Rama ZX-10 R

pa vidi se, ja ga na kompu cjelog čitam kak je tek uživo.sa tim nemaš frke. (y)
 
pa vidi se kad je uvećano 4x, ali pitanje je kako će se vidjeti kad se pofarba? nadam se da hoće (sad ste me malo smirili jer sam mislio da mi je rama zrela za varošku grabu).
 
kruns said:
pa vidi se kad je uvećano 4x, ali pitanje je kako će se vidjeti kad se pofarba? nadam se da hoće (sad ste me malo smirili jer sam mislio da mi je rama zrela za varošku grabu).

    Kog zanima nek si da truda dešifrirati. Ako ne vidi dobro, ti mu pomozi.
 
Nisam gledao temu do sada,900 eura :shock: neka je komplikovana procedura koliko hoće ja ga ne bih nikada zavario.
 
Nije stvar komplikovane procedure nego je stvar sto ti ovaj na tehnickom doslovno sa cekicem i stemajzlom nabija nove brojeve na novu ramu :eek:hne:
 
Mile said:
Nije stvar komplikovane procedure nego je stvar sto ti ovaj na tehnickom doslovno sa cekicem i stemajzlom nabija nove brojeve na novu ramu :eek:hne:

    A kako bi drugačije? Kistom? To kaj malo šeću gore-dole i nije toliko bitno. Novi PP brojevi su SIGURNO čitljivi.
 
Problem je kaj se brojevi udaraju na ramu tamo gdje to nije predviđeno, pa bi se lako moglo desiti da neka rama konačno i pukne pri tome.

Brojevi bi se trebali gravirati na za to predviđeno mjesto. Bez prethodnog rasklapanja/sklapanja.