ROCK & COUNTRY PARTY, 11-12.09.2009.

Pitanje je na mjestu kaj se tiče roštiljanja,može se roštiljat ,ali vam to nebi preporučio iz jednog sasvim praktičnog razloga... KREMATORIJ bu tam ,i u subotu preko dana bu bil slobodan ,pa si pecite do mile volje.Mislim i da bu ugljena bilo dovoljno,ak ne onda si donesite i vuglenček.Neznam jedino da li vam je to itko ikada dozvolio da to radite na nekom party-u...?No,za sve postoji prvi put... :misli: (y)
 
grizzlyzg said:
Pitanje je na mjestu kaj se tiče roštiljanja,može se roštiljat ,ali vam to nebi preporučio iz jednog sasvim praktičnog razloga... KREMATORIJ bu tam ,i u subotu preko dana bu bil slobodan ,pa si pecite do mile volje.Mislim i da bu ugljena bilo dovoljno,ak ne onda si donesite i vuglenček.Neznam jedino da li vam je to itko ikada dozvolio da to radite na nekom party-u...?No,za sve postoji prvi put... :misli: (y)
Samo na nekim susretima je izričito zabranjeno roštiljanje(paljenje vatre) u sklopu kampa....s obzirom da ovo nije klasičan motosusret, postavio sam dotično pitanje.....nije problem zaroštiljat negdje drugdje (y)

....i mislil sam prek dana(rano popodne)...ne navečer.....navečer se "zaljeva" uz hebenu mjuzu (y)
 
Vidimo se tam, treba mi dobre muzike i društva  (y)
a ak stanem na više pivskih čepova, Bela živi par kuća dalje pa ne moram voziti.
( dragi, preventivno zagrij postelju  :jesus: )
 
S obzirom da u subotu sviraju Lude Gljive i Problemsi a kolko čitam stručnjaci kuhaju grah to se nebu propustilo. (y)
 
Memphis said:
Vidimo se tam, treba mi dobre muzike i društva  (y)
a ak stanem na više pivskih čepova, Bela živi par kuća dalje pa ne moram voziti.
( dragi, preventivno zagrij postelju  :jesus: )
Opet bumo pregovarali,popusti malo pobogu,opet bum moral žicat ulaz,kaj ti nije već žal,vidiš da se sprema pravi rock n roll party. :LOL:
 
Kak me ide volja za motorima zadnjih mjeseci, još ću ti ga pokloniti sa kompletnom opremom.
Ali prošvercam te kao suvozača ovaj put, niš ne brini  :LOL:
 
Memphis said:
Kak me ide volja za motorima zadnjih mjeseci, još ću ti ga pokloniti sa kompletnom opremom.
Ali prošvercam te kao suvozača ovaj put, niš ne brini  :LOL:


  Kaj si zaboravil da i organizator čita forum...No ,kaj je tu je,bumo zažmirili ovaj put :LOL: (y)
 
pozdrav od MK Prijatelji,
znas da se vidimo naravno pa tu ste nam doma a i vidim i da bude dobra tak da dobar provod ne gine
 
Ako se sve posloži kako treba,evo i mene. 8)
 
To se nesme propustit...  :rock: :konjic: :hura:
 
...e moj grizli...zlajo je na nekoj vježbi bogu iza nogu...a ja sam još uvijek out... :(

...ali koliko vidim,za  n.g. će biti  (y)..
 
kad će ta subota višeeeee  :yoman: :piva:
 
grizzlyzg said:
   Kaj si zaboravil da i organizator čita forum...No ,kaj je tu je,bumo zažmirili ovaj put :LOL: (y)

Koji si ti šaljivđija, prijatelju  (y)