šago split

joke said:
Zaboravio si i da joke vozi sve što prodaje, i tunira to, testira, a  i vozi enduro weekendom, pada u opremi koju prodaje, operacija t testovi ......nije dovoljno samo radit  :mrgreen:

joke said:
....a ovo glede tuninga i endura, nije pitanje inteziteta, nego ima li tko u prodaji da u kombinaciji sa marketingom to sve radi, pa da može i komentirat uopće, na to sam mislio.



Robi (lavado)...  :mrgreen:
 
I dalje tvrdim, joke bi svoju snagu trebao potvrditi u Zagrebu. Kladim se u neuspjeh. :)
 
mate said:
I dalje tvrdim, joke bi svoju snagu trebao potvrditi u Zagrebu. Kladim se u neuspjeh. :)
on je vec jednom u zagrebu pokazao svoju snagu ....na rotoru  :mrgreen:

i nije vam dosta  :LOL: :LOL:
 
Ne sumnjam da bi joke uspio u zagrebu ali ajde ako si frajer dodji istocno od gradiske.. :LOL:
 
mate said:
Ne, dajmo mu statisticki najjaci grad. Najvece za najboljeg.  :hehehe:

Singapur?

using  tapatapa

 
mate said:
I dalje tvrdim, joke bi svoju snagu trebao potvrditi u Zagrebu. Kladim se u neuspjeh. :)

Mislim da to nije dobra ideja :neznam:

Forum ne bi mogao podnijeti toliku količinu nanovo otkrivenih slabosti Šepića , Noveme , Viktora itd  :mrgreen:
 
dovla said:
Ne sumnjam da bi joke uspio u zagrebu ali ajde ako si frajer dodji istocno od gradiske.. :LOL:
Daj ne jebi ga, još će otići u Beograd i napraviti pičvajz sa prodajom Tmaxa :LOL:

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

 
Milans unutar okvira HR sam mislio. Iako jasno mi je sta vama recanima znaci istok.. :mrgreen:
 
milanche said:
Daj ne jebi ga, još će otići u Beograd i napraviti pičvajz sa prodajom Tmaxa :LOL:

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Dzabe sve to da nema gospode Pribudica. Njemu moze sve zahvaliti.
 
Radio je joke i u drugoga gazde, bio djelatnik mjeseca u McDonald's u, svašta nešto, ne podcjenjuj

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

 
dovla said:
Milans unutar okvira HR sam mislio. Iako jasno mi je sta vama recanima znaci istok.. :mrgreen:
A ti kao pravi Slavonac kupiš Xmaxa u Splitu :mrgreen:

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

 
Getriba said:
Dzabe sve to da nema gospode Pribudica. Njemu moze sve zahvaliti.

Joke je i u Piaggia rastura sa prodajom  :wink:
 
tl1000 said:
dolazimo ja i srki za koji dan ....evo mi je sad posla poruku da ce mi kupit jedan t max ako mu sredin da upozna infinity-a ,da mu pa on moze sredit jednu filipinku  :mrgreen:
jel mogu s vama?  :0648: :mrgreen:
:LOL: