S1000XR

Super motor i boje su lijepe meni se svida. Samo mu ovi pvc kuferi nekako odudaraju. Sve je dobro slozeno a onda dobijes dvije buhtle na bokovima. Ali vozacki je odlican bike. Milion sretnih km želim  (y)
 
esso_sa said:
Jako lijep ! Ova boja i HP kombinacija su mi najljepse na XR-u 
Neka te sluzi i da provedes puno zabavnih i sigurnih kilometara na njemu  (y)

Hvala  (y) (y)
 
seki22 said:
Skroz zanimljiv motor


Sent from my iPhone using Tapatalk

Još ga nisam stigao isprobati na nekoj dužoj vožnji, ali ovako na par skroz kratkih vožnji djeluje jako zanimljiv  :D :D
 
mario x said:
Super motor i boje su lijepe meni se svida. Samo mu ovi pvc kuferi nekako odudaraju. Sve je dobro slozeno a onda dobijes dvije buhtle na bokovima. Ali vozacki je odlican bike. Milion sretnih km želim  (y)

Hvala :D :D
Istina, ali lako se skidaju pa ih nije problem skinuti kad nisu potrebni :wink:
 
Meni su veci trn u oku nosaci za bocne kofere. Oni bas strse, ali navodno se jednostavno skidaju.
A za kofere ima po Ebayu kupiti naljepnice za uljepsavanje  :D, npr ovako
https://www.ebay.co.uk/itm/S1000XR-Side-Panniers-Sticker-Waterproof-Decal-For-BMW-S1000XR/392418217970?hash=item5b5df2cff2:m:mLWqZD0Avs8Wg_KpEl1cDlg
 
Bojan said:
Još ga nisam stigao isprobati na nekoj dužoj vožnji, ali ovako na par skroz kratkih vožnji djeluje jako zanimljiv  :D :D
Bice strasan
165 ks.....monstruozno

Da kuferi.....a ono....mogu posluzit
Nije ovo motor za alu sanduke

Meni se svida......motor mislin....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
esso_sa said:
Meni su veci trn u oku nosaci za bocne kofere. Oni bas strse, ali navodno se jednostavno skidaju.
A za kofere ima po Ebayu kupiti naljepnice za uljepsavanje  :D, npr ovako
https://www.ebay.co.uk/itm/S1000XR-Side-Panniers-Sticker-Waterproof-Decal-For-BMW-S1000XR/392418217970?hash=item5b5df2cff2:m:mLWqZD0Avs8Wg_KpEl1cDlg

Na SX je to bilo vrhunski riješeno jer nije bilo nikakvih cijevi i nosača nakon skidanja kofera :misli:
Znaš kako se kaže o ukusima se ne raspravlja, meni se općenito nikakve naljepnice ne sviđaju, ove sam čak vidio u živo i nisi mi se svidjele :mrgreen:
 
seki22 said:
Bice strasan
165 ks.....monstruozno

Da kuferi.....a ono....mogu posluzit
Nije ovo motor za alu sanduke

Meni se svida......motor mislin....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Bome da 165ks nije malo tako da snage neće faliti sigurno.
Alu koferi mu nikako ne stoje, barem se meni ne sviđa.
 
Puno sretnih kilometra ti zelim!Ja ga imam vec 3 god.20000 km,perfektan-bez greske!Univerzalan motor  o njemu moze pricati negativno samo ljudi koji ga nisu probali ili neko ko ne moze da si priusti takav motor!lep pozdrav iz Makedonije
 

Attachments

  • 20190707_140400.jpg
    20190707_140400.jpg
    1.4 MB · Views: 144
smile 77 said:
Bojane cestitke (y)
Esso znas li kad  tvoj  size

Kod Tomica u nekakvoj bazi kroz koju prate narudzbe stoji da je zakazan za proizvodnju u posljednjoj sedmici ovog mjeseca. Onda jos minimalno 2-3 sedmice (u najboljem slucaju) dok ga dopreme, tako da nisam optimista da cu ga vidjeti prije kraja 6. mjeseca...
Da nije bilo obustave proizvodnje zbog Korone, sada bi se vec uveliko vozao na njemu... Prilicno sam popi*dio od cekanja, ali eto, strpim se jos malo
 
esso_sa said:
Kod Tomica u nekakvoj bazi kroz koju prate narudzbe stoji da je zakazan za proizvodnju u posljednjoj sedmici ovog mjeseca. Onda jos minimalno 2-3 sedmice (u najboljem slucaju) dok ga dopreme, tako da nisam optimista da cu ga vidjeti prije kraja 6. mjeseca...
Da nije bilo obustave proizvodnje zbog Korone, sada bi se vec uveliko vozao na njemu... Prilicno sam popi*dio od cekanja, ali eto, strpim se jos malo
Pa nije valjda da tih motora nema negdje na lageru?!
 
maredo said:
Pa nije valjda da tih motora nema negdje na lageru?!

Prije pandemije su proizveli odredjenu kolicinu iskljucivo za mrezu dilera, po 1-2 motora (uglavnom jedan sivi i jedan crveni), a izlozeni su u salonima tek 25.04 kada je bio zvanicni datum premijere novog modela. Ko zeli kupiti te koji su po salonima, moze naravno. Ali oni koji su naruceni po specifikaciji kupaca se moraju cekati da se proizvedu. Moja pretpostavka je da bi te nagomilane narudzbe trebale biti pokrivene do kraja 6. mjeseca i onda bi se trebalo stabilizovati, tj. buduci kupci ne bi trebali cekati duze od 2-3 sedmice na isporuku od dana narudzbe
 
viktor79 said:
Puno sretnih kilometra ti zelim!Ja ga imam vec 3 god.20000 km,perfektan-bez greske!Univerzalan motor  o njemu moze pricati negativno samo ljudi koji ga nisu probali ili neko ko ne moze da si priusti takav motor!lep pozdrav iz Makedonije

Hvala :D
Pozdrav i tebi i da te i dalje XR dobro služi i da si zadovoljan (y)
 
Moj dolazi 27.5. :mrgreen: odmah idu dole nosači bočnih kofera, mačje oči i ovaj dodatni blatobran ispod nosača tablice :LOL:
 
BM0021 said:
Moj dolazi 27.5. :mrgreen: odmah idu dole nosači bočnih kofera, mačje oči i ovaj dodatni blatobran ispod nosača tablice :LOL:

Pretpostavljam da si kupio prvu generaciju ? Posto su nosaci na novom integrisani u rep.
I je li to XR mijenja Multistradu (na avataru ti je MS) ? Ako da, sta je prelomilo da predjes na BMW ?
 
esso_sa said:
Pretpostavljam da si kupio prvu generaciju ? Posto su nosaci na novom integrisani u rep.
I je li to XR mijenja Multistradu (na avataru ti je MS) ? Ako da, sta je prelomilo da predjes na BMW ?

Alo esso, pa sta je sa tvojim bikeom. Di je zapelo.  Za ovog sta prodajes, posalji pm, sa svi generalijama.