ROCK & COUNTRY PARTY, 11-12.09.2009.

A tak su lijepim fluorescentnim slovima napravili putokaze..
Možda nisi svjetla na motoru imao upaljena.
 
Pa pošto smo Grizzly, ja, Maja i jos jedan decko iz Harle-Quinn-a dizali i micali motore usred najvece nevere... Sigurno ne suh!  :mrgreen:

Sva sreca pa mi je kuca 3m dalje pa sam odma skocio doma i presvuko se.  (y)
 
Lijepo mjesto za moto party cijene niske ko nigdje do sad kiša nas ganjala do Čk ali bili smo brži ,dolazimo i drugi put.
 
Jura1982 said:
Ma videl šofer šlepera da voziš SV-a pa možda zato?  :jesus:

Evo ja bil u petak i popizdio skroz na skroz. Krivica je djelom i moja jer nisam prije polaska pogledal kam trebam iti... i onda lutao po V.Gorici tražeći plakat ili kakav putokaz... Vuru i pol sam lutal u krug po V.Gorici tražeći kakvog bikera da ide dole, dok nisam našel plakat da je u Čičkoj Poljani, samo kaj je onda još samo to trebalo najti... tak da sam došel na sam fajrunt nakon kaj sam upoznal sva okolna sela...
Sva sreća kaj je moja metoda (gasi motor i osluškuj gde sviraju) urodila plodom...
U subotu nažalost (ili nasreću) nisam išel, jer bi vjerojatno i ja zmokel... ak me nebi prije žena zatukla...
Jura drugi put iz predstrožnosti dvije navigacije na motor :mrgreen:
 
Bok Grizzly,

vidim fešta je uspjela,žal mi je kaj nisam mogel doć da se uredno ubijemo alkoholom, no vjerujem da če još bit prilike za druženje,čestitam na dobroj organizaciji, koliko sam vidio svi su zadovoljni.pozz.Nino.
 
svi preduvjeti za odličan party su bili ispunjeni,Tomo i Davor su sve to odlično organizirali ali nažalost kiša je sve usrala.

pozdravi iz Turopolja

i valjda se u istom sastavu vidimo dogodine
 
BeLa-Vg said:
Pa pošto smo Grizzly, ja, Maja i jos jedan decko iz Harle-Quinn-a dizali i micali motore usred najvece nevere... Sigurno ne suh!  :mrgreen:

Sva sreca pa mi je kuca 3m dalje pa sam odma skocio doma i presvuko se.  (y)

...još jedanput, hvala ti kaj si mi ga digel!...    8) ( :LOL:)
 
grizzlyzg said:
   Pa nije valjda do toga došlo ....da ti ga ja moram zdigati :LOL: :LOL: :LOL: :misli: :LOL: (y)

A tko zna,zna  :mrgreen:

Fešta ti je fakat bila super,čak je i ona kiša imala svojih čari (stisnuli smo se više nego kaj bi inače  :mrgreen: ),samo da se nikome nije niš dogodilo i sve 5  (y)
 
Bili u petak i bilo je super poštene cijene i ljubazni domačini u subotu kasno krenuli al nas vrijeme spriječilo, sve u svemu ocjena 5. Tomica nisi lagal kad si rekel da bu rokerija (y)