RSV 4 - samo za ljubitelje

paranoid said:
zadnji kraj je po meni promašaj, od digića sam očekivao malo ljepše!  :shock:
Joke uvijek ubije početnu radost!  :LOL:

Zadnji kraj izgleda odlicno, suvozacko sjedalo, fantasticno, ali fantasticno rijeseno i ekstra kvalitetno. Suvozacica hvali sjedalo (y) samo da se zna :wink:
 
Sip said:
Zadnji kraj izgleda odlicno, suvozacko sjedalo, fantasticno, ali fantasticno rijeseno i ekstra kvalitetno. Suvozacica hvali sjedalo (y) samo da se zna :wink:

Naravno da je sve u bobu izračunato i savršeno i naravno da neštima snaši od 100 kila i prdari od dva kvadrata, zna se kakve se seke voze na tome  :wink: :mrgreen:
 
Ghostrider-SB said:
Naravno da je sve u bobu izračunato i savršeno i naravno da neštima snaši od 100 kila i prdari od dva kvadrata, zna se kakve se seke voze na tome  :wink: :mrgreen:

Mene je odusevilo, ali stvrano. Kad sam vidio tu minijaturu od repa, reko pa ko se moze na tom voziti, ali prosjecni komad od 70 kg je savrsen (y)
 
Sip said:
Mene je odusevilo, ali stvrano. Kad sam vidio tu minijaturu od repa, reko pa ko se moze na tom voziti, ali prosjecni komad od 70 kg je savrsen (y)

Najbolje će biti da mene predstavnik u SB aprilie gosp. Vranić-Vukšić pozove i kaže dajte sa svojim komadom odite i probajte na par dana pa ako vam paše bumo se dogovorili  :mrgreen:
 
Ghostrider-SB said:
Najbolje će biti da mene predstavnik u SB aprilie gosp. Vranić-Vukšić pozove i kaže dajte sa svojim komadom odite i probajte na par dana pa ako vam paše bumo se dogovorili  :mrgreen:

E to bi bilo dobro :mrgreen:
 
Sip said:
E to bi bilo dobro :mrgreen:

Kad bi mi netko rekao da biram između nje i gixera soma ipak bi uzeo nju, jebe mi se i za snagu i za sve, izgled tog motora je presavršen, jedino šta bi gore stavio to su dva topa, sa svake strane po jedan akrap trioval kratki, emti kad sam u ku.cu sa lovom  :palacdolje:
 
rus said:
ha,ha ,a za dobrim konima se prašina diže,a sve su to naklapanja od ovih i onih koji motor nisu ni vidili,a kamoli ga probali
Kako ga nisu probali, a nekoliko postova poviše imaš test MCN-a na stazi i na običnoj cesti, a njihovu oduševljenju nama kraja na kraju oba testa. (y) :wink:
 
Definitivno jedan od ljepsih... Pogotovo crni...  :shock: :shock:
Odmah iza MV Agusta-e F4CC...
 
jedimaster said:
:LOL:

moš' mislit kako nam fali , pa zar nisi skužio da se pola AB-a već prešaltalo ovdje...ali nije da im samo mi falimo nego si i ti cijelo vrijeme ovdje...di češ veće zabave  :mrgreen:
ma daj jedi Joke je infiša u ovu RSV4 prati svaki post ništa ne može promaknut
 
Zbilja je prekrasna (y)

Ekipa iz Trogira i visa nego super, morati cu prodati koji motorin i kupiti cveno crnu perjanicu :joy: :joy: :joy: :joy:
 
Sip said:
Zbilja je prekrasna (y)

Ekipa iz Trogira i visa nego super, morati cu prodati koji motorin i kupiti cveno crnu perjanicu :joy: :joy: :joy: :joy:
:shock: za perjanicu  (y) a RSV4 ...  :LOL: :LOL: :LOL: ko i sve ostale do sada  :LOL: :LOL:
 
joke said:
Koji motorin :misli:, što ti 2 vrijede po pedeset centi, ili tri po tridesettri centa, jer upravo tolko te djeli od onog što nazivaš perjanicom. :misli:

Ma eto nek je makar i ovakva (y)
 
joke said:
Tema je R, ne F, a kamo li ova RR sa slike

I ja to kazem :wink:

ali ovaj iz oglasa ja F, pa reko, moje srce bi izdrzalo i ovakvog jednog crnog (y)
 
Pa naravno da je F, kad R još nije ni vidio Hrvatske. A neće ga vjerovatno nitko ni uzeti od dealera dok ne proda F-a iz salona
 
joke said:
Pa naravno da je F, kad R još nije ni vidio Hrvatske. A neće ga vjerovatno nitko ni uzeti od dealera dok ne proda F-a iz salona

Nevjerujem, R bi trebao biti osjetno jeftiniji i pristupacniji. Tako da vjerujem cim se pokaze interes biti ce tu (y) Takodjer nije zanemarivo da za 1000 eura moze vizualno izgledati kao onaj crni :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

Narano ako covjek ima takav top.
 
zaprudanec said:
to bi dosta njih, kao i ti, ali sumnjam da bu brzo ako se ne popravi prodaja i interes rsv4R/F :misli:

Obrnuto  :jesus: , ako bude mala prodaja prije će doći nadogradnja modela,u ovom slučaju Tuono :wink: