"Pucanje" u sitne sate na moto-susretima

Smeta li vam "pucanje" do jutra na pojedinim moto - susretima?

  • Smeta mi pucanje uopce

    Votes: 81 26.1%
  • Smeta mi pucanje u sitne sate, nakon zavrsetka programa

    Votes: 137 44.2%
  • Ne smeta mi

    Votes: 85 27.4%
  • Ne znam

    Votes: 7 2.3%

  • Total voters
    310
Status
Not open for further replies.
ADAM said:
tko hoće neka puca,pali,drka ili što mu je već volja sa njegovim motorom,samo neka kod tih radnji ništa ne napravi mojem motoru i sve OK  (y)
Mene više smeta,odnosno zabrinjava to kaj su svi organizatori susreta i muzičari nagluhi!
Pa nije mi jasno kaj baš mora ta muzika tak rokati da se sa nikim niš nemreš normalno porazgovarati,nego moraš samo kimati glavom,ja pola razgovora ne skužim kaj mi sugovornici pričaju,jer mužikaši,valjda,moraju pokazati kak' imaju jaka pojačala  :mrgreen:  :palacdolje:

Eee to sto jest, jest. Cak sam isao studiozno promatrati koliko ljudi na moto susretima slusa uredno preglasnu muziku i zbilja dosao do zakljucka da je to manjina :?

Vecina ljudi se druzi, prica, puca :mrgreen:
 
Jezichava said:
relativno. a i, oni koji su pročitali bez disleksije naslov topica, govore (ili ne) o tome kako im smeta pucanje u sitne sate. bolila bi me ona stvar (samo da mi je izrasla) što on radi svom motoru. mada, nekad mi bude stvarno i mašine žao. ovdje se radi o, po meni, čistom pretjerivanju. konkretno, da je majstor na zadnjem susretu kojeg sam pohodila odlučio pucati dok je još trajao program, ne bi ni uškom zagrebla. ali u momentu kad je krenuo gruvati kraj šatora u 4 ujutro, kad su se već gotovo svi razišli ili uvukli u šatore, ja dovodim u pitanje njegovu sposobnost zdravog rasuđivanja. koliko god on ima demokratsko pravo da roka, jer mu to između ostalog organizatori dopuštaju, toliko ja imam pravo njegovu pamet dovoditi u pitanje i nepodržavati isto. 
ahhhhhhhhh
polovnjaćama smeta i dlaka u jajetu

a brate danas i svaka šuša ide na moto susret :mrgreen:
 
Bili smo jučer na moto susretu kod  MK MUDDY-sa.

Zgleda da su čita ovu temu, nitko nije pucal, bar onih 10 dana dok smo mi tam bili!  :mrgreen:

 
limit said:
Ja obožavam ići na Zrće, ali mi strašno smeta sva ona galama, jaka muzika, gomila ljudi, sise i guzice svuda oko mene.
Droga, alkohol, blud i nemoral koji se odvijaju po cijeloj plaži od jutra do sutra. Nemožeš se doći malo provesti i odmoriti
nego ti svakih 10 min. uleti nekakva polugola, zgodna, djevojka željna fizičkog iskorištavanja. Zrće jednostavno nisu više ono
šta su bile
i ja apeliram na organizatore i voditelje noćnih klubova da uvedu malo reda, odnosno da pripaze kako im se gosti
ponašaju jer time direktno dovode mene u nezavidnu situaciju. Mislim, neću valjda ja uvoditi red u njihovim klubovima i upozoravati
te djevojke bez ikakvih moralnih granica, na red i pravila ponašanja u noćnom provodu. Nadalje apeliram na te iste voditelje da
program završavaju u neko normalno vrijeme, recimo, oko 1:00 kad svi normalni gosti idu na spavanje da se malo odmore i napune
baterije za sutrašnji dan kada kreću svojim kućama. Ovako cijelo jutro moram slušati nekakva stenjanja i vrisku po cijeloj plaži i
zbog toga ne mogu spavati. U jednom trenu sam čak došao u iskušenje da jedan mladi par, koji je bio u sred nekakve bolesne igre
na plaži pod plahtom, polijem hladnom vodom. Da se malo ohlade.
Ako se ovo bude ponavljalo i iduće godine, sve mi se čini da ću odabrati neko drugo mjesto za provod. A onda neka se organizatori
misle zašto im ja nisam došao.






:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
s ovim se moram slozit :mrgreen:
neki mozda znaju zrće iz vremena dok je tamo radio samo "kalypso",i dok je to mjesto imalo svoju dusu...
bilo je otprilike tako dok nije uletila komercijalizacija ili ti ga "poboljsanje ponude"...nesto slicno kao sto se dogadja i na moto partyima diljem lijepe nase 8)
iako,tamo je sva ta komercijalizacija,gole zenske,nabildani tipovi... dala neki ucinak,makar financijski
pucanje mi bas ne spada u prosirenje ponude moto partya ali to je ipak samo moje misljenje.
a s obzirom da sam u zadnjih 10ak godina na zrcu bio samo2-3 puta prihvatit cu misljenje da sam cudak(najblaze receno :mrgreen:)
 
GSX 1402 said:
ahhhhhhhhh
polovnjaćama smeta i dlaka u jajetu

a brate danas i svaka šuša ide na moto susret :mrgreen:

Bi volio otiči na susret i prespavati jednom?  :mrgreen:
 
deep said:
Ma mi smo doma prijatelju , a ti si negdje u warpu sa svojom krstaricom   :rofl:
Idi se  :kada: uzmi :bebica: i sakri se pod :skriven:

A moram pimjetiti da i vi gajite zaljepljene mušice na svojim šarenim krpicama da se vidi koliko vas G sila  nosi (sve pogiba u vašoj prisutnosti ) mislim na mušice .

Probaj tati pod prozorom pucati , pa ćeš čuti sta ti tata misli o tome . :jesus:
Tatu nemam od kojih 2 i pol  mjeseca kad sam bio još vrlo mali pa sam si sam morao kupiti i motor i auto i stan i garažu.Isto tako sam si točim motore i  vodim ih na izlete po stranim zemljama gdje se redovno okupam u kulturnom apartmanu u kojem odspavam kao čovjek.
I gušt mi je skidati mušice sa kvalitetnog odijela i kacige koje mi mogu pružiti zaštitu ako bude potrebno.
I jel bi volio biti u klubu 300 itd....
vjerovatno ti prijatelju mnogo toga voliš ali smeta drugima i kad bi svi bili ograničeni i gledali samo sebe svakih 5 minuta bi ti netko prigovarao zbog nečeg :mrgreen:




A kad dođem na motosusret guštam i pustim druge da guštaju u onom što im odgovara... pivi, pucanju, moto igrama i ne cvilim ko pičica što netko uživa u pucanju sa svojim ljubimcem
 
Ajd sad lijepo svi na naš susret kod nas nema pucanja.! :misli: Ako netko baš oće dam mu ja sredstvo pa nek puca! :mrgreen:
 
Orin said:
Bi volio otiči na susret i prespavati jednom?  :mrgreen:
pitaš sebe ili mene  :mrgreen:
budući da sam išao po susretima (i spavao) dok ti tvoje moto puzle nisu bile ni u planu vjerujem da sebe pitaš
:jesus:


:mrgreen:
 
skuco said:
Ajd sad lijepo svi na naš susret kod nas nema pucanja.! :misli: Ako netko baš oće dam mu ja sredstvo pa nek puca! :mrgreen:
hebeš susret bez pucanja, pa neidem u kazalište nego na festival rocka i motora  :mrgreen:
 
GSX 1402 said:
ahhhhhhhhh
polovnjaćama smeta i dlaka u jajetu

a brate danas i svaka šuša ide na moto susret :mrgreen:
istina. srećom se ti s takvima ne moraš družiti.  :jesus:
a ljudska glupost me smetala i dok sam bila mlada.  :wink:
 
GSX 1402 said:
Tatu nemam od kojih 2 i pol  mjeseca kad sam bio još vrlo mali pa sam si sam morao kupiti i motor i auto i stan i garažu.Isto tako sam si točim motore i  vodim ih na izlete po stranim zemljama gdje se redovno okupam u kulturnom apartmanu u kojem odspavam kao čovjek.
I gušt mi je skidati mušice sa kvalitetnog odijela i kacige koje mi mogu pružiti zaštitu ako bude potrebno.
I jel bi volio biti u klubu 300 itd....
vjerovatno ti prijatelju mnogo toga voliš ali smeta drugima i kad bi svi bili ograničeni i gledali samo sebe svakih 5 minuta bi ti netko prigovarao zbog nečeg :mrgreen:




A kad dođem na motosusret guštam i pustim druge da guštaju u onom što im odgovara... pivi, pucanju, moto igrama i ne cvilim ko pičica što netko uživa u pucanju sa svojim ljubimcem

što god ti ovo boldano značilo odmah ti mogu reći odgovor NE.

ispričavam se za ovo sa tatom izgleda da sam malo generalizirao . priznajem da mi pucanje smeta ( u rane jutarnje sate ) , smeta mi kad komadići paljene gume lete svuda uokolo po motorima , smeta mi što si pojedinci ne prihvate dobronamjeran savjet i zato pucajte koliko vam drago ja ionako svoje stare čaplje u ponoć vodim doma , a mlade čaplje koje ostaju noćiti neka se kale .
 
Ipak bi za starije grintavce trebao bit odvojen prostor gdje se takve radnje ne odvijaju,gdje je muzika čista i šank ljepši a ulz mlađima bez dopuštenja zabranjen.Možda onda ni ja nebih bježo u app.
Usput u Umagu je bilo pucanja i paljenja u izobilju ali uz binu se čula samo muzika nekako se to odvijalo malo dalje i to mi je ok.Jedino nije ok što je jedna mlada cura izvršila veliku nuždu ispred ulaza u naše šatore i to bez pucanj.
 
REVersyst said:
Ipak bi za starije grintavce trebao bit odvojen prostor gdje se takve radnje ne odvijaju,gdje je muzika čista i šank ljepši a ulz mlađima bez dopuštenja zabranjen.Možda onda ni ja nebih bježo u app.
Usput u Umagu je bilo pucanja i paljenja u izobilju ali uz binu se čula samo muzika nekako se to odvijalo malo dalje i to mi je ok.Jedino nije ok što je jedna mlada cura izvršila veliku nuždu ispred ulaza u naše šatore i to bez pucanj.

a koga ti tu lažeš sa nekim uzimanjima app, ili je to kod tebe skračenica za "ako prođe, prođe" :mrgreen:
 
ktm08 said:
Bebiron?Ili prirodno sa sise?

Joj prirodnooo :cice: :joy: :joy: :joy: :joy: a moze i umjetno :mrgreen:

elektricar86 said:
...skupljas postere i slicice,i tako...  :mrgreen:

Naravno, guzate, sisate, lomne u struku. Reporter, Start, uzmem sredinu odbacim skart :mrgreen:

REVersyst said:
Ipak bi za starije grintavce trebao bit odvojen prostor gdje se takve radnje ne odvijaju,gdje je muzika čista i šank ljepši a ulz mlađima bez dopuštenja zabranjen.Možda onda ni ja nebih bježo u app.
Usput u Umagu je bilo pucanja i paljenja u izobilju ali uz binu se čula samo muzika nekako se to odvijalo malo dalje i to mi je ok.Jedino nije ok što je jedna mlada cura izvršila veliku nuždu ispred ulaza u naše šatore i to bez pucanj.

A da je pucala to bi bilo uredu :LOL: :LOL:
 
Status
Not open for further replies.