn ), ako se slučajno ošteti putem transporta plaćaju popravak bez pogovora, isprobano dosad puno puta  (y)
 
Ja sam svoga sam dopeljao VI-KA u Renaultu Kangoo-u. Stane taman. Ove cifre koje spominjete stvarno mi izgledaju OK.
 
MARINS said:
Ja sam svoga sam dopeljao VI-KA u Renaultu Kangoo-u. Stane taman. Ove cifre koje spominjete stvarno mi izgledaju OK.
Vlastiti prijevoz(tko ima).
Možda i najjeftinija varijanta.(najbrža sigurno)
 
Munjoz said:
Ja svog takodjer , ST-ČAZMA :) sa caddyem , jos ostalo mista za neki manje skuter hihi !

Hmm kako si ga uspio ugurat unutra :? Ja isto imam caddy i mjerio i mjerio sve mi se nekako cinilo da ne stane!?! Daj otkri neku tajnu zanata kako si ga uguro unutra? :mrgreen:
 
Mile said:
Hmm kako si ga uspio ugurat unutra :? Ja isto imam caddy i mjerio i mjerio sve mi se nekako cinilo da ne stane!?! Daj otkri neku tajnu zanata kako si ga uguro unutra? :mrgreen:
ti nemaš caddy, ti imaš ono smeće od opela :LOL:
 
Mile said:
Hmm kako si ga uspio ugurat unutra :? Ja isto imam caddy i mjerio i mjerio sve mi se nekako cinilo da ne stane!?! Daj otkri neku tajnu zanata kako si ga uguro unutra? :mrgreen:

Uzea metar izmjeria dijagonalno koliko ima duzine sa spustenim sicevima , provjeria duzinu motora na netu koja je bila podosta manja ne sjecam se tocon ali sigurno za nekih 20tak cm , stavia neku dasku debelu i preko nje ga utovaria unutra,jos kako sam prednji sic cijeli gurnia napred prednje kolo je upalo u tu rupu i motor vec tako nije mrda ni milimetar, jos ga nategnia na 2 gurtne posto caddy ima one kvačke po podu , ma milina.Mada kad san doša po motor čovik je malo bia skeptičan kad je vidia di ga zelim ukrcat :) . btw jedino ako je put dalji ne vodi nikoga,jer ce se satrat na prednjem sicu posto je cijeli gurnut napred, meni prijatelj od čazme do splita tako skoro u jednom komadu , slomia se uglanom , dan danas san mu duzan radi toga  :LOL:
 
deovezo sam ga preko firme c.a.t logistika iz karlovca kako mi je trop preporučio.
prijevoz je kostao 800 kn s pdv-om, znaci sibenik-varaždin i dovezo mi ga je
na kucna vrata. motor je bio u boksu i zapakiran tako dobro da sam se iznenadio.
odgovarjau za sva ostecenja u slucaju da se nesto dogodi. tako ako neko treba
ova firma je super...........
a sad si gledam hjc fg-15 kacigu, to mi preporucuju u pro-bike pokraj
cakovca. ako ima neko iskustva s takvom kacigom neka molim napise nesto
o njoj....hvala.....
 
ovo je moja preporuka , u ducanu isprobas fg15 za velicinu koja ti pase , i kupis istu takvu(fs-15 koja je full carbonska) za razliku od fg15 preko ebaya za 1200kn+nesto sitno postarine , takvu u hrv slicnih karakteristika neces nac ispod 3t kuna minimum! To je ova http://www.webbikeworld.com/r2/motorcycle-helmet/hjc/fs-15/ za te pare nemozes nac bolje da ga hebes!
 
http://www.motorcycle-superstore.com/1/1/38/16848/ITEM/HJC-FS-15-Carbon-Helmet.aspx?SiteID=WebBike_HJC_FS15&WT.mc_ID=54009
Ova od karbona je mrak, a gleda samo cijenu, 275 $, smishno.
 
Elias said:
http://www.motorcycle-superstore.com/1/1/38/16848/ITEM/HJC-FS-15-Carbon-Helmet.aspx?SiteID=WebBike_HJC_FS15&WT.mc_ID=54009
Ova od karbona je mrak, a gleda samo cijenu, 275 $, smishno.


Ima i za manje na ebayu,ima neki ludjak power seller na ebayu koji posluje od 2001 godine , iza sebe ime preko 35 000 transakcija,tako da nista nije zajeb ili neka kopija falsa ,  tu fs15 carbon prodaje za 219$ , nema sta nema sve top marke i modeli cijenom 3-4 puta i vise manjom nego kod nas,bas sam sad sve prekopa sta ima jer i sebi biram novu kacigu , od prilike tu za 1500-2000kn se nadje koliko je kod nas 4000-6000 :)