S1000XR

Da meni se isto svidja kako izgleda stariji motor jer bas muski izgleda, novi je dobar i vjerujem da je napredniji ali po izgledu ne moze parirati starijem bratu. No sve u svemu o ukusima se ne raspravlja jebiga a pogotovo svima ne mozes ugoditi. Sjecam se kad je izasao S1000RR (starija verzija) odvratan mi je bio kao i vecini svi smo se rugali. No kad se covjek navikne zapravo je to prelijep bajk i po meni mozda medju najljepsim R-om ikada. Treba samo vremena...

Djuka cestitke na motoru super pila  (y)
 
Testis, testis, van, tu, tri...

:mrgreen:
 

Attachments

  • IMG_20200303_160123.jpg
    IMG_20200303_160123.jpg
    979.4 KB · Views: 215
Brutala...
Vjerojatno moj iduci motor ako Bog da novaca😂😂😂
 

Attachments

  • 18-18-48-BMW-S-1000-XR-2020-1.jpg
    18-18-48-BMW-S-1000-XR-2020-1.jpg
    90.5 KB · Views: 155
DiAbLeRo said:
Testis, testis, van, tu, tri...

:mrgreen:

Pa napisi kako prodje testis, sta si se stisn’o  :mrgreen:

Evo na ovom snimku rus polomi zadnju viljusku.... Premotati na 16:25
Kao da osovina nije bila stegnuta i kada ga je trznuo, proletio saraf za natezanje kroz viljusku. Kinesko smece, znao sam ja  :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=YHxtvYmGgLk
 
Rađe ne bih, jer ćete me vi benve sektaši razapeti da sam hejter.
 
DiAbLeRo said:
Rađe ne bih, jer ćete me vi benve sektaši razapeti da sam hejter.

samo daj!
Nece dugo trajati i eto tebe na pravoj strani!!
 
esso  -kako stvari stoje mogli bi okasniti s isporukama  :(
 

Attachments

  • bmw.JPG
    bmw.JPG
    140.8 KB · Views: 145
neven said:
esso  -kako stvari stoje mogli bi okasniti s isporukama  :(

Ma znam sve, bila je prije par dana vijest i na motorradonline... I
Znas kako kazu stari ljudi: "Ne da se usranom do potoka..." E tako je i sa mnom... Ovo sada pomjera isporuku za minimalno mjesec dana, pod uslovom da pokrenu tvornicu krajem aprila i da ne bude blokada u transportu... Sto ce reci da se nemam cemu nadati prije kraja juna, pocetka jula u najboljem slucaju...  :(
 
ma isto nam se piše ili stoji u garaži ili kod trgovca - još malo pa nikud iz kuće.  :shocked: :sad:
 
Jucer sam prvi put uzivo vidio novi XR  :D Prvi koji je isporucen u BiH, i to bas u Sarajevo. Ponosni vlasnik ga je narucio jos prosle godine i imao je tu srecu da mu je motor usao u proizvodnju prije ove krize sa Coronom i zatvaranja tvornice u Berlinu.
Prvi dojam ? Jako lijep motor  (y) Na vise strana sam procitao komentare da je zavrsna obrada malo kineska, ali licno nisam stekao taj dojam. Mozda su sajamski primjerci jos uvijek bili u nekoj prototipnoj izvedbi i sa malo losijim kvalitetom...  :misli: Suzili su ga u sjedistu tako da je sada dosta lakse dohvatiti nogama pod. Ovaj je doduse imao nisko sjediste, pa je za ocekivati da je sa standarnim neznatno visi, ali opet ne kao stari. Generalno je sav kompaktniji od starog. Dobra vijest za nekoga moje gradje, ali mozda ne za one krupnije. I novi vise "potone" pod tezinom kada sjednes, pa vjerujem da i to pomaze, stari je bio kao fosna  :mrgreen: Djeluje prilicno izbalansirano onako u mjestu, ne osjeti se tezina. Oslonci za noge su i dalje na nezgodnom mjestu, zabijaju se u noge kada ih spustis na pod  :mrgreen:, bas kao na starom. Mozda da su za nijansu pomjereni unazad
Zvuk je definitivno tisi od starog, ali i dalje onaj metalno skrgutavi kao stari, samo nekako ugladjenije i tise (potreban mu je Akrap  :mrgreen:)

 
esso_sa said:
Jucer sam prvi put uzivo vidio novi XR  :D Prvi koji je isporucen u BiH, i to bas u Sarajevo.

jel crveni..ima neki lik na piku stavio prodaje,hehe konta naletice neki jelen kapitalac
 
Evo opsirnijeg review-a. Malo su ukakali ovo sa sjedistem, definitivno je lose. S druge strane, siva boja uopce ne izgleda lose na dnevnoj svjetlosti..

https://www.youtube.com/watch?v=aEzG8Wg1QOQ