Scooter exhaust 4t

malaguti said:
opa odlicno izgleda (y) daj mi reci koliko bi me dosla grana fi40 i prerada ulaza na topu za tu granu(sad je tt3 na serijskoj grani fi32)?moze na pp...

imam ti ja granu od leovince 4 road koja mi netreba i na kraju je 40 mm
 
istipa622 said:
imam ti ja granu od leovince 4 road koja mi netreba i na kraju je 40 mm
na kraju? a koliki je fi kroz cijelu granu? i pitanje je u kakvom polozaju bi stajao top na toj grani...
 
malaguti said:
na kraju? a koliki je fi kroz cijelu granu? i pitanje je u kakvom polozaju bi stajao top na toj grani...

da na kraju je vanjski fi grane 40 mm a ovo ostalo je nesto tanje..neznam sada tocno ai oko 35 mm
(grana mi je u garazi pa mi se neda sada bas ic mjerit tocno)
ak te zanima moze na pm pa ti i sliku koju pošaljem,uglavnom grana je oriđiđi za 4road.
A sta se tice položaja on je dosta onako "polegnut",ljepše bi bilo da ide u zrak malo :?
 
istipa622 said:
da na kraju je vanjski fi grane 40 mm a ovo ostalo je nesto tanje..neznam sada tocno ai oko 35 mm
(grana mi je u garazi pa mi se neda sada bas ic mjerit tocno)
ak te zanima moze na pm pa ti i sliku koju pošaljem,uglavnom grana je oriđiđi za 4road.
A sta se tice položaja on je dosta onako "polegnut",ljepše bi bilo da ide u zrak malo :?
e upravo u tom polozaju je problem,a neda mi se krivit granu :wink:
 
imali li razlike u leovinceo sbk za nexus 250/500??

u debljini grane??
 
ok,onda kupujem leo sbk za nexusa 250,molim info na pp ili mail ili kaj god :mrgreen:
 
istipa622 said:
ima, od 500 je deblja grana al ineznam koliko tocno  :misli:
Je, na 500 je grana 38mm, a na 250/300 je 32mm. Uglavom, skoro isto. A topovi cu čak i kataloški isti brojevi.
 
znaci bilo bi bolje da kupim leo sbk bas za nexusa 250??
 
predug je ulaz (valjda zbog toga što nebi stao oni feder što upija vibracije i zbog položaja topa) pa to očajno izgleda

pogledaj npr ulaz na Serdareviću

http://img260.imagevenue.com/img.php?image=24441_7a_122_593lo.JPG
 
Aha sada kužim.. i ovaj deak dosta visoko u zrak ide..  :misli:
I jucer vozio vx za 4road bez prigusivaca, ma odlican zvuk, da smijem odmah bi bilo sta stavio samo da grmi  :mrgreen:
 
Robi_PU,nagovori starog pa si kupi auspuh,nije valjda da ga nemozes nagovorit,budi dobar :mrgreen: :wink:
 
kolko novaca i zakaj se odlucil bas za njega??
 
damir_zgb said:
kolko novaca i zakaj se odlucil bas za njega??

Mene pitaš?

2000 novaca, a odlučio sam se za njega zbog......hmmm :misli: svidio mi se izgled i kad sam upitao našeg frenda googlea kaj misli o dotičnom nisam našao neke bajne prigovore i loša mišljenja pa sam ga odlučio testirat!