Rn12 - Sanader edišn - mit/saga/bajka/basna ili wtf već.

Bome dobra reklama za prodaju  :mrgreen:
 
za 3700 rado dajem prerenomiranu u dobre ruke :mrgreen:

31000km,novo ulje Motul 300V,prednje disk plocice sinter, KN opran podmazan, stator sredjen novi lezajevi :mrgreen:

nevaljaju gume i BIH papiri mozda odvrate potecijanog kupca iz lijepe vase :mrgreen:
 
KING RR said:
To meni izgleda isti qrac ko i taj sanader    :mrgreen:

malo bolji :mrgreen:, citav rep, ima cak i retrovizore,a ima i amortizer volana...e da zaboravio sam..Graves titanium rore komplet za trkace :mrgreen:
 
Sta ja znam, meni u zadnje vrime nekako najbolje leze orginali jer nema vise budala koje ce te sklepance kupovat.
Ali bome nema ni orginala ko nekad, sve je to izubijano, napaceno, drobine, etc etc etc.

Da je uzet sanadera i taj tvoj pa od obadva sklepat nesta, al da neizadje preko 3 kile    :LOL:
 
znaci ako stavis drugi auspuh ,nosac tablice i druge zmigavce onda je sklepanac :mrgreen:..ima dobrih motora u oglasu samo nema narod para :mrgreen:..uostalom ko ti brani da kupis nov motor..dobije se kazu i garancija 2g :mrgreen:..nego svi koji kupuju da im s e jebat a da im ne udje, a to onda i nije neki sex :mrgreen:
 
lijepo je svercat al slabo to ide nesto u zadnje vrijeme..a nove motore ne kupuju budale nego oni koji imaju lovu jer nema puno budala koje su bogate :mrgreen:
 
gastajbarter said:
lijepo je svercat al slabo to ide nesto u zadnje vrijeme..a nove motore ne kupuju budale nego oni koji imaju lovu jer nema puno budala koje su bogate :mrgreen:

OOOO začudil bi se....nema puno bogatih budala ali zato ima budala koje imaju nofce  :mrgreen: :mrgreen: A to nije isto  :wink:
 
Ja sam prevelik cigan da bi mirno gledao kako po satu gubim lovu na novom motoru, zasto blazeni biti bogati, oni manje bogati i oni glupi  :mrgreen:  dok je takvih i meni ce bit dobro  :LOL:
Istina nije ko nekad, al ja sam skroman pa daj sta das    :LOL:
 
sve je to relativno..sto bi reko jedan mudri ciko :mrgreen:..nekom skupo nekom nije...neko ne gleda na novce neko gleda, neko ima neko nema, neko jebe , neko ne jebe :mrgreen: ..jedino gdje nema ovog relatitiveta.. nema neko ce umrijet neko nece..svi cemo umrijet :jesus:
 
Nije mi problem na kurve cugu i klopu potrosit pare ma koliko god, al da izgubim na motoru to bi mi bila najveca samarcina, to si nebi nikad oprostio  :LOL:
 
Auuuu taj sanader.ima flastera po sebi ka frankeštajn  majketi.
A jes mu bar reka za krivi natpis. Hehehehehhe

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

 
Zanimljiv tekst,vrlo zanimljiv!!!
:mrgreen:


....ajd molim te predstavi i ostale brodske krame!!!
Pa da se ljudi ne vozaju bezveze.
8)