ROCK & COUNTRY PARTY, 11-12.09.2009.

Jel bilo komaraca . Baš vam je bilo ljepoooooooo . Super .
Žalim al starom ocu sam moro drva spremat  (y)
 
Šolaja said:
Jel bilo komaraca . Baš vam je bilo ljepoooooooo . Super .
Žalim al starom ocu sam moro drva spremat  (y)

Nije bilo komaraca,ali je bilo tuče/grada i malo j ejače vjetar puhao koji je nosio kišu - šteta.
Lokacija super,klopa i cuga jako dobro i povoljno  (y)
Žao mi je peropera i njegovog dukca  :(
 
kaj je s peroperom  :misli:

odlična lokacija i odlična organizacija, stvarno šteta zbog vremena  (y)
 
Izvrsna lokacija, a to kaj je padala kiša i tuča, samo nas je još više zbližilo.
Družit se može uz bubanj i usnu harmoniku, potpomognutu munjama i gromovima. (y) (y)
Pohvale organizatorima i vidimo se i drugi put (pa makar i padalo (y))
 
flanjka said:
kaj je s peroperom   :misli:

odlična lokacija i odlična organizacija, stvarno šteta zbog vremena   (y)
Fala Bogu s njim je sve ok, ali mu je za vrijeme nevremena opal dukac na pod. Vizir, žmigavac, udubljen rezervoar.... :(
Prvo je neko prosral da je neko s autima srušil motore što nije istina. Jedan je opal i srušil još 1-2....a Grizzly i dečki su odma odjurili tam, sve ih digli i premjestili, kao i ostale kaj su bili sparkani na tom dijelu parkinga....da nemi opal još koji, jer se na tom dijelu počelo radit jezero od silne kiše i tuče. Shit happens i nitko nije kriv i daj Bože da je to najveće zlo koje se dogodilo vlasnicima istih.
Što se tiče samog party-ja, organizacije, ekipe na šanku, majstora od roštilja, domaćina....nemam riječi kojima bi ih dovoljno pohvalio. Dofurali smo meso i htjeli ispeć roštilj povodom jednog rođendana, na kraju nam Grizzly nije dao da pečemo neg je reko da sjednemo i uživamo ,a meso nam je ispekao meštar od roštilja i samo javio kad je bilo gotovo! Svaka čast dečki (y) :naklon:
Odlična lokacija, ugođaj, ponuda, cijene,......da nije došla ta hebena kišurdanja, porušila motore, bendovima zalila pojačala i skoro nas otpuhala sa šatorima koje smo svi skupa držali da ne odlete....sve me strah kak bi izgledali nakon kaj bi bendovi rasturili 3-4 ćuke svirke. U svakom slučaju, glavno da su svi stigli doma živi i zdravi, a mi se bilježimo za svaki idući party kod Vas, ekipo!!! (y)
Veliki pozdrav i hvala Problem Childu, BLACJ JACK-u, Anji i Davorinu!!!!
2Barokeri: javite jeste stigli živi i zdravi!!!
Pozz svima i još jednom VELIKA HVALA na gostoprimstvu!!!!!!!!!
 
Na je kisa uhvatila na cestu na ulazu u goricu. Zaletili se na benzinsku dok nije stala. Ipak, prekasno, vec smo bili mokri do koze. Hvala mestru od rostilja koji mi je pustio da se susim tamo :LOL:
Prostor je odlican, i organizatori stvarno super. Bez obzira na kisu, zabava je ila odlicna :gore:
 
Rijetko perem motor i rijetko idem na put bez kišnjaka,a jučer upravo to napravil...
Na autoputu ma ulovila oluja svih oluja,ne da sam bil mokar nek sam bil gnjili do gaća,skoro me šleper zgazil....bla bla.... :mrgreen:
Za susret sve pohvale (y)
 


Umro sam od sramote kad sam vidio koliko mi sin može pojesti
 
merlin68 said:
Je pa mora tatu dostići.
Napokon si bacio oko na pravog muškarca  :zaljubljeni:
 
ekipa i atmosfera MRAK!!! bila malo petak malo subotu... Je, nitko se nije rastopil, nema kukanja... Vidimo se dogodine,

pozz od susede. :)
 
            Pozdrav svima !

                        I sami ste bili svjedoci ružnog trenutka kad je počela padati kišica,no sad se vidi kak smo mi ustvari jedna velika FAMILIJA.
                       
                        Zahvaljujem se svima kaj su došli na ovaj skromni party,jer to je i bila ideja nas organizatora,da napravimo feštu na kojoj bi svatko od vas našao nešto za sebe. Naravno da ima i onih KOJIMA GRAH NIJE O.K. ali ,kaje tu je...bože moj ,nemreš svima udovoljit... Pozdrav i slavljeniku ... nadam se da ste imali dovoljno materijala za papicu...,a moj grill majstor DADO VN vam poručuje ,da bu drugi puta bravurozno,a i sad nije bilo za ostavit (ocjena 10+) ŠALA... bilo je vrhunski DADO,NAJJAČI SI..a i DRVO naravno. Moram još pohvaliti i Belu Vg-a koji je neumorno radio pješačke kilometre,zatim mog malog(po visini)TNT Vladeka,taj bu sanjal one hot dogove do nove godine,kak mi se čini... Ledo je imal PS 4 na đojstiku za žuju,Bojan koji je bio od krucijalne koristi za ovaj party,Pavle,koji je i unatoč lošem vremenu,uspio osigurati uz pomoć još nekih ljudi,glazbu koja nas je uvelike uveseljavala do ranih jutarnjih sati...Nebih želio nikoga povrijediti, ali se nemogu sjetiti baš svih koji su pomogli,da se party održi

                               

                                                  HVALA...                     
                                                               
                                                                  Davoru-Crnom, MK Harle-Quinn"s, Saletu  ...i svima koji su na bilo koji naćin pomogli da 

                                                                              ROCK & COUNTRY PARTY  ZAŽIVI 



                                                                                                              Hvala još jednom     
 
Mala ali odabrana ekipa...  (y) (y) (y)

Hvala Problem Childu kaj nije sviral...  :jesus:

E da, i pokisel sam ko pička...  :mrgreen:
 
z-1000mk said:
Mala ali odabrana ekipa...  (y) (y) (y)

Hvala Problem Childu kaj nije sviral...  :jesus:

E da, i pokisel sam ko pička...  :mrgreen:
e pa nek si  :jesus:
 
Kingman said:
Fala Bogu s njim je sve ok, ali mu je za vrijeme nevremena opal dukac na pod. Vizir, žmigavac, udubljen rezervoar.... :(
Prvo je neko prosral da je neko s autima srušil motore što nije istina. Jedan je opal i srušil još 1-2....a Grizzly i dečki su odma odjurili tam, sve ih digli i premjestili, kao i ostale kaj su bili sparkani na tom dijelu parkinga....da nemi opal još koji, jer se na tom dijelu počelo radit jezero od silne kiše i tuče. Shit happens i nitko nije kriv i daj Bože da je to najveće zlo koje se dogodilo vlasnicima istih.
Što se tiče samog party-ja, organizacije, ekipe na šanku, majstora od roštilja, domaćina....nemam riječi kojima bi ih dovoljno pohvalio. Dofurali smo meso i htjeli ispeć roštilj povodom jednog rođendana, na kraju nam Grizzly nije dao da pečemo neg je reko da sjednemo i uživamo ,a meso nam je ispekao meštar od roštilja i samo javio kad je bilo gotovo! Svaka čast dečki (y) :naklon:
Odlična lokacija, ugođaj, ponuda, cijene,......da nije došla ta hebena kišurdanja, porušila motore, bendovima zalila pojačala i skoro nas otpuhala sa šatorima koje smo svi skupa držali da ne odlete....sve me strah kak bi izgledali nakon kaj bi bendovi rasturili 3-4 ćuke svirke. U svakom slučaju, glavno da su svi stigli doma živi i zdravi, a mi se bilježimo za svaki idući party kod Vas, ekipo!!! (y)
Veliki pozdrav i hvala Problem Childu, BLACJ JACK-u, Anji i Davorinu!!!!
2Barokeri: javite jeste stigli živi i zdravi!!!
Pozz svima i još jednom VELIKA HVALA na gostoprimstvu!!!!!!!!!

kaj još reći? sve je tu  (y) (y)

i da, stigli živi i zdravi... bez kiše, bez sunca :) btw.šator je izdržal do jutra bez veće poplave  (y)
 
luda_baba said:
kaj još reći? sve je tu  (y) (y)

i da, stigli živi i zdravi... bez kiše, bez sunca :) btw.šator je izdržal do jutra bez veće poplave  (y)
To je najbitnije! Hvala kaj ste došli (y) drugi put ćemo malo više zarondat :)
 
avinko38 said:
Rijetko perem motor i rijetko idem na put bez kišnjaka,a jučer upravo to napravil...
Na autoputu ma ulovila oluja svih oluja,ne da sam bil mokar nek sam bil gnjili do gaća,skoro me šleper zgazil....bla bla.... :mrgreen:
Za susret sve pohvale (y)
Ma videl šofer šlepera da voziš SV-a pa možda zato?  :jesus:

Evo ja bil u petak i popizdio skroz na skroz. Krivica je djelom i moja jer nisam prije polaska pogledal kam trebam iti... i onda lutao po V.Gorici tražeći plakat ili kakav putokaz... Vuru i pol sam lutal u krug po V.Gorici tražeći kakvog bikera da ide dole, dok nisam našel plakat da je u Čičkoj Poljani, samo kaj je onda još samo to trebalo najti... tak da sam došel na sam fajrunt nakon kaj sam upoznal sva okolna sela...
Sva sreća kaj je moja metoda (gasi motor i osluškuj gde sviraju) urodila plodom...
U subotu nažalost (ili nasreću) nisam išel, jer bi vjerojatno i ja zmokel... ak me nebi prije žena zatukla...