S Njom u nastavcima...

cosmic said:
Jeben uređaj. Svaki put kad ga upališ odvede te na ludilo mista, najlipšin putem. (y)
E, da... Mare je predivna, nema sumnje, al šta je previše je previše... :mrgreen:

Dobar je uređaj, kupija sam ga 74-te na akciji. Malo ga jebe memorija i maticna ploca...al gura.  :mrgreen:
Kaže da se ništa ne vozi ovu godinu pa sam se sprema sljedecu takvu primjedbu pobit slikama.  :mrgreen:

 
Razrada...

Shawn mi je izbio lijevi kofer. Sad imam novog. Isto lijevog. Ustvari, sad imam dva lijeva. Al samo jednog lijevog mogu stavit jer na desnu stranu ne ide lijevi. Tamo dođe desni. Iako su i jedni i drugi isti kurac. Čudno.

Yh8vlJV.jpg


Evo zašto imam novi kofer marke Yamaha. Lijevi. Tu sve piše...

http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=250317.msg4516397#msg4516397


Sve novo treba proći određeni period razrade. Za vozila je neko nepisano pravilo tisuću kilometara...za lijevi kofer marke Yamaha je to strogo definirano. 728 kilometara. Jebiga...propisi su propisi.

U petak smo ga zakačili. Otvara se svojim ključem. I malo zapinje. Treba ta razrada...nije to za ništa. U njega smo stavili njene stvari. Osim svega i malo peglo za kosu. Je, i mene je začudilo...al sam šutio. Sreća pa su haube izašle iz mode.


aTCJLtU.jpg



...sad ćemo brzo...
 
Evo nas dalje...

Ajmo lagano u pozadini...uz razradu...

www.youtube.com/watch?v=c2VA7-7V5hA

Do Kardeljeva je sve prošlo u najboljem redu. Prvo otvaranje na putu imao je u Stonu. Teži je od desnog...to znam jer oba nosim do sobe. Prvo sam mislio da je od boljeg materijala jer je noviji ali sam se sjetio pegle. I svega ostalog. Mora bit teži. Duplo teži.


Vidio je zidine uspavanog Stona. To je dio razrade...

Kydl3zZ.jpg


TKvfdOk.jpg


ykcPeq2.jpg



Ujutro slijedi vožnja izgorenim i požarima pohranim poluotokom...

CNR42w9.jpg


5sdTSoi.jpg



Nema dobre razrade bez vožnje trajektom. Pravi koferi to znaju. Obići Korčulu i Vela Luku za lijeve kofere isto je što i obilazak Cresa i Malog Lošinja za desne. Velika stvar. Posebno u razradi...

lkXP4Wb.jpg


a93bOmj.jpg


9kV8Mq3.jpg


CIr1WaJ.jpg


tjqjyQR.jpg


stU4Zqz.jpg


Yh8vlJV.jpg


lEXNqUD.jpg


779aVyc.jpg


zc0PnfN.jpg


UCwfkX5.jpg


qa0sS8S.jpg


poljMdc.jpg



Dobar kofer mora i u Blato...pa mi ošli u Blato...moj bato...

xFM9F86.jpg


NJ9jL7f.jpg


ZSXQRaq.jpg


u7k3PGJ.jpg


Kmt99nf.jpg


raU3woJ.jpg



Nakon blata treba ga stestirat na sol...

51NlTQ5.jpg


S9Flpw2.jpg



Vratili smo se na polukopno...Orebić je idealan za visinsku razradu lijevog kofera marke Yamaha...

fl7pCHN.jpg


AeCT1gA.jpg


BoVD3IX.jpg


jvJRrUR.jpg


tAIGJ6F.jpg


bocrIP1.jpg



Opet sam ga nosio u sobu. Liftom. I njega i peglu. Dobro je prošlo. Jutro je dovelo nove izazove pred neiskusan lijevi kofer...slabo osvjetljene tunele, makadam i dingač...

e5QEhvE.jpg


1kdQG3Z.jpg


aE0JSkl.jpg


ji8PuJr.jpg


IFFf47H.jpg


Ib7nEL7.jpg



Sunce i bura uzimaju danak. Na usnama, ne na koferu. Njemu ne smetaju. Prava firma misli na sve...

8XXtOQk.jpg


gQy2AgI.jpg



Hajduk je prvi. Nema to veze s mojim novim koferom...ali lijepo zvuči. Muči.

6DOQGoX.jpg


uvt9Qxh.jpg


5AZ0Dco.jpg



Kvalitetan lijevi kofer mora znati nešto o povijesti...jebeš kufer koji ne zna di je bija devesdruge...i četrsosme...

MPzUndF.jpg


EhwWclT.jpg


GD4ECfP.jpg



I male pegle za kosu voli more...ka i kuferi...

pKpi084.jpg


IfelTM4.jpg


zvjBjKD.jpg


lSCsBOF.jpg


5XhLrcF.jpg


3GwFC0z.jpg



I izbori su blizu. Još jedan dan u kojem mi, jebeno išamarani, ponovno okrećemo slobodni obraz na sljedeće četverogodišnje šamaranje. Istim šamarateljima. Kemijskom. Kofere to ne zanima. Oni ne izlazi na izbore...oni se mijenjaju kad nisu dobri. Davno su izašli iz plemenske zajednice. I vole more...i luke...i industriju...i bruto domače proizvode...


Y6l7zp8.jpg


pWNEz9a.jpg


uWedArq.jpg


qhca2lU.jpg


AQWKfcN.jpg


jdaHeiF.jpg


iauBfyn.jpg


ValBIIm.jpg



Prošlo je 782 kilometra. To je više od 728. Ako se gleda po Eurostatu. Mali je u garaži. Razrađen. Pegla je vani. I sve će bit dobro...jer Ćaća se vraća...

AzIQw41.jpg



Do sljedeće razrade,

Živili!


gCkfiyP.jpg
 
Ja u svemu vidim jednu konstantu...naočale.
 
Sve pomno pratim i na kraju pitanje,što si djabe peglu vucaro..... :misli:
 
BEŠO - SB said:
Sve pomno pratim i na kraju pitanje,što si djabe peglu vucaro..... :misli:
Nikad ne znaš kad može zatrebat. Recimo ako za tobom na Korčuli krene trcat veliki crni mrki medvjed...uvijek možeš bacit tu peglu za kosu pa si automatski lakši. Ujedno i brži. :mrgreen:
Ili ako si u Ateni, a upravo su prosvjedi i policajac izgubi pendrek. Moš mu iznajmit peglu za kosu. Po satu. I tako...ima ta pegla svoje... :mrgreen:
 
Mnogi kuferi mogu zavidit ovom novom livom, a desnom da ne govorim. (y)
 
mamamare mi se naljutila i sad ona oće u đir, oće cvike, labelo , peglu...

marama joj ne triba.

ima li to za kupit u onoj parfumeriji-drogeriji u Trogiru ?
 
zoomzoom said:
mamamare mi se naljutila i sad ona oće u đir, oće cvike, labelo , peglu...

marama joj ne triba.

ima li to za kupit u onoj parfumeriji-drogeriji u Trogiru ?

Nema. Labelo dobiješ kad kupiš livi kufer, a peglu imaš na Ultri u sedmi misec... :mrgreen:
 
Opet lažeš ovaj napaćeni narod, pa stavljaš slike od Pupnatskog porta na polukopno, preskačeš iz Trpnja u Kardeljevo pa nazad... Dobro Srki veli, nikad Stankovića od tebe.

BTW, lajkan cvike, i yamabelo.

 
davor_77 said:
Opet lažeš ovaj napaćeni narod, pa stavljaš slike od Pupnatskog porta na polukopno, preskačeš iz Trpnja u Kardeljevo pa nazad... Dobro Srki veli, nikad Stankovića od tebe.

BTW, lajkan cvike, i yamabelo.

Netko mi je stavio drogu u heroin pa mi se sve pomiješalo. Neće se ponoviti... :mrgreen: