S Njom u nastavcima...

a sta rec znate uzivat i gotovo  (y)
 
Kratko,  ali slatko  (y) 

BTW, ako gđa nije cvilila na dijelu od podno PD Rosinj do Prokoškog j., a ako je taj dio u stanju u kakvom je svojedobno bio,  velike pohvale gđi!  (y)  (y)
 
Popularni vodopadi kravice u zadnje vreme, ja sa ekipom bio prosli vikend...i kupali se...hladno do OO, jedno pola sata ne mozes govoriti.  :shock:
Inace, znas zaintrigirati, i slikom i tekstom!  (y)
 
Fala!

clox said:
(y)
Vidim krenuli vi opet s tim grupnim selfijima.
U tri dana 3x spomenuto to Prokoško jezero.
Moram razmisliti...

Nemaš šta razmišljat...samo mi pozdravi domara Smaju na Rosinje... :mrgreen:

makazica said:
Razmazili smo se malo....?!?

:mrgreen:

M.

Nije nego je kornjaca išla na izlet s drugom Marom po Toscani pa je šugaman alternativa... :mrgreen:

lb said:
Kratko,  ali slatko  (y) 

BTW, ako gđa nije cvilila na dijelu od podno PD Rosinj do Prokoškog j., a ako je taj dio u stanju u kakvom je svojedobno bio,  velike pohvale gđi!  (y)  (y)

Kaže domar da je put nikad gori, a tako i izgleda...sjebale su to sve kišurine...ali na tom dijelu nisam čuja ni riči u slušalice. Veci je problem magluština i to šta ne znaš di si. Jedina primjedba na vožnju je bila na Blidinjskom makadamu kad sam rodjaka u djipu prilazija sa 130...da mi ne praši odijelo... :mrgreen:

doktor dare said:
Popularni vodopadi kravice u zadnje vreme, ja sa ekipom bio prosli vikend...i kupali se...hladno do OO, jedno pola sata ne mozes govoriti.  :shock:
Inace, znas zaintrigirati, i slikom i tekstom!  (y)

Palo je i meni napamet ali mi Dalmatinski gen pali alarme na sve vode hladnije od 27 stupnjeva... :mrgreen:
 
daaa, bude u kravicama hladddnnndddnnno!

lijepo!
 
Kao i obično čista petica.
Štreberu  :jesus:
Nikad više portreta u odnosu na pejzaže.
U slijedećem nastavku očekujem nabavku selfi štapa.
 
Dylan said:
Sjedim i pijuckam neko francusko pivo kojem ni ime ne znam procitati i kao i uvijek uzivam u krasnom stivu. Bravo! Pozdrav iz nekog seoceta kojem isto ne znam procitati ime.

To si negdi na sjeveru pa ti je pivo u Francuskoj oprošteno. Ako možeš probaj 3 Monts Flanders Golden Ale...nije za bacit... :mrgreen:

forgas said:
Kao i obično čista petica.
Štreberu  :jesus:
Nikad više portreta u odnosu na pejzaže.
U slijedećem nastavku očekujem nabavku selfi štapa.

Ako ikad kupim selfi stap odma zovite Banjana da me pribije. To je jedan od najgorih proizvoda svih vremena...odma posli usisivaca.  :mrgreen:

Flendrix said:
dušo proslijedi mi trackove, idem putevima tvojim  :0648:

Oceš dušo na klaud ili na dropboks?  :mrgreen: :LOL:
 
picoda said:
To si negdi na sjeveru pa ti je pivo u Francuskoj oprošteno. Ako možeš probaj 3 Monts Flanders Golden Ale...nije za bacit... :mrgreen:

Ako ikad kupim selfi stap odma zovite Banjana da me pribije. To je jedan od najgorih proizvoda svih vremena...odma posli usisivaca.  :mrgreen:

Oceš dušo na klaud ili na dropboks?  :mrgreen: :LOL:

slažem se u potpunosti  :mrgreen: :mrgreen:
 
(y)
 
picoda said:
To si negdi na sjeveru pa ti je pivo u Francuskoj oprošteno. Ako možeš probaj 3 Monts Flanders Golden Ale...nije za bacit... :mrgreen:

Ako ikad kupim selfi stap odma zovite Banjana da me pribije. To je jedan od najgorih proizvoda svih vremena...odma posli usisivaca.  :mrgreen:

Oceš dušo na klaud ili na dropboks?  :mrgreen: :LOL:
smijem i ja uzicat taj track?  :mrgreen:
 
Ladno pivo i ispricam ti di da vozis, di da skrenes...to je najblize tracku sta ide kod mene. Takav mi je uređaj.  :mrgreen:
 
Jeben uređaj. Svaki put kad ga upališ odvede te na ludilo mista, najlipšin putem. (y)
E, da... Mare je predivna, nema sumnje, al šta je previše je previše... :mrgreen: