Scooter exhaust 4t

ajd super,nadam se da ce i biti onako kako je i prijatelj rekao (y)
 
malaguti said:
Robi_PU,nagovori starog pa si kupi auspuh,nije valjda da ga nemozes nagovorit,budi dobar :mrgreen: :wink:

Uh teško teško ali uporan sam ja  :LOL:  :jesus:

Fothermucker s - za 2000 kunića po meni ima i ljepših auspuha, ako se tebi svidja ovaj onda  (y) javi kada ga "testiras"  (y)
 
e bravo,to je auspuh,daj mi reci koliko si ga platio i kako si dosao do njega?
 
Robi_PU said:
Uh teško teško ali uporan sam ja  :LOL:  :jesus:

Fothermucker s - za 2000 kunića po meni ima i ljepših auspuha, ako se tebi svidja ovaj onda  (y) javi kada ga "testiras"  (y)

Znam da ima ,ali ovaj mi je bio najljepši od ponuđenih!
malaguti said:
e bravo,to je auspuh,daj mi reci koliko si ga platio i kako si dosao do njega?

Ispao me 2tk na sip scootershopu, tam piše 1700 ili 1800kn kako koji dan gledaš! Našao se sa dečkom koji naručuje stvari i dijelove s te str i dogovorio dil......spulja stigla za nepunih tjedan dana.
discovery said:
jesi to uzeo sa sip scootershopa ili?
Da.
 
Bome je lijepo legla, vidim i grana je tu... I da, lijepo poljepljene trakice na felgama  :mrgreen:
(y) Super izgleda na skutu, slobodno baci jos koju fotku, neki dojmovi? performanse? zvuk? (y)
 
U paketu dobiješ komplet granu, nosač i naravno šelne....
2Robi_PU
Trakice si sam ljepio nije neki bed....15-tak minuta posla, zvuk mi je odličan ,ni preglasan ,ni pretih ,uglavnom čuje se ,dok bez Db killer-a GRMI!! Performanse.....hm, lakše diše i možda maaaalo bolje ubrzava(ali fakat osjetnu sitnicu)
2malaguti
Po meni će trebat ići još jedno 2-3cm nazad
Evo još koja slikica...
 
super izgleda,sjecas se da smo planirali nas par uzeti te auspuhe,ali sve je propalo :mrgreen: drago mi je da si ti kupio (y)
 
Ostao sam bez daha, stvarno evo povlacim ono sto sam rekao da ima i boljih za 2000... Ovaj je predivan, super je sjeo na ovako super očuvanog runnera.. ma perfektno
Samo puno košta  :? ali neka, bar ih nema puno, i dobije se grada, i kazes zvuk super i performanse malo si dobio  (y)  8)
 
kako puno kosta? pa nemoze manje od 2000kn za auspuh sa granom,homologacijom a koji nije homemade...
pa nasi auspusi kostaju bez grane i homologacije 1600-1800kn...
 
A jbt da stvarno, meni stalno u glavi da je homemade... sorry haha
Pa ovo je jeftinije od 4roada.. a 4road u svakoj garazi (koji imaju neke auspuhe)..
 
Fothermucker s said:
U paketu dobiješ komplet granu, nosač i naravno šelne....
2Robi_PU
Trakice si sam ljepio nije neki bed....15-tak minuta posla, zvuk mi je odličan ,ni preglasan ,ni pretih ,uglavnom čuje se ,dok bez Db killer-a GRMI!! Performanse.....hm, lakše diše i možda maaaalo bolje ubrzava(ali fakat osjetnu sitnicu)
2malaguti
Po meni će trebat ići još jedno 2-3cm nazad
Evo još koja slikica...

auspuh stvarno ljepo izgleda i dobro stoji na skuteru, ali zar nije malo prenisko dolje?
 
Robi_PU said:
Ostao sam bez daha, stvarno evo povlacim ono sto sam rekao da ima i boljih za 2000... Ovaj je predivan, super je sjeo na ovako super očuvanog runnera.. ma perfektno
Samo puno košta  :? ali neka, bar ih nema puno, i dobije se grada, i kazes zvuk super i performanse malo si dobio  (y)  8)

Bit će neki filmić sa zvukom uskoro  8) ,a ovaj dio o cijeni ti je malaguti rekao sve..

malaguti said:
super izgleda,sjecas se da smo planirali nas par uzeti te auspuhe,ali sve je propalo :mrgreen: drago mi je da si ti kupio (y)
Sjećam kako da ne.....tak da sam i ja to odgađao i odgađao ,a sad mi se pružila prilika i woula...

Phobocaster said:
auspuh stvarno ljepo izgleda i dobro stoji na skuteru, ali zar nije malo prenisko dolje

Za sad je dovoljno visok, vidit ćemo kad dođu topliji dani  :mrgreen:
 
scorpion je super,izgledom je odličan,samo šteta što se radi samo za runnera.

garantiram da bi bila veća potražnja da se radi i za ostale leader/quasar modele

neznam kakav je u usporedbi sa leo vinceom,ali htio bih čuti zvuk.
 
kolika je cijena za novog serdarevića tt3 sa dva karbonska poklopca?da li je serdarević i dalje jako bučan,ili se može naručiti sa dobirm db killerom da bude bučan kao i akrapović za sportcity?

hvala