Qualifier ili D208RR???

Bojan said:
ja sam imal 207RR i napravil sam oko 7tkm i guma je bila skoro ko nova  :palacdolje: :palacdolje:

nije se trosila kad se vozisi ko baba :jesus: :mrgreen:
 
Bojan said:
aaaaa zato,sad mi je jasno  (y) (y) (y)
ajd šta te briga makar si novaca ušparo na gumama gorivu i itd  (y) :LOL: :LOL:
 
r1 vtc said:
ajd šta te briga makar si novaca ušparo na gumama gorivu i itd   (y) :LOL: :LOL:

i to ali i čovjek koji ga je kupio je bio sretan što su dobre gume  (y) (y) :LOL:
 
Bojan said:
i to ali i čovjek koji ga je kupio je bio sretan što su dobre gume  (y) (y) :LOL:
eto vidiš dve muhe jednim udarcem  :LOL:
 
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :jesus:  Hehehehehehehe!!! Ma kao da ti nebi rekao...  :(

Tip (ne znam baš da li se smije reklamirati radnja) ti prodaje gume za 850 kn za gotovinu, a na R1 (ne na Yamahu)  :mrgreen: me izađe 760 kn.  :LOL:

Trebaš broj?  Možda bolje tko treba neka se javi na PM.  :misli:
 
Frane_vtc said:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :jesus:  Hehehehehehehe!!! Ma kao da ti nebi rekao...  :(

Tip (ne znam baš da li se smije reklamirati radnja) ti prodaje gume za 850 kn za gotovinu, a na R1 (ne na Yamahu)  :mrgreen: me izađe 760 kn.  :LOL:

Trebaš broj?  Možda bolje tko treba neka se javi na PM.  :misli:
a uzeo si ih  (y)
 
vozao sam se ovih dana i mogu reći da je qualifajer ipak ok. Prvo mi se činio da poziva na poseban oprez kad zahladi, ali sad kad sam malo nadošao i bolje ga upoznao po hladnom - sasvim je ok. Još jednom, za tu lovu više nego pristojna guma naspram ostalih, no što je najvažnije - normalnog sportskog vozača će u potpunosti zadovoljiti. 
 
miro said:
vozao sam se ovih dana i mogu reći da je qualifajer ipak ok. Prvo mi se činio da poziva na poseban oprez kad zahladi, ali sad kad sam malo nadošao i bolje ga upoznao po hladnom - sasvim je ok. Još jednom, za tu lovu više nego pristojna guma naspram ostalih, no što je najvažnije - normalnog sportskog vozača će u potpunosti zadovoljiti. 


Da slažem se,za te pare i više nego dobra guma.Za nekakve normalne vožnjice gdje se ne traži 100% od gume i više nego dobra guma.Smatram da je to dobra investicija
 
2 R1 Virka: A uzeo... Uzeo...  :mrgreen: Sad samo da ju smontiramo na motor. Hm.... Prvo da MOTOR smontiramo, a onda gumu.  :LOL:

2 Miro & Gocki: A valjda će biti dobra investicija... Vidjet ćemo kad krene vožnja.  :D





E.... Da.... Broj za gume je 098/251-636  (y) (y) (y)
 
Frane_vtc said:
Kupljen Qualifier!!! Mislim sa je 760 kn za 190/50/17 fer cijena.  :mrgreen: (y)
(y)  stari ona cuga nece bit zaboravljena :mrgreen:  (leek s hraweba) :jesus:
Hm samo mi cudno sto je moja 180ica kostala 850kn.... SPORTMAX QUALIFIER :misli:

Lik iz Kumrovca stvarno ima niske cjene a gume nisu stare (y)
 
Hehehehehehehehe!!! Ma skužio sam te ja i ovdje. Ne možeš se sakriti.  :jesus:

I mene bi koštala guma 850 kn (isto Qualifier) za gotovinu, ali na R1 kad vratiš porez.... 8) 8) 8)

(y) (y) (y) (y) (y)
 
Frane_vtc said:
Hehehehehehehehe!!! Ma skužio sam te ja i ovdje. Ne možeš se sakriti.  :jesus:

I mene bi koštala guma 850 kn (isto Qualifier) za gotovinu, ali na R1 kad vratiš porez.... 8) 8) 8)

(y) (y) (y) (y) (y)
jel moto gotov  :misli: