Rn12 - Sanader edišn - mit/saga/bajka/basna ili wtf već.

Ghostrider-SB

New member
DakleN, obzirom je pojedinim puRRgeRRskim cigančinama žao platit kartu za bus na relaciji ZG-SB koju Čazmatrans naplaćuje okruglih 57 kn ( pedeset sedam kuna ), pa dosađuju nama besposlenim invalidima da troše svoje dragocijeno vrijeme na kojekakve krntije i bla bla bla, ovim putem objavljujem ekskluzivne snimke najpoznatijeg dRRloga u rvata, a ako ne i šire.

Znači vrijedi za sve sadašnje i buduće jelene lopatare i one koji se tako osjećaju, jelte.

Predmet spRRdnje : Đamahahahahahahaha R1 RN12
Berba : 2006.
Stanje : loše u tri pm.
Dojam : žali vraže potrošenog vremena
Razno : danas nije padala kiša pa nije pokisla

Bilo je to jednog tmurnog, sivog, subotnjeg jutra, jedne godine gospodnje, far far away u jednoj slavonskoj vukojebini reklo bi selo.
Zazvoni moBtel - Ooooooj...jel to koje to...je...ja bi dovezo...aj dovezi...!!
Nakon par min. grobnu tišinu propara zvuk leovinčiJa Wwrrroooooooooommmm..., na horizontu zamjećuje se obris japanske mašine kako savladava zahtjevnu prilaznu cestu šora...i parkira.
Mladac svojih 20ak ljeta, ponosan, spušta nogaru iz trećeg pokušaja i prelazi odma na djelo "eto, to je TO"...
Krme slavonsko protrlja i bradu i pomisli u sebi "bogtejebo koje smeće", al mudro to zadrži za sebe i pusti mladca da krene mljet ko mlin čekićar - bla bla bla bla bla bla bla...ahaaaam...pa, bla bla bla blaaaaaaa...

Uglavnom da skratim, inače bi rekao "viđo sam i bolje jebavo sam i gore", ali ovo je, hm, loše, jbga.

Sav potrošni materijal - za zamjenu
Poluge - zamjenske čajnezi
Plastike ( maska i bočne stranice ), čajnezi ultra slim
Rep - poliester
Amortizer volana - nema
Lanac i lancanici - za zamjenu
Kočnice - za zamjenu
Kvačilo - za zamjenu
Injecion - treba podešavanje i čišćenje ( loše radi, visok ler gas, crni topovi )
Povuče jako puno struje kad pali - moguće namotaji, čuje se ležaj, moguće i aku ?!
Gume - za smeće
Ležaj volana - za zamjenu
Ležaji kotača - za zamjenu
Ležaji zadnje vile - za zamjenu
Leo Vince - zamjenit vunu
Polomljene platike popravit i farbanje cijelog dRRloga pod obavezno
Ukrasne plastike oko sata i usisnika - nema
Diskovi - dosegli kritičnu točku

Ima toga još ali i ovo je dovoljno.
Motor je, hm, kako to reći jednom riječu, možda bi "potrošen" bila prava riječ.
Koliko ima km to više nitko nemože znati jer je sat vraćan nekoliko puta, zaokružimo na 100 iljada, ovako odoka, pa kolko ima da ima.
Dugo nisam provozao tako relativno mlad motor u tako lošem stanju.

Tko voli nek izvoli, that's all folk's    :jesus:
 
Seljačino Slavonska.
Nisi mogo napisat da je motor beba, pic-pic, 1/1.....pa da bar jedan zagrebački jelen plati kartu Čazmatransu.....

:palacdolje: :palacdolje:
 
Volem i ja tebe nakazice  :jesus:

I gle    :prsti:    :belj:


@ muveRR - jok, nije mu se svidjela moja postena  ponuda    :mrgreen:
 
  :shock:  'bemtisunce,znali smo da je taj sanader govno,ali baš toliko...?    :?

Znači,jedino što na njemu išta vrijedi su papiri...  :mrgreen:

Anyway...sjajan osvrt na kršinu    (y)
 
Od toga je losija jedino ona merlinova VeeFeRka sto netrosi ulje iz doba abela i kaina i njegova BeMWe kockica iz 83.-će  :LOL:
 
jel ide ravno?? IDE
jel pali?? PALI
jel dimi?? NE DIMI

svi preduvjeti za dobar ulov su zadovoljeni :mrgreen:
 
e jebiga, onda nisi sve napisao :jesus:
u tom slučaju ne vrijedi ni par čunga lungi (y)
 
Sve pise lepi  ;)

Ako nevalja lezaj volana i zadnje vile nemoze ic ravno, ako povlaci puno struje znaci da jedva upali i ako nevalja injection i crni topove znaci da dimi, samo treba procitat sa razumjevanjem , jelte  ;)
Ali da budes i ti u pravu zaboravio sam napisat da i ulje pije sto je jako lose  (y)
 
KING RR said:
Sve pise lepi  ;)

Ako nevalja lezaj volana i zadnje vile nemoze ic ravno, ako povlaci puno struje znaci da jedva upali i ako nevalja injection i crni topove znaci da dimi, samo treba procitat sa razumjevanjem , jelte  ;)
Ali da budes i ti u pravu zaboravio sam napisat da i ulje pije sto je jako lose  (y)
na stranu zajebancija, al to sve si mogao pretpostaviti i po slikama, koji debil si dopusti da mu netko od motora napravi općenarodnu sprdačinu :LOL: ja bi ga mat crnim sprejem prefarbao da sam vlasnik i nebi od sramote izašao pol godine van iz kuće (y)
 
Ne kužim, koja je bila tvoja ponuda, da ti da motor i plati neku lovu da ga riješiš muka...ili kaj?
 
duša me boli kad vidim takvo nešto, ali to je tako danas, svaki mulac si može kupiti motor i onda ovako nešto napravi :palacdolje:
 
danc00 said:
Ne kužim, koja je bila tvoja ponuda, da ti da motor i plati neku lovu da ga riješiš muka...ili kaj?

Svako ima svoju racunicu pa tako i ja, dobar dio dijelova imam, farbanje je najmanja stavka, a za ostalo racunam i na srecu    :mrgreen:
Idealno bi bilo tutnit to iz ruke u ruku pa uzet par stoja, samo treba naci budalu koja ima jaaaaako nisko samopostovanje i da je bez kriterija    :LOL:
Ali mladac je cvrst kao veliki blek stena, 3700 zadnja za kesh      :lolcry: