ROCK & COUNTRY PARTY, 11-12.09.2009.

grizzly, ne budi škrt sa opisom, ovdje je običaj malo više napisati - ko, što, kako, zašto  :wink:

da pojasnim - nakon par uleta u prazno sa partyjima na koje je ekipa došla i zatekla jedno veliko ništa  :LOL: malo su svi oprezni oko "novih" dešavanja bilo koje vrste.

ja te poznam, pa bum čak i došla  :D, al zbog drugih, daj malo više informacija  :wink:
 
Pa,eto,obećao je da će on kuhati bažulj,tako da Orlovi dolaze,makar i zbog toga  :mrgreen:  (y)
 
Poštivam sve vaše digresije(kak sam si pametan danas) Da,točno je da sam ,odnosno NISAM niš napisal, jer kad sam se primil tipkanja po škatuli,zvoni mob ,pa žena oče da obesim veš na tavanu ,pesa moram nahranit... Tak da stvarno nisam stigel. No,radi se o slijedečem...Grupa entuzijasta samnom na čelu odlučila je malo zapapriti ovo učmalo vrijeme,ekonomske razmirice,razna kukanja i ostalo ,pa smo htjeli ,već kad nam se pružila prilika,organizirat nekaj za srce i dušu.Bendovi su mi največa rak rana,jer stalno neko dolazi pa odlazi i tak...Uglavnom danas je dogovoreno da bumo imali oko 8(osam) bendova u oba dana. Više informacija imate na mom fejsu  Davor Bolšec



                    SVE VAS POZDRAVLJA VAŠ GRIZZLY 

NADAM SE DA JE DOVOLJNO OPISANO
 
grizzlyzg said:
E,da... kaj se tiče bažula...tu vas nebum ostavil ravnodušne

Bu kakva "podmornica" f bažulu? :mrgreen:

I, važnije, kak ti vidiš "kazanče" od trbuha dok kuhaš? :mrgreen: :mrgreen:
 
Bandit said:
Bu kakva "podmornica" f bažulu? :mrgreen:

I, važnije, kak ti vidiš "kazanče" od trbuha dok kuhaš? :mrgreen: :mrgreen:

Pa si videl da mu Orin nabavlja gevint  :mrgreen:
 
Sad sam došel doma,slagal sam si motora za nedelju,a kaj se podmornice tiče ,tu nema straha,klasa optimist,ali je kak se šika...Bažolj bu kak su nekad oni z Amerike recepta donesli,tak da baš nebu bledi kak ste navikli po susretima jesti...A,kaj se tiče mog BOJLERA,za to imam štokrlek,pa si na njega lepo stanem...



            bok svima i........dođite,nebu vam žal (y)
 
Sprema se velika rock i country fešta za sve ljubitelje dobre glazbe i zabave na otvorenom! Mjesto događanja je Čička Poljana 30 u blizini Velike Gorice, a vrijeme petak i subota, 11. i 12. rujna.


Za glazbu će se pobrinuti DJ, te bendovi Strujni Udar, VIS Peri-deri, Nexus itd.

Osim glazbe, program je popraćen raznim igrama i ostalim zabavnim aktivnostima te je omogućeno kampiranje svima koji žele provesti noć uz odličnu glazbu, te vrlo pristupačne cijene hrane i pića.

Mjesto događanja je imanje na adresi Čička Poljana 30 u blizini Velike Gorice, a put do tamo će biti obilježen putokazima na najbitnijim mjestima kako se ne bi izgubili.



Datum početka je 11. rujna u 13 sati, a kraj predviđen 13. rujna ujutro.

Ulaz je besplatan za sve, kao i kampiranje.

http://www.net.hr/infocentar/zagreb/page/2009/08/27/0148006.html


Evo još malo više infa.

Pozdrav iz Turopolja
 
problemchild said:
i Problematični buju zaigrali u subotu. :LOL:
da????
oplaaaaaa....onda se vidimo  :LOL:
 
:LOL: Ovo je doslovce 20m od moje kuće  :LOL: :LOL: :LOL:

Grizzly, vidio sam da se nesto radi na imanju ali nisam konto za kaj i sto...
Ako vam treba ikakva pomoć za prijevoz ili bilo kaj...

Zetor je spreman, ja sam na kućnome broju 11.  (y)
 
jedno pitanje.....jel se smije roštiljat...ono, pokraj šatora?