RSV 4 - samo za ljubitelje

Gdje su razlike,

mozemo ih promotriti :wink:
 
Ko je rekao da je V4 slaba koncepcija,eto ti u mom avataru najuspješniji V4 svih vremena, u GP naravno  8)
 
Sip said:
Ja sam samo misljenja da ljudi koji pljuju V4 nemaju pojma o motorima 8)

Motor pravi dragulj, pa bas me briga ko ga proizvodi, ali moramo se sloziti da V4 konstrukcija motora u najmaju ruku nije uobicajena.

Kako je sve pocelo :misli:

Predstavljanjem parave GP jurilice koja se ugurala u svijet SBK 8)
mogu mislit kako ovo ronda s ovim granama  :mrgreen:
 
Sip, izostavio si jedan bitan detalj evolucije, koji bi se mogao ugurati između F i R posta.
Nebi htio daviti s njim, ali nije uobičajen i nemožemo ga samo jednostavno zanemariti.
 
I na kraju, svaki zaljubljenik u motore, svako ko drzi do sebe kao poznavatelj, lubitelj i objektivni promatrac, trebao bi makar malcice obratiti paznju na ovu perjanicu (y)
 
Pogledajte i ovo  :mrgreen:

CAR-ABeamRod1-SSC.jpg
 
A samo ce pravi sretnici moci dozivjeti pogled i sa ove strane 8)



 
Motor je poseban i predobar nema što :slinavac:,da ga si mogu priuštiti :cry: bio bi moj izbor (y)
 
bullitt said:
Motor je poseban i predobar nema što :slinavac:,da ga si mogu priuštiti :cry: bio bi moj izbor (y)

Ma vecina nas je takvih :wink:

Killex said:
:hehehe:  Na AB sam se registrovao pod nickom klipnjača.

Dobro nam dosao :wink:

joke said:
Pogledajte i ovo  :mrgreen:

Pogledao i mogu reci jednu cinjenicu, ali pravu.

Jedino, ali jedino sa apriliom nemate nikakvih problema sa priznavanjem garancije :shock: :shock: :shock:

Ne morate samarati ljude da vam priznaju puknuce rame u garnciju ( mislim to se kod aprilie ne desava ), a jedio od svih brandova trgovac rastavi novi motor kako bi kupac bio sretan :wink:

Jedino je aprilia davala 4 godine garancije na svoje RSV-ove :wink: Stari RSV prevaljivali kamionske kilometraze i to mi je sve lose :misli:

Perjanica je tu, samo je treba proizvesti u dovoljnim kolicinama (y)
 
Kada bi uzimao nebi puno razmisljao o "obicnoj", odmah factory jer nema smisla uzeti osnovni model pa nadogradjivati  :mrgreen:

 
Ali zljubitelje,

Je li mozete kupiti SBK motor :shock: :misli:

Mozete (y) (y) (y) (y) (y) (y) (y)

http://www.youtube.com/watch?v=d4jEE8LNUgQ

Je li na Grobniku ide otrovno, ideeeeeeeeee. Da je bilo samo malo srece, rekord Grobnika ne bi napravila Honda, nego upravo ovaj mali zanimljivi stroj :wink:

I na kraju slikica :wink:
 
cRuNk said:
Kada bi uzimao nebi puno razmisljao o "obicnoj", odmah factory jer nema smisla uzeti osnovni model pa nadogradjivati  :mrgreen:

Ali kako je za par stotina eura mozes lijepo nadograditi :wink:
 
Sip said:
Ma vecina nas je takvih :wink:

Dobro nam dosao :wink:

Pogledao i mogu reci jednu cinjenicu, ali pravu.

Jedino, ali jedino sa apriliom nemate nikakvih problema sa priznavanjem garancije :shock: :shock: :shock:

:LOL: :LOL: :LOL: Pa naravno da nije problem za ukupno 3 kupca rastavit jednog od 10 RSV4 koji stoje na lageru  :misli:

A glede tih šamara, zamijenio si uloge  :mrgreen:

I evo još jedna slika  :mrgreen:

122_0907_06_z+aprilia_rsv4_factory+solo_seat.jpg
 
joke said:
:LOL: :LOL: :LOL: Pa naravno da nije problem za ukupno 3 kupca rastavit jednog od 10 RSV4 koji stoje na lageru  :misli:

A glede tih šamara, zamijenio si uloge  :mrgreen:

I evo još jedna slika  :mrgreen:

Sory onda, kad drugi put sretnem ekipu, recu im da su kurve lazljive (y)

Sic suvozaca je ekstremno dobro napravljen, nisam mogao vjeriovati koliko je to ugodno i da to uopce na taj nacin moze biti rijeseno.

Talijanima se mora odati da su majstori, ali pravi majstori dizajna (y) (y) (y) (y)
 
Treba im se odati i priznanje da su majstori obmane :?.
Ja sam stavio sliku sa prezentacije RSV4F, a ti neku drugu, i vidi se ogromna razlika u konačnom proizvodu  :palacdolje:
Ili su to sjedala za HR guzice, pa su drugačijeg oblika  :misli:
 
joke said:
Treba im se odati i priznanje da su majstori obmane :?.
Ja sam stavio sliku sa prezentacije RSV4F, a ti neku drugu, i vidi se ogromna razlika u konačnom proizvodu
 :palacdolje:
Ili su to sjedala za HR guzice, pa su drugačijeg oblika  :misli:

U majkumu :?

ja stavio slike koje sam ja sliko, pipno, uvjerio se da je vrhunsko i iza toga stojim (y) (y) (y) (y) (y)
 
Nravno ja ne bi bio ja da ne nadjam zamjerku :mrgreen:

Taj top je zbilja ruzan i treba se zamijeniti, pa ako hocete da policija bude kod vas svaki dan 8) 8) 8) 8)

http://www.youtube.com/watch?v=IFwS_CQHjqk&NR=1

Obratite paznju, na razliku u zvuku izmedju lera i brzine. Uzivo je ogromana :shock:
 
meni je od dva zla, ljepše ono prvo, bez plastike koju nazivaju "ručkom suvozača"  :shock: