Rat Bike - kategorija za sebe

A da vidite još tipa šta fa vozi  :mrgreen:


p.s.obratite pažnju na detalje  :mrgreen:
















(Powered by frubar.net)
 
Slika bi još al sam mora otić dat motoru cijepivo protiv tetenusa jer mu je bija preblizu  :LOL:
 
malahonda said:
meni to izgleda ko neki oldtimer tek izvađen iz smeća...te ga još nije stigao urediti :lolcry: :lolcry:
taj "neki" oldtimer je slučajno harley flathead  (y) i za ovakvog bi dao svoj motor bez trunke razmišljanja, i to za golog.... dao bi čovjeku da si skine kramu koja visi s njega  :mrgreen:
....pa bi ga malko sredio...ovak nekak:
 
poco loco said:
taj "neki" oldtimer je slučajno harley flathead  (y) i za ovakvog bi dao svoj motor bez trunke razmišljanja, i to za golog.... dao bi čovjeku da si skine kramu koja visi s njega  :mrgreen:
....pa bi ga malko sredio...ovak nekak:
je,imaš praf...to je jedini harley koji nekaj valja :wink:
 
yetty said:
A da vidite još tipa šta fa vozi  :mrgreen:


p.s.obratite pažnju na detalje  :mrgreen:




(Powered by frubar.net)

nema svatko wc papir na motoru, i to 2 role  :shock:
 
aj nek mi netko kaze sta ce njemu na motoru: wc papir 2 role, štikla,svi oni lonci poklopci i sta ne sve..

jel se men to cini il on nema gas na desnoj rucki? nema ni sajle ni rucice...

nogara je najjaca  (y)
 
shegy said:
aj nek mi netko kaze sta ce njemu na motoru: wc papir 2 role, štikla,svi oni lonci poklopci i sta ne sve..

jel se men to cini il on nema gas na desnoj rucki? nema ni sajle ni rucice...

nogara je najjaca  (y)
ima normalnu harleyevsku...unutarnju...kroz governal  (y)
 
yetty said:

i jos mu riba viri iz torbe.  :shock:
nebi ja njega pustio na cestu s tim..  :palacdolje:
neznam jel mi vise zao motora ili covjeka koji ga je tak lijepo upicanio  :no:
 
limit said:
Trenutno nisam pobornik ovakvih prerada ali nikad se nezna  :mrgreen:  Gledajući ovo ne mogu a da ne kažem da sam fasciniran, pa možda
čak i šokiran nekim detaljima  :mrgreen:  Šta je, je. Kraj ovakvog motora ne možeš ostat ravnodušan. Majko mila, za ovo treba bit talentiran  :shock:
U kontaktu sa nekim od ovih stvari se možeš ozbiljno ozlijediti. (zamisli da te pokupi lik sa ovim motorom a tebi na hitnoj dijagnosticiraju bjesnoću
koju ti je prenjela mrtva vjeverica ili ubodnu ranu nastalu od kljove južnoafričkog samojeda
:LOL:)
:LOL:
Al zamisli ja stojim i čekam prijatelja,kad dolazi on  :shock: uzima onu "nogaru"taklju u ruku  :shock: i onda mi nabaci smješak  :mrgreen:(fale mu dva zuba)  :LOL: :LOL: :LOL:

Jaka mu je i nožna kočnica u obliku potkove al ima veči zavar nego šav na tankeru.
 
ovaj djir iz mad max mi se bas svidja, ali ono sa slaganjem svakakvih pizdarija po motoru nikako..
svakako bi volia imati jednog ovakvog u ergeli..
 
šaman said:
ovaj djir iz mad max mi se bas svidja, ali ono sa slaganjem svakakvih pizdarija po motoru nikako..

tak si nekak i ja kontam
recimo mogu prihvatiti WC papir, jer on ima neku funkciju
iako ne znam da li je odabir lokacije dobar, s obzirom na putovanje po kisi
ali hrdjavoj konzervi ne vidim smisao da ga je*es
i tako dalje u istom duhu
 
ma šta je moguće da mu se ništa ne zaplete u kolo????????????????? :misli: :?: :lipotan: :bojimse:
 
yetty said:
A da vidite još tipa šta fa vozi  :mrgreen:


p.s.obratite pažnju na detalje  :mrgreen:




(Powered by frubar.net)

Zamka za medvjede, kanta za skupit krv (medvjedovu) i tava za palačinke za pripremiti (medvjeda također)... i to sve u jednoj slici.

Ja ne kužim kako vi ne vidite svrhu tog motor...  :misli:
Jeste ćoravi?  :smoke:
:lolcry: