"Pucanje" u sitne sate na moto-susretima

Smeta li vam "pucanje" do jutra na pojedinim moto - susretima?

  • Smeta mi pucanje uopce

    Votes: 81 26.1%
  • Smeta mi pucanje u sitne sate, nakon zavrsetka programa

    Votes: 137 44.2%
  • Ne smeta mi

    Votes: 85 27.4%
  • Ne znam

    Votes: 7 2.3%

  • Total voters
    310
Status
Not open for further replies.
A da je pucala bilo bi to upozorenje da prvi od nas ne stane nogom u njen masan potpis na svježoj zelenoj travi između šatoskih kolčića.Mogla se makar zahvalit za zaštitu koju su joj pružili naši kružno postavljeni šatori.
 
ako su 2 hrpice onda trazis plavusu sa posranim tangama  :mrgreen:
 
i evo i treceg mjesta za mentalini prdez u pisanom obliku  (y) (y) (y)

GSX 1402 said:
nisam bitan "JA"
to je njima gušt i ne ugrožavaju nikog s tim
meni nisu normalni pijani rišpektovci koji sa svojim drlinama ugrožavaju druge sudionike u prometu
kočnice rade ne diiraj me, gume skinute sa forda T a ripne ni u mislima
nije mi normalno kad netko smrdi cijeli vikend na susretu i ne istušira se svako jutro
nije mi normalno u toj rišpekt opremi sjesti na motor jer je puno adekvatnija za plavu oštrigu
nije mi opčenito normalno kad je netko ograničen i vidi samo svoju stranu priče [size=14pt]i niš drugo za njega nije normalno
[/size]
ako organizator tolerira pucanje tko ste vi da se bunite...
ili vam paše ili ne, ako ne odite doma

bravo majstore  :LOL: ne vidja se cesto da netko sam sebe tako kvalitetno popljuje u jednom postu :lolcry:


dragi lastane,
dali je autor ovih redaka normalan  :misli: :rofl:


GSX 1402 said:
ahhhhhhhhh
polovnjaćama smeta i dlaka u jajetu

a brate danas i svaka šuša ide na moto susret :mrgreen:

i naravno slag dolazi na kraju  (y)
u nedostatku argumenata najbolje je prebaciti se na vulgarnost te brze bolje izvrijedjati sugovornika
sakom po stolu ili sakom u glavu je uvijek bio najcvrsci argument kod neandertalaca
 
REVersyst said:
a ako su tri onda znak mercedesa ili


znaci da je tulum bil jeben i da je trpo ko je sigo i gdje je stigo  :mrgreen:
 
jedna stvar koja me ubija:

pucanje kraj šatora!!

no kad bi organizatori pustili motore na šank ko u stara dobra vremena i kad bi se pucalo na šankovima (tu je bina pa razglas ili pucanja isti patak) i da momci mogu pokazat svoje motore i impresionirat cure s pucanjem, a obradovat mehaničare bilo bi super...

no sad organizator strpa motore i šatore u kamp, pa s jedne strane neki debili na bini troše struju u ogromnim količinama a na drugoj pucaju iz motora jer je muzika tuga (a šta očekivat od tih "mladih" bandova) i tako da to postaje nemoguće izdržat čak i ako su pijan ko mazga.

i šta ja radim: uglavnom propuštam susrete u kojima nemožeš motorom na šank ili su ograničeni prostorom pa ti puškaraju kraj glave...a idem tamo gdje ili su motori na šanku ili je skroz zabranjeno puškaranje (nemojte me krivo svatit, jer i ja sam puškarao i lomio ventile i znam kako je užarit grane i zapalit cigaru na njima)...sad ako stvarno idem na susret gdje će mi neko lomit bubnjiće kraj šatora, odem s kombijem i dronjkim bar 500 metara od šatora (obično iza bine..tamo je najmirnije)
 
ne valja ni kad su kod šankova ni kod kampa,najbolje početi stavljati table zabranjeno pucanje i turiranje posle 01:00h mislim da je to dovoljno kasno!
 
ajd nek netko zakljuća ovu temu! stvarno ste se nasrali i nasrali!
 
Nakon 16 stranica i bezbroj komentara anketa je pokazala da ima 70% bikera koji NE podrzavaju pucanje,turiranje
i ostale debilske radnje u sitne sate na moto susretima  (y) (y) (y)
Prema tome pucaci odj...te u manjini ste. :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
Macak ovo je bilo dovoljno za nas normalne a za ostale(puckarala):prsti: :prsti: :prsti: :prsti: :prsti: :prsti: :prsti: :prsti: :prsti: :prsti: :prsti: :prsti: :prsti: :prsti:
Kljucajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.
 
