Rat Bike - kategorija za sebe

ktmko said:
evo jedne XT-ke u rat obliku

E sad, tosto ima smeca na gepeku, to ne znaci da je Rar :wink: pa pogledaj ima ispolirani zadnji bubanj :misli:
 
Sip said:
E sad, tosto ima smeca na gepeku, to ne znaci da je Rar :wink: pa pogledaj ima ispolirani zadnji bubanj :misli:

      ...polako se ufuravaš u Rat stil, skužio si stvar  (y).

 
   
    ...taj prvi blatobran je do jaja Rat. Origilal "otišao", a blatobran nepohodan. Pod ruku pada stara guma promjerom za col veća i eto rješenja. Cool.
 
lge ljudi ovi rat bike su super ali isto malo previse smeca po njima, meni osobno sminka nista ne znaci i  izgleda da imam rat bike, a nisam opce obraco paznju do sad, sto je bitno? da sve a ne samo masina, radi ko sat. pozdrav svima ma gdje bili.
:skuter:
 
kmica said:
lge ljudi ovi rat bike su super ali isto malo previse smeca po njima, meni osobno sminka nista ne znaci i  izgleda da imam rat bike, a nisam opce obraco paznju do sad, sto je bitno? da sve a ne samo masina, radi ko sat. pozdrav svima ma gdje bili.
:skuter:

      ...ako ne staviš neku pristojnu sliku svog motora, smatrat će se da ga se sramiš ko što se neki srame svojih ružnih ženski. A nije sve u ljepoti...
 
  ukratko virago 535 iz 87 godine ,  upravo mi frend radi nuzno potrebnu generalku, tako da ce bit spreman za voznju kad dodem kuci.  evo jedne slije moga groma i moje zene. nije neka slika ali eto bar da se vidi.
 
ova Kawa nema veze s RAT-om, pogle stilske i ispolirane felge,  :palacdolje:

to americanski ili njemacko/austrijski "dizajn"
 
sid said:
ova Kawa nema veze s RAT-om, pogle stilske i ispolirane felge,  :palacdolje:

to americanski ili njemacko/austrijski "dizajn"

to je sminkerski RAT bike,evo dva zanimljivija primjerka.
 
Da li i ovo spada u rat bike?
Super izgleda...nije nešta posebno održavan, sastavljen po ukusu vlasnika.....bitno da mašina radi kao sat.
 
ovaj gore mi je  (y)

ovaj ispod mi se ne svidja, too much rat, za moj ukus

bembura (po mom) nije rat, cisti custom, ok mi je motor
 
i auspusi su mi nekak pretanki
 
blaz said:
to je sminkerski RAT bike,evo dva zanimljivija primjerka.

      ...ovi šminkeri su gori od virusa. Fakat se svagdje uguravaju. Šminkerski RAT bike. Za nepovjerovati.