Rn12 - Sanader edišn - mit/saga/bajka/basna ili wtf već.

Za sanadera dijagnoza gratis, al samo zato jerbo sam skrtom puRRgeRRu bio duzan uslugu, za sve ostalo vidi cjenik  :jesus:

Dragocjeno vrijeme savrsenstva moga = 100 eVra
Pregled dRRloga = 100 eVra
Cjenkanje i rusenje cijene = 100 eVra ( bez obzira srusio ili ne  :jesus:  )
Cijene su iskazane za 1 ( jedan ) dRRlog, moguc popust na kolicinu po dogovoru.
Placanje unaprijed ko i svakoj postenoj kurvi.


:mrgreen:
 
KING RR said:
... nama besposlenim invalidima ...
Koji kurac  :misli:
 
Iiiiiiiiiiiii, jack pot, sreĆni dobitnik sanadera je beli Zagreb grad, stigo info da je ošo maloprije za metRRopolu    :mrgreen:
 
KING RR said:
Sta te svrbi matora drotino    :mrgreen:
Opet si se izvukao granice  :no:
 
KING RR said:
Iiiiiiiiiiiii, jack pot, sreĆni dobitnik sanadera je beli Zagreb grad, stigo info da je ošo maloprije za metRRopolu    :mrgreen:
seres,da je to neko kupio!!!!
:palacdolje:
 
Ne mogu vjerovat da je za to neko dao novce  :shock: pogotovo ako se držao cijene kao zadnja  :misli:
 
Na proljeće ide pod nikad padano.

:LOL:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Taj koji mu je savjetovao da ga kupi (ako je netko isao sa njim) ga ne voli nikako!
 
nije uopće bitno, lick je iskrcao skoro 30 tkn za smeće, kapitalni primjerak, kak god da okreneš 8)
 
druze kinze, imal sam ti jedan motor, prekasno nazalost...

koliko bi mu ponudil za ovo ? motor, po mojim saznanjima ima manje od 5000km...

 
je, prvi vlasnik... a gle, kupil je novog jer pare nisu problem, onda dosla zena,djeca, radi u austriji, motor doma... I jos je fora kaj mu fali par cm nogama do poda..  :LOL: :LOL:
 
De me nemoj jebat da nemoze nogama do poda na K5    :shock:  pa to je najnizi R koji postoji, sta bi onda na desetki, sjedio ko na balvanu i nosio šamlicu  :LOL:

Sta nakraju jel to jos u opticaju ili se samo hvalis tudjim perjem    :mrgreen:  ako je tako kako kazes petaka mu dam.
 
:LOL: :LOL: nazalost da...  :LOL: :LOL:

Prodan je pred koji dan za 4 kila..  Zakasnio sam nekih 2 sata od kad sam saznal da se prodaje..