Kraljica said:
i evo i treceg mjesta za mentalini prdez u pisanom obliku  (y) (y) (y)

bravo majstore  :LOL: ne vidja se cesto da netko sam sebe tako kvalitetno popljuje u jednom postu :lolcry:


dragi lastane,
dali je autor ovih redaka normalan  :misli: :rofl:


i naravno slag dolazi na kraju  (y)
u nedostatku argumenata najbolje je prebaciti se na vulgarnost te brze bolje izvrijedjati sugovornika
sakom po stolu ili sakom u glavu je uvijek bio najcvrsci argument kod neandertalaca
1. pojasni.. negdje sam neš generalizirao  :misli:
2. interna spika koju na kužiš...  ah da ti nemaš s kim interne spike bacati..... sorry...

a glede tog ko je normalan a ko nije lastan bi te iznenadio s odgovorom koji ti se nebi ni malo svidio  :mrgreen:

 
Pava0001 said:
Nakon 16 stranica i bezbroj komentara anketa je pokazala da ima 70% bikera koji NE podrzavaju pucanje,turiranje
i ostale debilske radnje u sitne sate na moto susretima  (y) (y) (y)
Prema tome pucaci odj...te u manjini ste. :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:
Macak ovo je bilo dovoljno za nas normalne a za ostale(puckarala):prsti: :prsti: :prsti: :prsti: :prsti: :prsti: :prsti: :prsti: :prsti: :prsti: :prsti: :prsti: :prsti: :prsti:
Kljucajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj.
misliš 70% postova su napisale 4 osobe :LOL: :LOL:
 
GSX 1402 said:
misliš 70% postova su napisale 4 osobe :LOL: :LOL:
Kao sto si ti sam napisao ostalih 30%
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
GSX 1402 said:
1. pojasni.. negdje sam neš generalizirao  :misli:
2. interna spika koju na kužiš...  ah da ti nemaš s kim interne spike bacati..... sorry...

1. tri put za redom procitaj na glas vlastiti post, onda jos jednom samo ono crveno  (y)
gore:

GSX 1402 said:
meni nisu normalni pijani rišpektovci koji sa svojim drlinama ugrožavaju druge sudionike u prometu
kočnice rade ne diiraj me, gume skinute sa forda T a ripne ni u mislima
nije mi normalno kad netko smrdi cijeli vikend na susretu i ne istušira se svako jutro
nije mi normalno u toj rišpekt opremi sjesti na motor jer je puno adekvatnija za plavu oštrigu
nije mi opčenito normalno kad je netko ograničen i vidi samo svoju stranu priče [size=14pt]i niš drugo za njega nije normalno
[/size]

ako ti jos uvijek nije jasno budem ti prevela sta si rekao  :wink:

zapoceo si redak s: "meni nisu normalni..." - te nastavio nabrajati sve sto je drugacije od tebe bla, bla, bla...
da bi zavrsio s nadahnjujucom misli : "nije mi opčenito normalno kad je netko ograničen i vidi samo svoju stranu priče i niš drugo za njega nije normalno"

molim te nemoj mi reci da si toliko g*** da ne vidis o cemu se radi, reci da je brzopletost u igri  (y)

2. krasna interna spika, zao mi jezicave ako je njoj fora da ju "frendovi" javno omalovazavaju i ponizavaju zato jer je izrekla svoje misljenje
jer nazivati prijateljicu "zadnjom susom" i "polovnjacom" na forumu koji ne nosi naslov GSX 1402 & klub obozavatelja njegovog lika i djela
je jadno pogotovo kad se isti epiteti koriste u nedostatku argumenata u relativno benignoj raspravi

GSX 1402 said:
.... pa sam si sam morao kupiti i motor i auto i stan i garažu.Isto tako sam si točim motore i  vodim ih na izlete po stranim zemljama gdje se redovno okupam u kulturnom apartmanu u kojem odspavam kao čovjek.
I gušt mi je skidati mušice sa kvalitetnog odijela i kacige koje mi mogu pružiti zaštitu ako bude potrebno.
...

i prema ovome kako si se opisao kao vrlo bogatog, vrhunskog poslovnjaka, zasigurno si gradjen ko apolon imas kitu od pol metra i vozis brze i bolje od rossia osobno,
peres se u "kulturnim apartmanima" (sta god to znacilo??? mi ostali smrtnici koristimo kade  :mrgreen:)
u tvom drustvu nebi bacala ni pogled u dalj a kamo li "internu spiku"
 
ej kraljice zašto se svađaš sa geišom?
 
Kraljica said:
mi cure imamo mali catfight  :inlove: kaj sad  :LOL:

ma sve ok nego vidim da "lete rukavice" stalno pa reko da nije šta...a zašto "mi cure" šta nije geišo (gsx 1402) muško?  :misli:
 
evo "teta" orin je bila brža  :jesus:  :LOL:
 
Joy Rider said:
ma sve ok nego vidim da "lete rukavice" stalno pa reko da nije šta...a zašto "mi cure" šta nije geišo (gsx 1402) muško?  :misli:

ne.  :lolcry:



dalje, statistika je više nego jasna. tako da nema smisla dalje raspravljat. a i pere me pms, pa da ne bi neko nadrapao zbog mog emocionalnog stanja, tema ide pod ključić  :wink:  :jesus:
 
Status
Not open for further replies.