"Pucanje" u sitne sate na moto-susretima

Smeta li vam "pucanje" do jutra na pojedinim moto - susretima?

  • Smeta mi pucanje uopce

    Votes: 81 26.1%
  • Smeta mi pucanje u sitne sate, nakon zavrsetka programa

    Votes: 137 44.2%
  • Ne smeta mi

    Votes: 85 27.4%
  • Ne znam

    Votes: 7 2.3%

  • Total voters
    310
Status
Not open for further replies.
baš ste razmaženci(ce) :mrgreen:
za svoje pare čovjek može pucati do mile volje, a ako organizator to dozvoli ne vidim problem..
kom ne paše ne mora doći
:mrgreen:
 
Osobno volim pucati po susretima sam 10god i nije tocno da moras bit pod maliganima .Ja nepijem a pucam iz gusta i to samo ispred stejdja gdj se to radi da neuznemiravam druge.Poslije ponoci svako pucanje u taboru gdje ljudi spavaju ili odmaraju je glupost i to pravi biker nece radit ako ima kodeks bikera vrlo jasno prepoznajte se. :jesus:
 
GSX 1402 said:
baš ste razmaženci(ce) :mrgreen:
za svoje pare čovjek može pucati do mile volje, a ako organizator to dozvoli ne vidim problem..
kom ne paše ne mora doći
:mrgreen:

u tome i je stvar što nepuca za svoje pare . jer da je sam kupio igračku dobro bi razmislio hoće li upropaštavati svoju imovinu .

a ova izjava da kome ne paše nemora doći stvarno ti je nesuvisla . zar smatraš da se skup može nazvati skupom ako bi samo pucaći došli organizatoru .
 
deep said:
u tome i je stvar što nepuca za svoje pare . jer da je sam kupio igračku dobro bi razmislio hoće li upropaštavati svoju imovinu .

a ova izjava da kome ne paše nemora doći stvarno ti je nesuvisla . zar smatraš da se skup može nazvati skupom ako bi samo pucaći došli organizatoru .
mnogi pucaju za svoje pare i ak treba slažu ga cijeli tjedan da mogu 2 sata pucati dok im se ne raspadne mašina
vas par sere protiv pucaća a veći dio ekipe bez njih ne može ni zamisliti moto susret :mrgreen:

a najviše seru oni koji voze drljine i mogu samo sliniti kak ekipa ubija nove motore

ja bi to nazvao  jal  :mrgreen:
 
vala sto jes' jes'

jalni zato jer ne zele unistavat tehniku



 
GSX 1402 said:
mnogi pucaju za svoje pare i ak treba slažu ga cijeli tjedan da mogu 2 sata pucati dok im se ne raspadne mašina
vas par sere protiv pucaća a veći dio ekipe bez njih ne može ni zamisliti moto susret :mrgreen:

a najviše seru oni koji voze drljine i mogu samo sliniti kak ekipa ubija nove motore

ja bi to nazvao  jal   :mrgreen:

Evo i sad mi sline cure na te plastikanere . Prodat ću imanje samo da si kupim jedan plastikaner za pucanje . A veliš šarafaju da bi pucali ! I to je po tebi pod normalno . Dopuštam da je nekome normalno nešto što za večinu nije , ali ne opravdavam da ti " normalni " prave večinu nenormalnom.

Kažeš seremo protiv pucača , a ja ti kažem da je to dobronamjerno .

Mi sa drljama smo ljubomorni na te ljepotane koje koriste od kuće do lokala u drugoj ulici  i naravno šarafaju pripremajući za pucanje u "susjedovom dvorištu ".

A sad moj savjet : Pucajte hebite im majku .

Nema tog japanca koji može motor konstruirati da ga pucaći ne mogu razhebati
 
deep said:
Evo i sad mi sline cure na te plastikanere . Prodat ću imanje samo da si kupim jedan plastikaner za pucanje . A veliš šarafaju da bi pucali ! I to je po tebi pod normalno . Dopuštam da je nekome normalno nešto što za večinu nije , ali ne opravdavam da ti " normalni " prave večinu nenormalnom.

Kažeš seremo protiv pucača , a ja ti kažem da je to dobronamjerno .

Mi sa drljama smo ljubomorni na te ljepotane koje koriste od kuće do lokala u drugoj ulici  i naravno šarafaju pripremajući za pucanje u "susjedovom dvorištu ".

A sad moj savjet : Pucajte hebite im majku .

Nema tog japanca koji može motor konstruirati da ga pucaći ne mogu razhebati
nisam bitan "JA"
to je njima gušt i ne ugrožavaju nikog s tim
meni nisu normalni pijani rišpektovci koji sa svojim drlinama ugrožavaju druge sudionike u prometu
kočnice rade ne diiraj me, gume skinute sa forda T a ripne ni u mislima
nije mi normalno kad netko smrdi cijeli vikend na susretu i ne istušira se svako jutro
nije mi normalno u toj rišpekt opremi sjesti na motor jer je puno adekvatnija za plavu oštrigu
nije mi opčenito normalno kad je netko ograničen i vidi samo svoju stranu priče i niš drugo za njega nije normalno
ako organizator tolerira pucanje tko ste vi da se bunite...
ili vam paše ili ne, ako ne odite doma
 
deep said:
Nema tog japanca koji može motor konstruirati da ga pucaći ne mogu razhebati

Nema tog amera, svabu, talijana ili drugog koji moze i priblizno izdrzati ono sto moze japanac  8)
 
GSX 1402 said:
nisam bitan "JA"
to je njima gušt i ne ugrožavaju nikog s tim
meni nisu normalni pijani rišpektovci koji sa svojim drlinama ugrožavaju druge sudionike u prometu
kočnice rade ne diiraj me, gume skinute sa forda T a ripne ni u mislima
nije mi normalno kad netko smrdi cijeli vikend na susretu i ne istušira se svako jutro
nije mi normalno u toj rišpekt opremi sjesti na motor jer je puno adekvatnija za plavu oštrigu
nije mi opčenito normalno kad je netko ograničen i vidi samo svoju stranu priče i niš drugo za njega nije normalno
ako organizator tolerira pucanje tko ste vi da se bunite...
ili vam paše ili ne, ako ne odite doma

Ma mi smo doma prijatelju , a ti si negdje u warpu sa svojom krstaricom   :rofl:
Idi se  :kada: uzmi :bebica: i sakri se pod :skriven:

A moram pimjetiti da i vi gajite zaljepljene mušice na svojim šarenim krpicama da se vidi koliko vas G sila  nosi (sve pogiba u vašoj prisutnosti ) mislim na mušice .

Probaj tati pod prozorom pucati , pa ćeš čuti sta ti tata misli o tome . :jesus:
 
Ja redovno pucam tati pod prozorom u znak ljubavi, izmamim mu osmijeh na licu....

Tata kupio, tati pucaj tata ovo tata ono... tata kompleksi????  :mrgreen:
 
cRuNk said:
Ja redovno pucam tati pod prozorom u znak ljubavi, izmamim mu osmijeh na licu....

Tata kupio, tati pucaj tata ovo tata ono... tata kompleksi????  :mrgreen:

Upravo tako zar se i ti bojiš priznati da si "tatin sin" . ajde priznaj ko ti je kupio motor
 
Ja kupio, kredit hvala bogu ali sta je tu je, tata nije zelio cuti za motor niti je platio popravak od 13ooo kn kada sam pao, skupio sam lovu preko zime i na proljece popravio  (y)


Volio bi da sam tatin sin ali nazalost nisam, iako da stari ima vjerojatno bi mi kupio neki pristojan autic samo da ne sjedam na motor  :wink:
 
cRuNk said:
Ja kupio, kredit hvala bogu ali sta je tu je, tata nije zelio cuti za motor niti je platio popravak od 13ooo kn kada sam pao, skupio sam lovu preko zime i na proljece popravio  (y)


Volio bi da sam tatin sin ali nazalost nisam, iako da stari ima vjerojatno bi mi kupio neki pristojan autic samo da ne sjedam na motor  :wink:

poštujem to i svaka ti čast . vjerujem da poštuješ svoju mašinu .

Svi bi mi htjeli na trenutak biti tatini sinovi , a možda i ne !
 
Tvoje je prisustvo na Zrću isto što i prisustvo nadobudnog pucača na motorijadi :wink:
 
GSX 1402 said:
nisam bitan "JA"
to je njima gušt i ne ugrožavaju nikog s tim
relativno. a i, oni koji su pročitali bez disleksije naslov topica, govore (ili ne) o tome kako im smeta pucanje u sitne sate. bolila bi me ona stvar (samo da mi je izrasla) što on radi svom motoru. mada, nekad mi bude stvarno i mašine žao. ovdje se radi o, po meni, čistom pretjerivanju. konkretno, da je majstor na zadnjem susretu kojeg sam pohodila odlučio pucati dok je još trajao program, ne bi ni uškom zagrebla. ali u momentu kad je krenuo gruvati kraj šatora u 4 ujutro, kad su se već gotovo svi razišli ili uvukli u šatore, ja dovodim u pitanje njegovu sposobnost zdravog rasuđivanja. koliko god on ima demokratsko pravo da roka, jer mu to između ostalog organizatori dopuštaju, toliko ja imam pravo njegovu pamet dovoditi u pitanje i nepodržavati isto. 
 
tko hoće neka puca,pali,drka ili što mu je već volja sa njegovim motorom,samo neka kod tih radnji ništa ne napravi mojem motoru i sve OK  (y)
Mene više smeta,odnosno zabrinjava to kaj su svi organizatori susreta i muzičari nagluhi!
Pa nije mi jasno kaj baš mora ta muzika tak rokati da se sa nikim niš nemreš normalno porazgovarati,nego moraš samo kimati glavom,ja pola razgovora ne skužim kaj mi sugovornici pričaju,jer mužikaši,valjda,moraju pokazati kak' imaju jaka pojačala  :mrgreen:  :palacdolje:
 
Status
Not open for further replies.