Rn12 - Sanader edišn - mit/saga/bajka/basna ili wtf već.

Jao, cijeli je izgreban, šteta,
Sad će pasti novo lakiranje, pa možda kojim slučajem potrefe dobre naljepnice, izgubit će se sa radara i na proljeće ide pod nikad nadano

Jesi mu bar rekao za Sanader foru?
 
Bome volio bi da me pogodila ta shema  ;)
Danas K5 soma u takvom stanju, znaci prva ruka, mint sa ispod 5 kkm moze ladno uzet 6 kila, to je govno od motora, al to ce iskompleksirana budala platit masno i jos ce bit sretan  ;)
Bio je jedan tu kod mene prije dvije godine isti takav sa nekih 7 kkm, zavaljan je ladno za 8 kila, a mogao je K7/8 birat za tu lovu.
Ti đikseri su ko golfovi dizlo, jbga.
 
gastajbarter said:
za 3700 rado dajem prerenomiranu u dobre ruke :mrgreen:

31000km,novo ulje Motul 300V,prednje disk plocice sinter, KN opran podmazan, stator sredjen novi lezajevi :mrgreen:

nevaljaju gume i BIH papiri mozda odvrate potecijanog kupca iz lijepe vase :mrgreen:

prodano...izgleda se samo R1 moze prodat :mrgreen:..sreca ne cita forum musterija..nakon poduzeg cjenkanja ode za 3800ojra :mrgreen:
 
neka joj je lijepa kuca dalje od moje :mrgreen:..odsad nadalje i ubuduce kupujem samo motore od jednog vlasnika i sa sto manje km..jebes ga kad mu neznas ni oca ni mater ni ko ga je sve i na koje nacine jebavo :mrgreen:
 
Takvog naci kod nas danas je ravno dobitku na lutriji  :mrgreen:  pricam o motorima, jelte, ne o onom smecu sto zovu motori i ima ih ko šodera    :mrgreen:

Danas ako hoces dobro prodat mora bit dobra roba i po mogucnosti vruca i bez konkurencije  :LOL:
 
sunce mu kalajisano i onakav motor je neko zdravih očiju kupio!!!

ni ovo me više ne čudi:

http://net.hr/magazin/zivotne-ispovijesti/sokirat-cete-se-kako-nakon-20-godina-braka-saznao-da-mu-je-zena-bila-muskarac/
 
Matek said:
pa kupio bi ga i ja.....

za 10 hiljada kuna....

1000e za ramu i papire, i 800-900 za masinu uvik imaš, ostalo je bonus  :mrgreen:
 
Vjerovali ili ne ovaj sanader je premija za primjerke u okolici zapresica koje sam ljetos isao gledati s frendom za oko 4 soma jer je on "morao" kupiti motor u 2 dana i to R1 il nijedan. Na sanaderu bar ne curi ulje iz vilica ili jeniscurilo  :mrgreen:
na svu srecu odgovorio sam ga i nasao sam mu manje lošu za 400€ vise od te dve pa se bar vozi
 
Sanader je jedan jedini  :jesus:
 
Zadnja Aktivnost: 11. Prosinac 2015, 01:07:38

kaj se s njim dešava?? :misli: :shock:
smo mu dokurčili ili je ponovo naletio na nekog zvekana?? :shock: