RSV 4 - samo za ljubitelje

danas  viđen novi RSV factory crne boje i na sebi je ima neku reklamu od neke renta firme,pa jeli moguće da to neko renta kod nas,motor  je avioooon  :cool:
 
Vece, zna li iko ista o ovom motoru?
https://www.njuskalo.hr/sportski-motori/aprilia-rsv4-aprc-top-stanje-oglas-29827407
 
Jedna od mojih musterija. 😉  tek da se vidi da V4 moze biti i putna igracka..  I jedna od ljepsih cesta down under, pogotovo kad je vise od pola pokriveno snijegom. 👌👌👌 zato su crte zute da budu uocljive..

https://www.youtube.com/watch?v=JbHWbvx3qag&feature=share
 
Pozdrav svima u temi koju nisam do sad obilazio  :mrgreen:
Ima li kakva stranica da se provjere modeli po godištima/bojama/izvedbama? Gledam nesto rsv4 pa da po slikama probam ubrat jel original boja i još pokoji detalj...hvala
 
LemmyZD said:
Pozdrav svima u temi koju nisam do sad obilazio  :mrgreen:
Ima li kakva stranica da se provjere modeli po godištima/bojama/izvedbama? Gledam nesto rsv4 pa da po slikama probam ubrat jel original boja i još pokoji detalj...hvala

smanji doživljaje..smiri se..poslušaj iskusne.. razmisli..daj si vremena..nije sve uvijek kako se čini..još nije kasno..ako nisi siguran sačekaj..za neke stvari čovjek mora biti spreman.. ..
 
ako do sada nisi imao iskustva s aprilijama, mislim da rabljeni v4 u hrvatskoj baš i nije najbolji izbor :mrgreen:
 
go-go said:
smanji doživljaje..smiri se..poslušaj iskusne.. razmisli..daj si vremena..nije sve uvijek kako se čini..još nije kasno..ako nisi siguran sačekaj..za neke stvari čovjek mora biti spreman.. ..

:LOL: :LOL: :LOL:

Ako smatras da su vikend voznje opasne, pa trazis motor koji ce bit izazov voziti svaki dan, onda ti je to super izbor.
 
Nero said:
[emoji38] [emoji38] [emoji38]

Ako smatras da su vikend voznje opasne, pa trazis motor koji ce bit izazov voziti svaki dan, onda ti je to super izbor.

Nije to ko kod ronde [emoji6]
Ovdje se veselis svaki put.... Kad upali [emoji1787]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 
pusti dušmane što govre, da citiram Del Boy-a

OGDWqEu.jpg
 
Kako mi je jednom davno neko reka kad kupujes motor ne prati savijete nego srce.
Btw kupovina u Hrvatskoj je van svih kombinacija.
A vi troleri japanski odjebite  :mrgreen:
Ima li nekih posebnih savijeta sto da gledam, tipa regler  :LOL:
 
LemmyZD said:
Kako mi je jednom davno neko reka kad kupujes motor ne prati savijete nego srce.
Btw kupovina u Hrvatskoj je van svih kombinacija.
A vi troleri japanski odjebite  :mrgreen:
Ima li nekih posebnih savijeta sto da gledam, tipa regler  :LOL:

Bilo je problema s mjenjacem, ali je kazetni pa se lako mijenja  :LOL: :LOL: :LOL:

I znam da su pucale neke racve od vode, pa pogledaj i to.

A sto se srca tice, dvaput sam isao tim smjerom. Sad sam gledam koji motor ima najbolju servisnu podrsku i dostupne dijelove. Pa ti  :0648: :0648: :0648:

 
LemmyZD said:
Kako mi je jednom davno neko reka kad kupujes motor ne prati savijete nego srce.
Btw kupovina u Hrvatskoj je van svih kombinacija.
A vi troleri japanski odjebite  :mrgreen:
Ima li nekih posebnih savijeta sto da gledam, tipa regler  :LOL:
ja ni v2 ne preporučujem nikom normalnom iako sam fanatik i stalno su bar 2 u garaži (trenutno 3) :mrgreen:

v4 je zahtjevniji za održavanje, ima dosta elektronike, često treba štelati ventile, a možda je i kvaliteta izrade mrvicu lošija od v2, bez dobrog servisera s alatom i dijagnostikom zaboravi na taj motor, a u hrvatskoj ih imaš sve skupa 2-3 koji se kuže u te strojeve, zbog toga sam i odustao od tuona
 
LemmyZD said:
Kako mi je jednom davno neko reka kad kupujes motor ne prati savijete nego srce.
Btw kupovina u Hrvatskoj je van svih kombinacija.
A vi troleri japanski odjebite  :mrgreen:
Ima li nekih posebnih savijeta sto da gledam, tipa regler  :LOL:

ako ti srce zna 'ko će ti španere mijenjat' svakih 20 'iljada, i gasit' greške posli svakog đira, onda ok..
a i svejedno možeš bit' najbRRži samo kad nema zelenjave..
 
go-go said:
ako ti srce zna 'ko će ti španere mijenjat' svakih 20 'iljada, i gasit' greške posli svakog đira, onda ok..
a i svejedno možeš bit' najbRRži samo kad nema zelenjave..

:LOL: :LOL: :LOL: