Rat Bike - kategorija za sebe

yetty said:
Slika bi još al sam mora otić dat motoru cijepivo protiv tetenusa jer mu je bija preblizu  :LOL:

Gdje si ga slikao, ovaj isti motor sam vidio u njemačkom izdanju Easyridera, ne znam koji broj, lani negdje?

..ja.. said:
i jos mu riba viri iz torbe.  :shock:
nebi ja njega pustio na cestu s tim..  :palacdolje:
neznam jel mi vise zao motora ili covjeka koji ga je tak lijepo upicanio  :no:

Prije izjave o žaljenju i " :palacdolje: " , molim obratiti pozornost na naslov teme i naziv foruma....  :mrgreen: (y)
 
Mayco said:
Gdje si ga slikao, ovaj isti motor sam vidio u njemačkom izdanju Easyridera, ne znam koji broj, lani negdje?

Slika sam ga nekidan u Austriji,na susretu Faaker see
 
http://www.urbanxtremebikes.com/UXB1.htm

Evo jedan link sa carstvom rat motora, možda kome posluži za inspiraciju.
 
je ovo rat??


Slikica.jpg
 
fz6naked said:
mislim da bas i neces ovdje naci vlasnike rat-bikeova, jer mislim cak da ih kod nas i nema bas puno.. jedino ako ces sve malo losije ocuvane, ofarbane u crno smjestiti u rat-bike..

meni osobno nebi smetalo da neko stavi sliku mog motora, cak i da budu negativni komentari.. ja ga volim takvog kakav je, i nebi ga dao za nijednog drugog..  :mrgreen:

.. osim za novog V-Maxa..  :jesus:

(y)

Ovaj doljnji dio potpisujem :) A sa gornjim se nebi slozio  ima nas svake godine sve vise i vise :p Ima ratera u Hrvatskoj sto slucjanih ( Tipa MIleta LEGENDE ) sto onih skoji su s vremonom polako ali namjerno motor "preradili" u Rat bike :) Milsim da nije sve u pogledima zavisti drugih motorista i u tome da ce te 100 ljudi slikati :) Pa mislim da nas ti zanima vozili bi neznam trkaljke i nebi se vozili po kiši jer smo tek oprali motor :)
RAT bike je stanje uma njegovog vozača jer neki su jednostavno alergični na krom :) Budem vam za uploadao koju slikicu svog motorića trenutno je u garazi na slaganju jer sam rezo ramu............ Ima nas sve više i više MI kao MK " ŠTAKORI" Smo posvećeni Rat bike-u i filozofiji koja se veže uz njega  :)
 
K@n said:
      ...Budem vam za uploadao koju slikicu svog motorića trenutno je u garazi na slaganju

    ...sad čekamo tvoje slike, nemoj zajebat pa da da te za mjesec dana moramo podsjećati.
 
:misli:Eo jedne slikice kak je tak je :) Mašina je na popravku a motor malo dorađujem kad bu gotov stavim još :)

 
ma sve stoji ali šta bi reko onaj striček na tehničkom kad bi došao da ti produži tehnički..... :D :wink: :wink: :wink: :wink:


zamislite stričeka bandita kako Vas naganja po stanici uz poklič """Koga si ti došao ovdje zaj,,,,...." mislim da realno rat bike mogu ovdje samo bit rb sve ostalo će da fali......



ajmmmmmeweeeeeee zamislite sleđ ili nekog finijeg hrvoja da vas zaustave sa ovim putujućim kontejnerom za aligatorovom glavom ......ha hahahahahah ma šta remetinac,,, ma direkt u vrapće...pa ti njemu objasni stil.
 
corky said:
...zamislite stričeka bandita kako Vas naganja po stanici...

Striček Bandit više ne dela u stanici za tehnički :mrgreen:
 
K@n said:
:misli:Eo jedne slikice kak je tak je :) Mašina je na popravku a motor malo dorađujem kad bu gotov stavim još :)
Jeli onaj MZ iza na prodaji.?
 
ona dva BMW-a su bas fora,pogotovo doljnji....
 
European Bike Week Faaker See Austria 2010
10.09.2010.

DSC_1152_192.jpg


DSC_1153_193.jpg


DSC_1473_484.jpg


DSC_1474_485.jpg


DSC_1475_486.jpg