Qualifier ili D208RR???

r1 vtc said:
jel moto gotov  :misli:


Nije još... Ima još nekih drugih poslova koji mu ulijeću pa ga ometaju. A biti će kroz par dana. Valjda...  :misli:

Je... te!!! Pa danas smo bili u Visu u isto vrijeme i ja te skužim tek na izlazu!!!  :? :(

A mogli smo  :piva: :piva: :piva:
 
Frane_vtc said:
Nije još... Ima još nekih drugih poslova koji mu ulijeću pa ga ometaju. A biti će kroz par dana. Valjda...   :misli:

Je... te!!! Pa danas smo bili u Visu u isto vrijeme i ja te skužim tek na izlazu!!!  :? :(

A mogli smo  :piva: :piva: :piva:
e jebiga pa šta nisi došo domene misliš jesi sa kazom bio
 
Ma da....  :( Bio sam sa Kazom. Jebi ga, skužio sam te kad si već izašao van. A još sam unutra gledao kako dečko na šanku ima dobru jaknu, a nisam gledao tko je to...  :bonk: :bonk: :bonk:

Ma bio sam na jednoj brzopoteznoj kavi na povratku od javne bilježnice i nisam blejao okolo.  :( :( :(

A biti će prilike.  (y)
 
Frane_vtc said:
Ma da....  :( Bio sam sa Kazom. Jebi ga, skužio sam te kad si već izašao van. A još sam unutra gledao kako dečko na šanku ima dobru jaknu, a nisam gledao tko je to...  :bonk: :bonk: :bonk:

Ma bio sam na jednoj brzopoteznoj kavi na povratku od javne bilježnice i nisam blejao okolo.  :( :( :(

A biti će prilike.  (y)
normalno da če bi prilike....  (y)
 
Nakon vožnje prošlog vikenda od Zagreba do Novog Vinodolskog i nazad,po svakakvoj cesti(mokra,suha,hladna,posipana šoderom) nemam primjedbe na qualifier.Nije bio baš neki sportski tempo,al guma je slušala po mokrom a to mi je bitno.
 
borisYZF said:
i ja sam tamo uzimao po toj cijeni.  uplatis im na racun i ujutro ti postar donese gume.  (y)
sto se tice guma..... sve 5! jos me nisu iznevjerile

Pa kad se vozis ko baba :mrgreen: :mrgreen:
 
sssss said:
da.... zar ne vidiš da je YZF, tvoj igrač.....  :jesus: :LOL:
vidim a vidiš li ti  :shock: :shock:
:LOL: :LOL:
 
listam trazim ali ne vidim ...

D208R
par rijeci o toj gumi ...ili link  :D
 
markookram said:
listam trazim ali ne vidim ...

D208R
par rijeci o toj gumi ...ili link   :D
Sa r1 sam vozio te gume stalno,jedno 3 prednje i 5-6 zadnjih,ma sve pet,troše se , hvataju super,šiljate su,ma milina,ako ih još bude možda ih stavim na malu ninju ali najv ide Q rr gore,to je isto milina od gume....
 
markookram said:
listam trazim ali ne vidim ...

D208R
par rijeci o toj gumi ...ili link   :D

ne radi se više, a sumnjam da ju možeš više naći kod nas