Restauracija BMW R25/2 1952 by Ziggy

Sa izuzetnim zanimanjem pratim ovo pošto doma u garaži stoji takav, ali od mojeg staroga!
Kupio ga je obnovljenog i isto solidno izgleda, ali mislim da niti blizu kao što će biti ovaj iz teme! (y)



 
Je, nađena na Njuškalu, solidno je napravljena, našli smo i originalnu jednu ali u očajnom stanju za duplo više novaca...
Ova nam se činila kao bolja opcija, pripasali smo ju gore, poštelali špur i lijepo se vozi!
 
Znaci je iz broda? Koliko ste platili ako se moze znati? Gledao sam onu 350 sto je napravio ali je naopako blatobran okrenuo pa mi bas i nije neka! Ja imam ls 200 original ali model koji se radio do 1949. sa malim blatobranom i bez ovjesa na tocku! Bmw 25/2 sam prodao ali sam ostavio prikolicu. Znas da moras imati diferencijal sa drugim omjerom zuba da bi on vukao dvoje! Moj je imao dellorto karburator i klip sa kupolom da smanjim kompresioni prostor pa je takav sa nas dvoje max 50-60 km/h isao i to mora biti strogo ravna cesta (vaser vaga)
 
Ako se dobro sjećam tražio je oko 4000 kn za nju, ali smo mu uvalili neki CO2 aparat pod račun... :mrgreen:
Nisam znao ovo za diferencijal, ma stari se samo ponekad preveze s njim, a i sa praznom prikolicom je luda vožnja jer su nam ceste u banani...Ja sam vozil jedanput susjeda od cca 90 kila u prikolici i to je bilo ludo iskustvo...
Ovih dana je stari govorio da ćemo otkvačit prikolicu da se malo vozi k'o čo'ek! :)
 
ma nije tu stvar volje-on ti ne zna voziti na dva kotača,zato ima prikolicu  :mrgreen: :wink:, netko to savlada do 4 godine života.

šala-mala, mrzim vožnju prikolice jer sam skužio da to nije lako, za one koji znaju kao npr. Gw 1  (y)
kad jednom narastem, onda ću završiti moju pa vježbati....

drazen 39- reci tati kad otkopča nek se pazi, moj frend Ica otkopčao prikolicu i idemo u grad, na semaforu svi stanemo kad on "pljas" dolje,diže se i kaže " zaboravio sam spustiti noge,jbga ! "  :LOL:
 
Prijatelju a ja cekam da te olaksam za tu prikolicu! Ili bar da se zamjenimo ova moja ti ide za prijeratni motor! Evo ja cu podnijeti troskove prijevoza!
 
goldwing1 said:
Prijatelju a ja cekam da te olaksam za tu prikolicu! Ili bar da se zamjenimo ova moja ti ide za prijeratni motor! Evo ja cu podnijeti troskove prijevoza!
Sumnjam da će stari pristat, i sa ovom smo se nazajebavali dok smo ju smontirali...
Ajd pošalji koju sliku čisto da vidim sa čim raspolažeš!
 
Evo jedne stidljive slike..

2e2uga2a.jpg


 
goldwing1 said:
Super, jel zena zna da si joj uzeo tepihe iz kupaone? jel to radio majstor iz sibinja?

Mislim da se nadje takvih tepiha i u Lidlu.... :jesus:

Predivni su vam ti BMWejci  :0648: Za stavit ga u sobu i pasti oci.